Natočvideo

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko

09.09.2014 – Tereza Kušová

Zvířata se bojí bouřky, rachejtlí, tenhle na první pohled roztomilý jack russel se bojí tyče!

Páníček tohoto jacka Antonín Měrka zkoušel trpělivost svého věrného přítele, když mu vyhrožoval tyčí. Ten si to však nenechal líbit a i když chrabě bojoval nejprve drsnými zvuky a statečně se pohledem vyhýbal svému protivníkovi, neutekl mu a byl vyhnán ze svého krásného pelíšku.

 
 

Dalšího pejska natočila Jitka Surmajová. Ten ač neumí aportovat, poslouchat na povel lehni nebo sedni, umí něco úplně jiného. Umí se ukazovat a líbit.

 

Už jste se někdo setkal s lamou? Ne? Tak teď se můžete podívat na video od Lukáše Kujala, abyste zjistili, jak se takový sudokopytník chová v přítomnosti lidí. Jak můžete vidět na videu, lama čeká na svou příležitost celou dobu. Určitě vydržte až do konce, stojí to za to!

 

Už jste viděli psa hrát fotbal? Věrka Nováková ano a dokonce ho přitom natočila. No, uznejte! Tady se zrodil nový Rosický nebo možná Čech, kdyby měl za sebou bránu. Odráží míče jako zkušený fotbalista! Tenhle domácí mazlíček je snem každého profesionálního fotbalisty na této planetě. Jejich děti by aspoň měly s kým potají trénovat a tátům to pak natřít.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!
Play

Aqualand Moravia, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz pro vás připravily soutěž o víkendový pobyt v Aqualandu Moravia pro celou rodinu! Nejlepší plavecký styl byl vybrán! Celý článek

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!
Play

Kdy naposledy jste krmili labutě? Po tomhle videu je už krmit nebudete. Nikdy! Celý článek

Bubnování s kalíšky zaměstnává celou třídu!Trénují pořád,kolektiv senzační!

Bubnování s kalíšky zaměstnává celou třídu!Trénují pořád,kolektiv senzační!
Play

Nebývá to zas tak často - skvělý kolektiv ve třídě, k tomu navíc paní učitelka, která třídu umí pěkně stmelit. Ve 2.D z jedné ústeckých základních škol mají o zábavu postaráno, bubnují totiž kalíšky za rytmického potlesku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.