Natočvideo

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko

09.09.2014 – Tereza Kušová

Zvířata se bojí bouřky, rachejtlí, tenhle na první pohled roztomilý jack russel se bojí tyče!

Páníček tohoto jacka Antonín Měrka zkoušel trpělivost svého věrného přítele, když mu vyhrožoval tyčí. Ten si to však nenechal líbit a i když chrabě bojoval nejprve drsnými zvuky a statečně se pohledem vyhýbal svému protivníkovi, neutekl mu a byl vyhnán ze svého krásného pelíšku.

 
 

Dalšího pejska natočila Jitka Surmajová. Ten ač neumí aportovat, poslouchat na povel lehni nebo sedni, umí něco úplně jiného. Umí se ukazovat a líbit.

 

Už jste se někdo setkal s lamou? Ne? Tak teď se můžete podívat na video od Lukáše Kujala, abyste zjistili, jak se takový sudokopytník chová v přítomnosti lidí. Jak můžete vidět na videu, lama čeká na svou příležitost celou dobu. Určitě vydržte až do konce, stojí to za to!

 

Už jste viděli psa hrát fotbal? Věrka Nováková ano a dokonce ho přitom natočila. No, uznejte! Tady se zrodil nový Rosický nebo možná Čech, kdyby měl za sebou bránu. Odráží míče jako zkušený fotbalista! Tenhle domácí mazlíček je snem každého profesionálního fotbalisty na této planetě. Jejich děti by aspoň měly s kým potají trénovat a tátům to pak natřít.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí
Play

Divácké zprávy se opět vydařily a věnovaly se jen a jen vám, diváckým reportérům. Celý článek

Konec týdne se zaměřil na parkety a závodní holuby

Konec týdne se zaměřil na parkety a závodní holuby
Play

Divácké zprávy v TV Prima přináší každý den zajímavá videa právě od Vás. Diváckým reportérem se můžete stát i Vy. Můžete získat i titul Reportér týdne. Stačí je natáčet a posílat nám svá videa. Celý článek

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! JEDEN BLOKNUL toužimské náměstí, druhý celý jízdní pruh!

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! JEDEN BLOKNUL toužimské náměstí, druhý celý jízdní pruh!
Play

Parkování - slabší stránka českého národa, nebo lenost? Tak schválně, jak hluboce jste se v autoškole učili parkovat? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.