Natočvideo

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko

09.09.2014 – Tereza Kušová

Zvířata se bojí bouřky, rachejtlí, tenhle na první pohled roztomilý jack russel se bojí tyče!

Páníček tohoto jacka Antonín Měrka zkoušel trpělivost svého věrného přítele, když mu vyhrožoval tyčí. Ten si to však nenechal líbit a i když chrabě bojoval nejprve drsnými zvuky a statečně se pohledem vyhýbal svému protivníkovi, neutekl mu a byl vyhnán ze svého krásného pelíšku.

 
 

Dalšího pejska natočila Jitka Surmajová. Ten ač neumí aportovat, poslouchat na povel lehni nebo sedni, umí něco úplně jiného. Umí se ukazovat a líbit.

 

Už jste se někdo setkal s lamou? Ne? Tak teď se můžete podívat na video od Lukáše Kujala, abyste zjistili, jak se takový sudokopytník chová v přítomnosti lidí. Jak můžete vidět na videu, lama čeká na svou příležitost celou dobu. Určitě vydržte až do konce, stojí to za to!

 

Už jste viděli psa hrát fotbal? Věrka Nováková ano a dokonce ho přitom natočila. No, uznejte! Tady se zrodil nový Rosický nebo možná Čech, kdyby měl za sebou bránu. Odráží míče jako zkušený fotbalista! Tenhle domácí mazlíček je snem každého profesionálního fotbalisty na této planetě. Jejich děti by aspoň měly s kým potají trénovat a tátům to pak natřít.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Naháč na Lysé hoře!

VIDEO DNE: Naháč na Lysé hoře!
Play

I naháči zavítali do rubriky Video dne. A ne jen tak ledajaký... Celý článek

U CHRÁŠŤAN HOŘÍ LES, v pohotovosti hasiči z celých Čech!

U CHRÁŠŤAN HOŘÍ LES, v pohotovosti hasiči z celých Čech!
Play

Dlouhodobé sucho a teploty k třiceti stupňům poslední měsíc zapříčinily požáry lesů a polí po celé České republice. V Chrášťanech zasahovaly jednotky nejen z Rakovnicka, ale nakonec se přidali i Plzeňští, Karlovarští a ze středních Čech. Na místo byl povolán i vrtulník. Hasiči jsou na místě nadále, jedná se o požár kořenů, které jsou v podzemí! Celý článek

PROJEKT iREPORTÉR JE TU! Pošlete video do ČT. Uvidíte ho na obrazovkách

Nová webová stránka iReportér je novým projektem České televize. Staňte se součástí zpravodajské redakce ve veřejnoprávní České televizi. Posílejte aktuální videa. Uvidíte je na obrazovkách České televize. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.