Natočvideo

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! JEDEN BLOKNUL toužimské náměstí, druhý celý jízdní pruh!

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! JEDEN BLOKNUL toužimské náměstí, druhý celý jízdní pruh!

25.10.2014 – Petra Vostatková

Parkování - slabší stránka českého národa, nebo lenost? Tak schválně, jak hluboce jste se v autoškole učili parkovat?

Natočili jste kuriozitu na českých silnicích? Videa nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Do redakce nám v posledních dnech přišly videa parkování, nad kterými zůstává rozum stát. Parkovat se dá očividně snad všude, ono se to vždycky nějak vyřeší.

Divácký reportér Jiří Barvíř natočil záběry z Brněnské Vaňkovky..Začátek videa znázorňuje drzouna, který si zaparkoval vůz přímo v jizdním pruhu..To, co přišlo později šokovalo nejen jeho, ale i nás v redakci. Další tři řidiči ho následovali!

Tak popsal situaci Jiří:"Dnes jsme přijeli a parkovali ve Vaňkovce v Brně v nadzemních garážích. Při příjezdu jsme uviděli osobní automobil, zaparkovaný přímo uprostřed cesty (silnice). Tuto skutečnost jsme nahlásili na informacích a slečna nám sdělila, že to vyřeší a pošle na místo ochranku. Domnívali jsme se, že vůz odjel, protože během hodiny zde strávené nebylo nic vyhlášeno. Ovšem opak byl pravdou. Při odjezdu zde nestálo už jen to jedno vozidlo, nýbrž čtyři. Našli se další tři inteligentní řidiči. Projet zde bylo možné už jen přes parkovací místa pro zdravotně postižené občany."

Další story se odehrála přímo na toužimském náměstí. Jedno špatně zaparkované auto dokázalo zbrzdit provoz další desítky řidičů. Video nám poslal divácký reportér Petr Ficek.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
Play

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne. Celý článek

VIDEO DNE: Silák, co zvládl tenhle mega strom!

VIDEO DNE: Silák, co zvládl tenhle mega strom!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

VIDEO DNE: V pěti letech umí plynně číst, co přijde v deseti?

VIDEO DNE: V pěti letech umí plynně číst, co přijde v deseti?
Play

Do rubriky VIDEO DNE patří další zajímavá bytost. Pětiletá holčička, která umí plynně číst? Nebo se pleteme? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.