Natočvideo

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! JEDEN BLOKNUL toužimské náměstí, druhý celý jízdní pruh!

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! JEDEN BLOKNUL toužimské náměstí, druhý celý jízdní pruh!

25.10.2014 – Petra Vostatková

Parkování - slabší stránka českého národa, nebo lenost? Tak schválně, jak hluboce jste se v autoškole učili parkovat?

Natočili jste kuriozitu na českých silnicích? Videa nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Do redakce nám v posledních dnech přišly videa parkování, nad kterými zůstává rozum stát. Parkovat se dá očividně snad všude, ono se to vždycky nějak vyřeší.

Divácký reportér Jiří Barvíř natočil záběry z Brněnské Vaňkovky..Začátek videa znázorňuje drzouna, který si zaparkoval vůz přímo v jizdním pruhu..To, co přišlo později šokovalo nejen jeho, ale i nás v redakci. Další tři řidiči ho následovali!

Tak popsal situaci Jiří:"Dnes jsme přijeli a parkovali ve Vaňkovce v Brně v nadzemních garážích. Při příjezdu jsme uviděli osobní automobil, zaparkovaný přímo uprostřed cesty (silnice). Tuto skutečnost jsme nahlásili na informacích a slečna nám sdělila, že to vyřeší a pošle na místo ochranku. Domnívali jsme se, že vůz odjel, protože během hodiny zde strávené nebylo nic vyhlášeno. Ovšem opak byl pravdou. Při odjezdu zde nestálo už jen to jedno vozidlo, nýbrž čtyři. Našli se další tři inteligentní řidiči. Projet zde bylo možné už jen přes parkovací místa pro zdravotně postižené občany."

Další story se odehrála přímo na toužimském náměstí. Jedno špatně zaparkované auto dokázalo zbrzdit provoz další desítky řidičů. Video nám poslal divácký reportér Petr Ficek.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

HALUCINACE? Pod kapotou místo koní LASIČKA, za čelním sklem kocour!?

HALUCINACE? Pod kapotou místo koní LASIČKA, za čelním sklem kocour!?
Play

Něco jakoby běhalo pod kapotou..sem tam to vykoukne a nakonec se ukáže v celé svojí kráse - lasička. Za to kocour, ten se s tím nemazal..za čelním sklem si udělal pelech a s projížďkou neměl žádný problém. Celý článek

Zvláštní úkaz v Praze...LABUŤ SI VEGETÍ PŘÍMO NA MOSTĚ LEGIÍ!

Zvláštní úkaz v Praze...LABUŤ SI VEGETÍ PŘÍMO NA MOSTĚ LEGIÍ!
Play

Provoz na mostě Legií nikterak nevyrušil labuť, která si udělala pohodu přímo uprostřed chodníku. Stala se středem zájmu procházejících. Celý článek

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!
Play

Co jste schopni udělat pro svého motorového mazlíka? Máme pro vás video, kde se hodně lidí nadřelo, aby si motorka přez zimu odpočinula pěkně v teploučku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.