Natočvideo

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ Z VAŠÍ DOVOLENÉ

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ Z VAŠÍ DOVOLENÉ

04.06.2015 – Tereza Kušová

Nemůžeme si nevšimnout, že nám často posíláte zajímavá videa ze svých cest po světě. Jiná kultura, jiný svět, jiné zvyky. Blíží se prázdniny, tak jsme zvědaví, jaké úlovky tentokrát natočíte a hlavně kde.

Ať jedete kamkoli, všude žijí zajímaví lidé. Oni nechápou naši kulturu, my zas dost často tu jejich. Proto si všechno natáčíme a není neobvyklé, že si domorodec natočí turistu se světlými vlasy, stále je to pro ně něco nepředstavitelného. Při dovolené ve Vietnamu Ivan Říha natočil zajímavou přepravu nadměrného nákladu. Zatímco u nás se takový náklad přepravuje v noci, kdy je mírná doprava a vůz se směřuje do širokých ulic, případně se některé silnice kvůli tomu i uzavřou, na jihovýchodě Asie si s tím hlavu nelámou. Naloží obrovský náklad na moped a jedou, kam potřebují.

Zážitky ze svých cest natočte a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Nezapomínejte na délku videa! Aby to mělo hlavu a patu. Pak své video můžete vidět i v televizi. Nezapomeňte video zařadit do kategorie CESTOVÁNÍ.

Reportér Zdeněk Polej natočil při své dovolené na Kostarice oslavy místního svátku - Pašije. Všichni, včetně dětí, si nesou kříž, trest za hříchy. Kříž tedy představuje jakési utrpení.

Známý cestovatel, náš reportér serveru NatočVideo.cz, Ladislav Hložek má v oblibě především Jižní Ameriku. Viděl už ale i Asii a tentokrát se vydal do Indonésie, konkrétně na ostrov Siberut. Stále zažívá nová dobrodružství. Tentokrát si vyzkoušel zase něco nového. Ochutnal živý hmyz. Že ho na některých místech Asie připravují a prodávají jako takovou chuťovku, dalo by se říct jako chipsy u nás, to víme a ještě dokážeme pochopit. To zvíře je totiž mrtvé. Ale sníst živého červa? To už chce odvahu a hlavně odolný žaludek.

Bali je velice známá a oblíbená destinace u mladých Evropanů. Levný život na motorkách, to je velké lákadlo. Zažil to i reportér Tomáš Nocar. A při své z mnoha projížděk ostrova narazil na zajímavou kuriozitu. Nákladní vůz plný slepic už jsme viděli, ale aby tam byly naskládané i krávy? Hezky jedna vedle druhé. No, proč ne?!

A ještě jednou se vrátíme do Vietnamu. Tentokrát s reportérem Ladislavem Vackem. To by nebyla dovolená, kdybyste nezažili něco nevšedního. Kdo to kdy viděl, aby cestující z jedné lodi přímo na vodě přestupovali na loď druhou? Ne, že by to měli nějak ulehčené. Počasí nepřálo a moc na výběr asi neměli. Ale řekněte sami. Když si dělá počasí s vámi a loděmi, co chce, skočili byste do vody?

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ LETADLO V PLAMENECH! Cvičení IZS sledovaly stovky lidí!

NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ LETADLO V PLAMENECH! Cvičení IZS sledovaly stovky lidí!
Play

Jednalo se o cvičení integrovaného záchranného systému, ale po zhlédnutí záběrů budete na vážkách. Letadlo v plamenech a mohutný dým valící se mnoho metrů vysoko! Taková akce ochromila ve čtvrtek Karlovo náměstí v Praze. Celý článek

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!
Play

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč. Celý článek

VIDEO DNE: Talent roku na lyžáku!

VIDEO DNE: Talent roku na lyžáku!
Play

Titulek mluví za vše! Podívejte se na super záběry z lyžařského výcviku! Za kamerou spolužák, před kamerou talent na běžkách. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.