Natočvideo

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZVÍŘAT

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZVÍŘAT

03.06.2015 – Tereza Kušová

Připravili jsme pro Vás další žebříček. Tentokrát z kategorie zvířat. Zvířátek není nikdy dost, těch nám posíláte stovky, tisíce, a to jak domácí, tak divoká, na která narazíte při procházce nebo na dovolené v zahraničí.

Jedno z nejsledovanějších videí mezi zvířaty je mezi zvířaty straka Káča. Ta pěkně potrápila reportérku Alenu Valešovou. Straka a přiletěla na parapet a pak už jen mluvila a mluvila a mluvila.

Své zvířecí kamarády natočte a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Nezapomínejte na délku videa! Aby to mělo hlavu a patu. Pak své video můžete vidět i v televizi. nezapomeňte video zařadit do kategorie ZVÍŘATA.

Nejčastěji nám ovšem posíláte své domácí ochočené mazlíčky. V topu jsou samozřejmě pejsci. Natáčíte, jak spí, jak se mazlí, jak zlobí i jejich zlozvyky. Pudl Jana Barvínka na příklad nesnáší stěrače. Jízda v autě v dešti je pro něj asi velké trauma.

Co se divokých zvířat týká, tak až překvapivě často máte štěstí na divočáky. A to nejen v lese, na poli, ale rovnou je vídáte u sebe na zahrádce, mezi domy, u silnice nebo na sídlišti stejně jako Michaela Švarcová. Jak ale Michaela popsala video, jejich divoká prasátka už se s nimi sžila a jedno je dokonce tak kamarádské, že se nechává hladit od dětí. A ano, jmenuje se Pepa.

Míváte doma i netradiční mazlíčky. Jan Matoušek potkal v centru Prahy pumu, žijící, opravdovou pumu. Byla na vodítku, měla vlastní obojek a vůbec bychom se nedivili, kdyby na obojku měla i vlastní jméno. Mohl by mít doma v Česku někdo i lva nebo tygra?!

Hned po divočácích nejčastěji potkáváte v lesích jeleny a daňky, tedy vysokou. Na dovolené ve Vysokých Tatrách Bedřich Kučera jednoho jelena natočil dokonce přímo u hotelu, jak se cpal keřovitou růží. Vůbec mu nevadilo, že na druhé straně křoví je člověk, neutekl, nelekl se a krmil se dál.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V ČESKÉ LÍPĚ HOŘEL DŮM! Na místě zasahovalo deset hasičských jednotek!

V ČESKÉ LÍPĚ HOŘEL DŮM! Na místě zasahovalo deset hasičských jednotek!
Play

Dvoupatrový dům v centru České Lípy začal hořet po třetí hodině odpoledne. V budově sídlí firmy, nikdo nebyl zraněn. Celý článek

TAK TO VYPADÁ KAŽDÝ DEN POD JEJICH OKNY! Tah na Polsko žádá pevné nervy

TAK TO VYPADÁ KAŽDÝ DEN POD JEJICH OKNY! Tah na Polsko žádá pevné nervy
Play

Jestliže se chystáte například před Vánoci do Polska, zvažte zda to vzít přes hraniční přechod v Náchodě! Až uvidíte tyto záběry, možná výlet přehodnotíte. Celý článek

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO
Play

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.