Natočvideo

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY! Nehoda při Rally Vyškov

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY! Nehoda při Rally Vyškov

13.09.2014 – Tereza Kušová

Nehody k rally zkrátka patří, málokdy se vydaří závod bez jediné malé nehody závodníka. Při Rally Vyškov se dokonce zranil řidič.

Unikátní záběry nám zaslal Martin Moravcsik. S kamarády sledoval závodníky, když se ze zatáčky jeden vyřídil a napálil to bokem do stromu. Neštěstí se neobešlo bez zranění řidiče, nebylo to však vážné.

Rally Vyškov je součástí Mistrovství ČR ve sprintrally a Poháru ČR v rally, konalo se v sobotu 6. 9. 2014. Letos se závodu zúčastnilo na 90 posádek. Vyškovská trať vyhovuje svým rychlým charakterem spíše WRC, těmto vozům se tu však v posledních letech nedaří. V soutěži se představil i vítěz posledního ročníku Rally Vyškov z roku 2012 Tomáš Kurka, který startoval právě s Mini John Cooper Works WRC.

Na startu se však sešly i historické vozy. Diváci mohli vidět starší škodovky jako stotřicítku RS a LR. Závodu se zúčastnil právě se Škodou 130 RS bývalý tovární pilot týmu Škoda Motosport 62letý Jindřich Štolfa. Přihlášku vyplnila i legenda českého automobilového sportu 64letý Břetislav Enge.

Prvenství nakonec získal vsetínský rodák Jaromír Tomaštík se svým Subaru Impreza WRC. Před sedmnácti lety právě ve vyškovské rally zahájil svou kariéru, to však jezdil s favoritem.

 
Z vyškovské rally nám poslal video i Jan Novák.
 
 
Na Barum Czech Rally Zlín 2013 se kamarád Michala Bartoše také pokoušel o unikátní záběry. Jak můžete vidět na videu, moc se mu to nepovedlo a nejen že přišel o jedinečné záběry, ale také o svůj mobil.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PRÉMIE ROZDÁNY! Diváckým reportérem týdne se stal Rene Unetic

PRÉMIE ROZDÁNY! Diváckým reportérem týdne se stal Rene Unetic
Play

Každý týden rozdělujeme prémie v hodnotě 20 000 Kč mezi čtyři z Vás. Ta nejlepší videa vybíráme vždy z týdenních odvysílaných příspěvků v Diváckých zprávách, které denně můžete sledovat na TV primě v 19:40. Celý článek

PODPOŘ SVÉHO FAVORITA VIDEOVZKAZEM! JE TADY VOLKSWAGEN MARATON!

Další ročník Volkswagen Maratonu Praha 2015 je tady!. 3. května vypukne v hlavním městě běžecká událost roku! Budete mít mezi běžci někoho blízkého? Nahrajte mu vzkaz a pomozte mu do cíle! Celý článek

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

HALLOWEEN  dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!
Play

V posledních dnech nám od vás přišla spousta videí s Halloween tématikou, a tak nemůžeme toto téma jen tak přehlédnout. Jak prožíváte Halloween vy? Máte už také vydlabanou dýni za oknem, nebo tento svátek spíše přehlížíte a myslíte, že patří jen za oceán? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.