Natočvideo

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY! Nehoda při Rally Vyškov

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY! Nehoda při Rally Vyškov

13.09.2014 – Tereza Kušová

Nehody k rally zkrátka patří, málokdy se vydaří závod bez jediné malé nehody závodníka. Při Rally Vyškov se dokonce zranil řidič.

Unikátní záběry nám zaslal Martin Moravcsik. S kamarády sledoval závodníky, když se ze zatáčky jeden vyřídil a napálil to bokem do stromu. Neštěstí se neobešlo bez zranění řidiče, nebylo to však vážné.

Rally Vyškov je součástí Mistrovství ČR ve sprintrally a Poháru ČR v rally, konalo se v sobotu 6. 9. 2014. Letos se závodu zúčastnilo na 90 posádek. Vyškovská trať vyhovuje svým rychlým charakterem spíše WRC, těmto vozům se tu však v posledních letech nedaří. V soutěži se představil i vítěz posledního ročníku Rally Vyškov z roku 2012 Tomáš Kurka, který startoval právě s Mini John Cooper Works WRC.

Na startu se však sešly i historické vozy. Diváci mohli vidět starší škodovky jako stotřicítku RS a LR. Závodu se zúčastnil právě se Škodou 130 RS bývalý tovární pilot týmu Škoda Motosport 62letý Jindřich Štolfa. Přihlášku vyplnila i legenda českého automobilového sportu 64letý Břetislav Enge.

Prvenství nakonec získal vsetínský rodák Jaromír Tomaštík se svým Subaru Impreza WRC. Před sedmnácti lety právě ve vyškovské rally zahájil svou kariéru, to však jezdil s favoritem.

 
Z vyškovské rally nám poslal video i Jan Novák.
 
 
Na Barum Czech Rally Zlín 2013 se kamarád Michala Bartoše také pokoušel o unikátní záběry. Jak můžete vidět na videu, moc se mu to nepovedlo a nejen že přišel o jedinečné záběry, ale také o svůj mobil.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO TÝDNE: Odstřel komínu v Hamru

VIDEO TÝDNE: Odstřel komínu v Hamru
Play

Je tu nový týden a tedy můžeme zhodnotit týden minulý. Videí přišlo hodně . Některá zábavná, zajímavá, aktuální i z dovolených. Celý článek

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!
Play

Naši diváčtí reportéři jsou prostě všude a to doslova! Máme pro vás dvě skvělé reportáže až z dalekého Japonska! Zavedeme vás na místo, kde to zlaťáky jen cinká a také na burzu, kde se prodávají štěňátka, pro nás velmi neobvyklým až smutným způsobem. Celý článek

NEJLEPŠÍM VIDEEM minulého týdne je hořící kamion na D1

NEJLEPŠÍM VIDEEM minulého týdne je hořící kamion na D1
Play

Divácké zprávy rozdaly dalších 20 000 Kč mezi divácké reportéry a ocenily tak 4 nejlepší videa minulého týdne. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.