Natočvideo

V BABICÍCH U ŠTERNBERKA NARAZIL VLAK DO NÁKLADNÍHO AUTA! Řidič zraněn!

V BABICÍCH U ŠTERNBERKA NARAZIL VLAK DO NÁKLADNÍHO AUTA! Řidič zraněn!

01.10.2015 – Petra Vostatková

Další nehoda na přejezdu! Tentokrát v Babicích u Šternberka na Olomoucku. Na nechráněném přejezdu smetl vlak nákladní auto!

Jste právě svědky nehody či požáru? Pošlete video přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Video natočil a poslal reportér Jiří Stejskal." Bratr pracuje na stavbě v blízkosti přejezdu, tak mi zavolal co se na místě stalo a já jsem video natočil. Přejezd je nechráněný signalizací navíc v místě probíhá právě stavba cyklostezky, tak by tam nějaké upozornění dát mohli. Nevím, co se přesně na místě stalo. Řidič měl tržné rány a snad i otřes mozku." popsal místo nehody reportér Jiří.

Nehody na přejezdech jsou v poslední době v Česku velmi časté. Řidiči mnohdy nedávají pozor a dokonce přejiždějí i přejezdy se spuštěnou světelnou signalizací. Asi nejtragičtější měla následky nehoda u Studénky,  kdy se střetlo Pendolino s nákladním autem. Na místě zahynuli tři lidé a téměř dvě desítky lidí bylo zraněno.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!
Play

Kdy naposledy jste krmili labutě? Po tomhle videu je už krmit nebudete. Nikdy! Celý článek

NEUVĚŘITELNÉ! Kančí rodinka mezi obytnými domy

NEUVĚŘITELNÉ! Kančí rodinka mezi obytnými domy
Play

Je čím dál častější, že se divoká zvířata přibližují k lidským obydlím. Divoká prasata ničí zahrady lidem bydlících v blízkosti lesa. Že ale kance spatříme na chodníku na sídlišti. To tu ještě nebylo! Celý článek

SPORTU ZDAR aneb zvířecí hrátky trochu jinak

SPORTU ZDAR aneb zvířecí hrátky trochu jinak
Play

Sportem ke zdraví! Asi tím se řídí naši milovaní domácí mazlíčci, když s námi často dovádí a dokáží někdy až neuvěřitelné věci, dokonce i to, co leckdo z nás si ani nedovolí zkusit. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.