Natočvideo

V DEJVICÍCH NETEČE PITNÁ VODA,studenti obsadili cisternu s kytarami v ruce!

V DEJVICÍCH NETEČE PITNÁ VODA,studenti obsadili cisternu s kytarami v ruce!

25.05.2015 – Petra Vostatková

V neděli Českem proletěla zpráva, že v pražských Dejvicích teče z kohoutků obyvatelům kontaminovaná voda. Na základě požití této vody vyhledalo pomoc lékařů přibližně 130 lidí. Studenti s místního internátu se s tím poprali po svém!

Nachází se ve vašem okolí něco zajímavého? Natočte se a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Pitná voda v Dejvicích obsahuje koliformní bakterie, které zapříčinily průjmová onemocnění u více než stovky obyvatel. Vodárny právě desinfikují vodovodní síť, bez pitné vody tedy zůstane do středy 32 000 lidí. Kdispozici mají obyvatelé Dejvic 50 cisteren s pitnou vodou. 

Ve Studentské ulici v Praze 6 se nachází Domov mládeže a místní studenti si z cisterny s pitnou vodou udělali "hudební dostaveníčko". Reportérka Hana Krymrová se ráno vydala k cisterně pro vodu a uviděla nevídané:" Šla jsem s hrncem pro vodu a tam dva kluci s kytarami. Natočila jsem vodu a řekla jim, ať mi neutečou, že jdu pro foťák. No a když jsem se vrátila, byla tam celá banda z místního intru, někteří v bačkorách a županech :o). Kluci mi nadšeně zopakovali tuto píseň a hráli pak i další, třeba Vodu živou, Teče voda teče... Bylo tam fakt veselo." popsala situaci reportérka Hana.

A dodala :" Cedulku s informací o kontaminované vodě jsem objevila na dveřích v neděli odpoledne. Studenti mi řekli, že jim už předchozí den, co informace byla zveřejněna, také nebylo zrovna nejlíp."

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...
Play

Vánoce, Vánoce přicházejí.... Ještě ani nebyly Dušičky a už nás nákupní centra děsí vánoční výzdobou. No, připravme se na to, že za chvílí vánoční stromy, ozdoby, jmelí, cukroví zaplní celou republiku a budeme nuceni si toho všímat, uvědomovat si, že se blíží Vánoce a že nemáme dárky. Mě to teda neminulo. Celý článek

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!
Play

Česká televize odvysílá vaše příspěvky! Zaměřte se na aktuální počasí a také na záznamy přestupků z vašich onboard kamer! Celý článek

TOHLE NEMOHL PŘEŽÍT! Salto vzad s hlavou o stůl!

TOHLE NEMOHL PŘEŽÍT! Salto vzad s hlavou o stůl!
Play

Máme pro vás záběry ze školních lavic! Nečekejte učivo, o přestávkách se dějí jiné věci! Salto vzad se změnilo v bolestnou chvilku! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.