Natočvideo

V DEJVICÍCH NETEČE PITNÁ VODA,studenti obsadili cisternu s kytarami v ruce!

V DEJVICÍCH NETEČE PITNÁ VODA,studenti obsadili cisternu s kytarami v ruce!

25.05.2015 – Petra Vostatková

V neděli Českem proletěla zpráva, že v pražských Dejvicích teče z kohoutků obyvatelům kontaminovaná voda. Na základě požití této vody vyhledalo pomoc lékařů přibližně 130 lidí. Studenti s místního internátu se s tím poprali po svém!

Nachází se ve vašem okolí něco zajímavého? Natočte se a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Pitná voda v Dejvicích obsahuje koliformní bakterie, které zapříčinily průjmová onemocnění u více než stovky obyvatel. Vodárny právě desinfikují vodovodní síť, bez pitné vody tedy zůstane do středy 32 000 lidí. Kdispozici mají obyvatelé Dejvic 50 cisteren s pitnou vodou. 

Ve Studentské ulici v Praze 6 se nachází Domov mládeže a místní studenti si z cisterny s pitnou vodou udělali "hudební dostaveníčko". Reportérka Hana Krymrová se ráno vydala k cisterně pro vodu a uviděla nevídané:" Šla jsem s hrncem pro vodu a tam dva kluci s kytarami. Natočila jsem vodu a řekla jim, ať mi neutečou, že jdu pro foťák. No a když jsem se vrátila, byla tam celá banda z místního intru, někteří v bačkorách a županech :o). Kluci mi nadšeně zopakovali tuto píseň a hráli pak i další, třeba Vodu živou, Teče voda teče... Bylo tam fakt veselo." popsala situaci reportérka Hana.

A dodala :" Cedulku s informací o kontaminované vodě jsem objevila na dveřích v neděli odpoledne. Studenti mi řekli, že jim už předchozí den, co informace byla zveřejněna, také nebylo zrovna nejlíp."

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KAMION V PLAMENECH zastavil v Ostravě hlavní tah na Bohumín

KAMION V PLAMENECH zastavil v Ostravě hlavní tah na Bohumín
Play

Ve středu krátce po 9. hodině vzplál kamion v Ostravě Hrušově. Zásah hasičů trval přibližně hodin. Dopravu v místě řídili policisté. Celý článek

SERIÁL: Kouzla a čáry podle reportéra MARTINA ČERNOTY!

SERIÁL: Kouzla a čáry podle reportéra MARTINA ČERNOTY!
Play

Nejmilejší koníček, který by neměnil za nic na světě jsou pro reportéra Martina Černotu kouzla a magie. Máme pro vás další čáry, které vám zaručeně zamotají hlavu! Celý článek

Zaujmout své publikum umí především diváčtí reportéři z Divošek

Zaujmout své publikum umí především diváčtí reportéři z Divošek
Play

Jak zaujmout, není tak těžké. Stačí najít to, v čem jste dobří. Každý má talent na něco jiného. Někdo je sportovec, někdo bavič, někdo umí mluvit. Před kamerou předveďte to nejlepší, co ve Vás je. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.