Natočvideo

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

10.10.2014 – Tereza Kušová

V Diváckých zprávách televize Prima jsou pravidelně k vidění Vaše úlovky. Ať už se jedná prvotřídní aktuální záběry z nehody nebo rozjařené koťátko. Všichni máte šanci stát se reportérem týdne.

Bystrá divácká reportérka Pavla Babušíková si na trzích v Modřicích u Brna všimla zajímavé chyby. Vyjmenovaná slova po P tady asi nestudoval pan trhovec. Pavla ale ano a měkkého I si ve slově py/itel všimla.

I vaše video se může objevit v Diváckých zprávách a vyhrát tak tučnou prémii. Stačí, když nám pošlete zajímavá videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Luděk Mannl natočil v Rokytnici v Orlických horách nový dirt park, je obohacený o hliníkové nájezdy, a tak se jezdcům BMX skoky daří o to víc.

Jsme zvyklí, že si naši pozornost vynucují psi, kočky, dobře vycvičený králík či morče. Ale že by mazlení vyžadovalo prasátko, to tu ještě nebylo. Ovšem Petra Moravcová by s námi nesouhlasila, prasátka jsou přeci přítulná zvířátka.

Divácké zprávy se stejně jako my věnovaly i zákeřným strakapoudům, kteří dolují v zateplených domech. Více se o těchto zákeřných potvůrkách dočtete v článku To není aktivní soused, to je datel! Dalšími kandidáty na reportéry týdne jsou tedy Jarka Artimová a Natali F.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MARGITA TO UMÍ S JAZYKEM! Otočí ho o 180 stupňů!

MARGITA TO UMÍ S JAZYKEM! Otočí ho o 180 stupňů!
Play

Milovnice zvířat a také zábavy, to je reportérka serveru NatočVideo.cz Margita Stehlíková. Tentokrát se předvedla - jazykem! Celý článek

VIDEO DNE: Sárinka si pohraje nejdřív s pneu a pak trošinku zachrochtá

VIDEO DNE: Sárinka si pohraje nejdřív s pneu a pak trošinku zachrochtá
Play

Pořádnej divočák se dostal do rubriky VIDEO DNE. Nejdřív pomučil pneumatiku a pak lidského kamaráda. Celý článek

TRÁPÍ VÁS PO RÁNU SMOG NEBO MLHA? A ODPOLEDNE VLÁDNE SLUNÍČKO?

TRÁPÍ VÁS PO RÁNU SMOG NEBO MLHA? A ODPOLEDNE VLÁDNE SLUNÍČKO?
Play

Natáčejte, jaké počasí je u vás. Vaše videa odvysílá Česká televize v hlavní relaci počasí. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.