Natočvideo

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

10.10.2014 – Tereza Kušová

V Diváckých zprávách televize Prima jsou pravidelně k vidění Vaše úlovky. Ať už se jedná prvotřídní aktuální záběry z nehody nebo rozjařené koťátko. Všichni máte šanci stát se reportérem týdne.

Bystrá divácká reportérka Pavla Babušíková si na trzích v Modřicích u Brna všimla zajímavé chyby. Vyjmenovaná slova po P tady asi nestudoval pan trhovec. Pavla ale ano a měkkého I si ve slově py/itel všimla.

I vaše video se může objevit v Diváckých zprávách a vyhrát tak tučnou prémii. Stačí, když nám pošlete zajímavá videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Luděk Mannl natočil v Rokytnici v Orlických horách nový dirt park, je obohacený o hliníkové nájezdy, a tak se jezdcům BMX skoky daří o to víc.

Jsme zvyklí, že si naši pozornost vynucují psi, kočky, dobře vycvičený králík či morče. Ale že by mazlení vyžadovalo prasátko, to tu ještě nebylo. Ovšem Petra Moravcová by s námi nesouhlasila, prasátka jsou přeci přítulná zvířátka.

Divácké zprávy se stejně jako my věnovaly i zákeřným strakapoudům, kteří dolují v zateplených domech. Více se o těchto zákeřných potvůrkách dočtete v článku To není aktivní soused, to je datel! Dalšími kandidáty na reportéry týdne jsou tedy Jarka Artimová a Natali F.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!
Play

Hra nebo psí opatrnost? Podívejte se, co nastane, když se chce na kole projet divácká reportérka Marie Smítalová. Celý článek

ŘIDIČI NA VOZOVKÁCH V OHROŽENÍ! Podívejte se na šílence posledních dní!

ŘIDIČI NA VOZOVKÁCH V OHROŽENÍ! Podívejte se na šílence posledních dní!
Play

Ze záběrů z onboard kamer našich reportérů mrazí! Podívejte se na záběry, která dorazily do redakce během dvou dní. A není to nic pěkného! Máte také v autě zabudovanou kameru a výsledku se nestačíte se divit? Pošlete nám vaše videa, stojíme o ně! Celý článek

HODOVÁ BITKA vybojovala první místo, rozdali jsme dalších 20.000 Kč

HODOVÁ BITKA vybojovala první místo, rozdali jsme dalších 20.000 Kč
Play

Pravidelně v neděli rozdáváme v Diváckých zprávách 20.000 Kč čtyřem nejlepším diváckým reportérům! Posílejte vaše příspěvky a předvánoční prémie může být vaše! Sledujte Divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.