Natočvideo

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

10.10.2014 – Tereza Kušová

V Diváckých zprávách televize Prima jsou pravidelně k vidění Vaše úlovky. Ať už se jedná prvotřídní aktuální záběry z nehody nebo rozjařené koťátko. Všichni máte šanci stát se reportérem týdne.

Bystrá divácká reportérka Pavla Babušíková si na trzích v Modřicích u Brna všimla zajímavé chyby. Vyjmenovaná slova po P tady asi nestudoval pan trhovec. Pavla ale ano a měkkého I si ve slově py/itel všimla.

I vaše video se může objevit v Diváckých zprávách a vyhrát tak tučnou prémii. Stačí, když nám pošlete zajímavá videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Luděk Mannl natočil v Rokytnici v Orlických horách nový dirt park, je obohacený o hliníkové nájezdy, a tak se jezdcům BMX skoky daří o to víc.

Jsme zvyklí, že si naši pozornost vynucují psi, kočky, dobře vycvičený králík či morče. Ale že by mazlení vyžadovalo prasátko, to tu ještě nebylo. Ovšem Petra Moravcová by s námi nesouhlasila, prasátka jsou přeci přítulná zvířátka.

Divácké zprávy se stejně jako my věnovaly i zákeřným strakapoudům, kteří dolují v zateplených domech. Více se o těchto zákeřných potvůrkách dočtete v článku To není aktivní soused, to je datel! Dalšími kandidáty na reportéry týdne jsou tedy Jarka Artimová a Natali F.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

OTŘESNÉ! Malé děti se vozí na tramvaji!

OTŘESNÉ! Malé děti se vozí na tramvaji!
Play

Přinášíme vám velmi hazardní záběry dvou malých dětí, které si jako zábavu našly jízdu na zadní části tramvaje. Celý článek

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!
Play

Ač nám chodí velké množství videí s Vaším domácím plaveckým stylem do soutěže o vstupenky do Aqualandu Moravia, nezapomínáte i na další videa. Celý článek

HAZARD SE ŽIVOTEM! Muž se vozí mezi vagony pražského metra!

HAZARD SE ŽIVOTEM! Muž se vozí mezi vagony pražského metra!
Play

Někdo to bere jako adrenalinový sport, někoho možná mrzí, že je naživu. Podívejte se na záběry z pražského metra..muž jezdí mezi vagony. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.