Natočvideo

V LITVÍNOVĚ HOŘÍ CHEMIČKA! MÁME EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY

V LITVÍNOVĚ HOŘÍ CHEMIČKA! MÁME EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY

13.08.2015 – Tereza Kušová

V litvínovské chemičce Unipetrol hoří. Zřejmě po výbuchu se vzňala v jednom zásobníku zatím neurčená chemická látka. Podle hasičů nikdo nebyl zraněn, zaměstnanci firmy byli evakuováni.

Teprve po 13. hodině potvrdil mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan, že hasiči mají situaci po dkontrolou. "Hasiši provádějí zejména ochlazování. Hoří na dvou místech, kde se nechává dohořet propylen, oheň se ale dále nešíří. Na místě je zhruba 40 jednotek, hasiči v celém okolí mají pohotovost," doplnil Marvan.

Zastaven je silniční i tramvajový provoz. České dráhy zastavily i železniční dopravu v okolí chemičky. Hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu.

Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/hori-chemicka-byl-tam-vybuch-hasici-situaci-kontroluji-provoz-je-obnoven-20150813-cw5f.html

Z Litvínova nám poslali záběry hořící chemičky reportéři Sandra KapounováRadek Očenášek a manželé Milan a Kamila Kotlářovi. Jste na místě? Natočte video a příspěvky posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!
Play

Když něco natočíte na mobil, kameru, foťák, gopro, tak rozhodně neváhejte a video nám okamžitě pošlete! Odvysíláme ho v Diváckých zprávách na Primě, které vysílá denně od 19:40. Celý článek

VIDEO DNE: Naháč na Lysé hoře!

VIDEO DNE: Naháč na Lysé hoře!
Play

I naháči zavítali do rubriky Video dne. A ne jen tak ledajaký... Celý článek

VIDEO DNE: Psa by ven nevyhnal, ale za tuto krásu to stojí!

VIDEO DNE: Psa by ven nevyhnal, ale za tuto krásu to stojí!
Play

Apríl jak má být..vichr, kroupy, slunce a nakonec ještě sníh. Ovšem v Dolních Dubňanech měli v úterý ještě něco navíc! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.