Natočvideo

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...

21.10.2014 – Tereza Kušová

Vánoce, Vánoce přicházejí.... Ještě ani nebyly Dušičky a už nás nákupní centra děsí vánoční výzdobou. No, připravme se na to, že za chvílí vánoční stromy, ozdoby, jmelí, cukroví zaplní celou republiku a budeme nuceni si toho všímat, uvědomovat si, že se blíží Vánoce a že nemáme dárky. Mě to teda neminulo.

Neváhejte a posílejte videa. Nikdy nevíte které video je právě to, které Vás vyšvihne na vrchol Diváckých zpráv. Posílat je můžete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Jeden z vánočních stromků už je k vidění v Novém Jičíně. Zivan asi nechtěl trpět sám, tak se s námi o neštěstí, které město postihlo, podělil.

Stanislav Gabčo ho zase viděl v Jirkově, a jak sám poznamenal, je to opravdu "huuuustýýýýýý". Jsme za polovinou října a už abychom začali shánět kapra, dárky, balící papír, mašle.... Hlavně nezapomenout na seznam! 

Chybí Vám v autě navigační systém? Zeptejte se Anety. Třeba Vám půjčí svoji navigační lasičku. Ta se jí usídlila v kapotě auta a jízdu si asi parádně užívala.

Kunu zase potkal v centru Hodonína Danilo Stankovič. Ty se na rozdíl od lasiček zdržují v blízkosti lidí, protože z nich může kápnout něco k jídlu. No, spíš z jejich popelnic, u kterých na kunu můžete narazit.

Zavřít dveře není nic složitého. Někdy do nich stačí jen lehce strčit a zaklapnou se samy. To ale není nic pro Anastasiju Zbořilovou, která má doma dveře, které nikdy nezavřete. Nevěříte? Tak se podívejte sami.

 Na sídlišti v Ústí nad Labem hořelo, za rychlou reakci a natočení celé akce vděčíme divácké reportérce Míše Kolářové.

Dobrovolní hasiči ze Zádveřic a Trnavy neměli moc podařené zásahy na závodech v požárních útocích. Natočila je při tom Pavla Truhlaříková a vtipně sestříhala jejich pokusy.

Robot, který Vám složí Rubikovu kostku. Iluze? Ne, skutečnost! Stačí k tomu kostky Lega. 3ikovného robota natočil Pavel Molka na výstavě Hry a hlavolamy na Novoměstské radnici v Praze, o které jsme Vás již informovali. Více se dozvíte ZDE.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Zachytil Nuselské schody pod vodou a vyhrál prémii 10.000 korun!

Zachytil Nuselské schody pod vodou a vyhrál prémii 10.000 korun!
Play

Prémie tohoto týdne jsou rozdány, tentokrát zvítězila ve většině případů aktuální zpravodajská videa. I vy máte šanci vyhrát! Pošlete video a budete na Primě! Každý den v 19:40. Celý článek

PROHLÍŽEL MOBIL NEBO ŠTELOVAL RÁDIO? Tak se parkuje v Písku!

PROHLÍŽEL MOBIL NEBO ŠTELOVAL RÁDIO? Tak se parkuje v Písku!
Play

Tentokrát se zaměřily na exkluzivní písecké parkování a také na dokonalou odtahovou službu! Celý článek

MALÍ ŠIKULOVÉ: Když děti strčí do kapsy dospěláky!

MALÍ ŠIKULOVÉ: Když děti strčí do kapsy dospěláky!
Play

Každý rodič si myslí, že má na světě to nejlepší dítě. Připravili jsme pro vás několik příspěvků, které vás zaručeně dostanou. Tady platí: Kam se na ně hrabou dospěláci. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.