Natočvideo

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...

21.10.2014 – Tereza Kušová

Vánoce, Vánoce přicházejí.... Ještě ani nebyly Dušičky a už nás nákupní centra děsí vánoční výzdobou. No, připravme se na to, že za chvílí vánoční stromy, ozdoby, jmelí, cukroví zaplní celou republiku a budeme nuceni si toho všímat, uvědomovat si, že se blíží Vánoce a že nemáme dárky. Mě to teda neminulo.

Neváhejte a posílejte videa. Nikdy nevíte které video je právě to, které Vás vyšvihne na vrchol Diváckých zpráv. Posílat je můžete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Jeden z vánočních stromků už je k vidění v Novém Jičíně. Zivan asi nechtěl trpět sám, tak se s námi o neštěstí, které město postihlo, podělil.

Stanislav Gabčo ho zase viděl v Jirkově, a jak sám poznamenal, je to opravdu "huuuustýýýýýý". Jsme za polovinou října a už abychom začali shánět kapra, dárky, balící papír, mašle.... Hlavně nezapomenout na seznam! 

Chybí Vám v autě navigační systém? Zeptejte se Anety. Třeba Vám půjčí svoji navigační lasičku. Ta se jí usídlila v kapotě auta a jízdu si asi parádně užívala.

Kunu zase potkal v centru Hodonína Danilo Stankovič. Ty se na rozdíl od lasiček zdržují v blízkosti lidí, protože z nich může kápnout něco k jídlu. No, spíš z jejich popelnic, u kterých na kunu můžete narazit.

Zavřít dveře není nic složitého. Někdy do nich stačí jen lehce strčit a zaklapnou se samy. To ale není nic pro Anastasiju Zbořilovou, která má doma dveře, které nikdy nezavřete. Nevěříte? Tak se podívejte sami.

 Na sídlišti v Ústí nad Labem hořelo, za rychlou reakci a natočení celé akce vděčíme divácké reportérce Míše Kolářové.

Dobrovolní hasiči ze Zádveřic a Trnavy neměli moc podařené zásahy na závodech v požárních útocích. Natočila je při tom Pavla Truhlaříková a vtipně sestříhala jejich pokusy.

Robot, který Vám složí Rubikovu kostku. Iluze? Ne, skutečnost! Stačí k tomu kostky Lega. 3ikovného robota natočil Pavel Molka na výstavě Hry a hlavolamy na Novoměstské radnici v Praze, o které jsme Vás již informovali. Více se dozvíte ZDE.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TOHLE LÉTO JE NEJLEPŠÍ ZA POSLEDNÍ ROKY! A ROZHODNĚ SI TO UMÍTE UŽÍT!

TOHLE LÉTO JE NEJLEPŠÍ ZA POSLEDNÍ ROKY! A ROZHODNĚ SI TO UMÍTE UŽÍT!
Play

České léto jak má být! Tedy jen pro milovníky horka, bazénů a letních radovánek. Podívejte se jak si letos užíváte prázdniny a jak vás a vaše domácí mazlíčky vysoké teploty nezastaví! Celý článek

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková
Play

Kdo už zavrhl prosincové procházky po lese, tak ať si to raději ještě pořádně rozmyslí. Podívejte se na další video dne a chuť na vycházku přijde sama. Celý článek

VIDEO DNE: Recyklace je důležitá! Učit ji musíme už naše děti!

VIDEO DNE: Recyklace je důležitá! Učit ji musíme už naše děti!
Play

Recyklováním zachraňujeme svět a chráníme přírodu. Alespoň to jsou slova, která do nás cpou třídírny odpadu, radnice a ochránci přírody. Co je na tom pravdy, nevíme. řada z nás slepě recykluje a raději se neptá a ten, kdo se ptá, tak říká, že to stejně svezou na jednu hromadu. No, vyjádřit by se mohli snad jen pracovníci těchto třídíren. Každopádně třídit můžete dnes i plechovky. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.