Natočvideo

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....

14.10.2015 – Tereza Kušová

Nedávno v rádiu hlásili: "Už za 72 dní budou Vánoce!" Opravdu? Je nutné použít slovo už? Rok se s rokem sešel a my zase můžeme přemýšlet o vánočních dárcích, depresích a přejídání. Ale má to i světlé stránky, a to především vánoční stromky, světýlka a dárky.

Na Vánoce se asi hodně těší v obci Okrouhlu, kde žije Kristýna Kroutilová. Na návsi už postavili velký vánoční stromek a dokonce ho už i rozsvítili! Ještě není ani polovina října a za chvíli na nás začnou z televizních obrazovek vyskakovat Santa Clausové, reklamní triky na vánoční dárky a hlavně pohádky.

Začínají Vánoce i u Vás? Natočte, jak se připravujete na svátky doma, v práci, ve Vašem okolí. Video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Určitě už se chystáte na letošní vánoční trhy. Ty největší opět propuknou v centru Prahy na Staroměstském a Václavském náměstí, a to 28. listopadu. Letos se konají už po dvanácté. V moravské metropoli trhy propuknou až 4. prosince. Konají se již tradičně na brněnském Výstavišti.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VRACÍTE SE Z VÍKENDU A VŠUDE SAMÉ UZAVÍRKY? Natočte je!

VRACÍTE SE Z VÍKENDU A VŠUDE SAMÉ UZAVÍRKY? Natočte je!
Play

Také si říkáte, že některé uzavírky jsou prostě nekonečné? A že tohle fakt už nemáte zapotřebí? Natočte dopravní situaci a vaše video odvysílá Česká televize! Celý článek

TADY SE PŘEPSALY DĚJINY ČESKA! Reportér navštívil zimní stadion v Naganu!

TADY SE PŘEPSALY DĚJINY ČESKA! Reportér navštívil zimní stadion v Naganu!
Play

Psal se rok 1998, brzké nedělní ráno..desetitisíce fanoušků u televizních obrazovek..nervy na dranc! Taková byla atmosféra tehdejšího Česka při sledování rozhodujícího zápasu o zlatou medaili na zimních olympijských hrách v zimním hokeji..Rusy jsme porazili 1:0! Celý článek

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!
Play

Další týden za námi a prémie rozdány. Kdo si tentokrát odnesl první místo a titul Reportér týdne? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.