Natočvideo

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....

14.10.2015 – Tereza Kušová

Nedávno v rádiu hlásili: "Už za 72 dní budou Vánoce!" Opravdu? Je nutné použít slovo už? Rok se s rokem sešel a my zase můžeme přemýšlet o vánočních dárcích, depresích a přejídání. Ale má to i světlé stránky, a to především vánoční stromky, světýlka a dárky.

Na Vánoce se asi hodně těší v obci Okrouhlu, kde žije Kristýna Kroutilová. Na návsi už postavili velký vánoční stromek a dokonce ho už i rozsvítili! Ještě není ani polovina října a za chvíli na nás začnou z televizních obrazovek vyskakovat Santa Clausové, reklamní triky na vánoční dárky a hlavně pohádky.

Začínají Vánoce i u Vás? Natočte, jak se připravujete na svátky doma, v práci, ve Vašem okolí. Video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Určitě už se chystáte na letošní vánoční trhy. Ty největší opět propuknou v centru Prahy na Staroměstském a Václavském náměstí, a to 28. listopadu. Letos se konají už po dvanácté. V moravské metropoli trhy propuknou až 4. prosince. Konají se již tradičně na brněnském Výstavišti.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Umí váš kocour pozdravit?

VIDEO DNE: Umí váš kocour pozdravit?
Play

Co všechno dokážete naučit svého domácího mazlíčka? CO takhale ho naučit i něco trošku víc lidského a nepředstavujte si chození na záchod a splachování. Celý článek

POPELNICE v Praze mají svého ochránce! Střeží je roky!

POPELNICE v Praze mají svého ochránce! Střeží je roky!
Play

Škábova ulice v Praze se může pochlubit unikátem. Jeden z obyvatelů pečuje již léta o zavírání popelnic. V utajení to dokázal roky! Celý článek

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
Play

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.