Natočvideo

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

07.01.2015 – Petra Vostatková

Každý den se něco děje, každý den je originál. I taková jsou vaše videa, úžasná, originální prostě svá. Každá z vás do svého příspěvku vloží kus sebe, a proto nemůžeme akceptovat příspěvky, které byly odcizeny.

Denně nám posíláte desítky perfektních příspěvků ať už z domácího prostředí, tak i zpravodajská. Vytváříte tak obsah Diváckých zpráv, na které se dívají denně stovky tisíc lidí z celé České republiky. 

Bohužel najdou se i tací, kteří ukradené video, považují za vlastní, aniž by vzali do ruky kameru a natáčeli. Taková situace se bohužel odehrála minulý týden v souvislosti s požárem v Jablonci nad Nisou. Video jsme vybrali jako jedno ze čtyř nejlepších a video získalo prémii 3000 Kč. Uživatel cukr cukr využil situace a předstíral, že video je jeho vlastní.

Celou situaci se podařilo vysvětlit až po vyhlášení vítězných videí, kdy se na naši redakci obrátil skutečný autor videa Pavel Procházka. On je ten, který byl na místě a natáčel. Proto si zaslouží svou odměnu v hodnotě 3000 korun.

Děkujeme vám za vaši přízeň, za vaše bláznivé nápady, za vaši zvídavost i za vaše pohotové chování, když se něco důležitého děje. Děkujeme, že posíláte jen a jen vaše autorská díla, kterými plníte zprávy FTV Prima. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur
Play

Rubrika Video dne už je pomalu naplňována, přibývají zajímavá videa. Dnes jsme se zaměřili na blížící se čas Vánoc. Proto i Vy posílejte videa s vánoční tématikou. Celý článek

VIDEO DNE: Semily plné básní! Natočila ho Lucie Ročarková

VIDEO DNE: Semily plné básní! Natočila ho Lucie Ročarková
Play

V nové rubrice VIDEO DNE Vám každý den představíme video, které je podle naší redakce něčím zajímavé mezi videi poslanými v předchozím dni. Příště to může být třeba i Vaše video, tak neváhejte a posílejte nám je. Celý článek

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO
Play

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.