Natočvideo

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

07.01.2015 – Petra Vostatková

Každý den se něco děje, každý den je originál. I taková jsou vaše videa, úžasná, originální prostě svá. Každá z vás do svého příspěvku vloží kus sebe, a proto nemůžeme akceptovat příspěvky, které byly odcizeny.

Denně nám posíláte desítky perfektních příspěvků ať už z domácího prostředí, tak i zpravodajská. Vytváříte tak obsah Diváckých zpráv, na které se dívají denně stovky tisíc lidí z celé České republiky. 

Bohužel najdou se i tací, kteří ukradené video, považují za vlastní, aniž by vzali do ruky kameru a natáčeli. Taková situace se bohužel odehrála minulý týden v souvislosti s požárem v Jablonci nad Nisou. Video jsme vybrali jako jedno ze čtyř nejlepších a video získalo prémii 3000 Kč. Uživatel cukr cukr využil situace a předstíral, že video je jeho vlastní.

Celou situaci se podařilo vysvětlit až po vyhlášení vítězných videí, kdy se na naši redakci obrátil skutečný autor videa Pavel Procházka. On je ten, který byl na místě a natáčel. Proto si zaslouží svou odměnu v hodnotě 3000 korun.

Děkujeme vám za vaši přízeň, za vaše bláznivé nápady, za vaši zvídavost i za vaše pohotové chování, když se něco důležitého děje. Děkujeme, že posíláte jen a jen vaše autorská díla, kterými plníte zprávy FTV Prima. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková
Play

Kdo už zavrhl prosincové procházky po lese, tak ať si to raději ještě pořádně rozmyslí. Podívejte se na další video dne a chuť na vycházku přijde sama. Celý článek

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!
Play

Obvykle, když se opraví silnice a namalují se nové krásné pruhy, obyvatelé obcí se zaradují. Tady je ovšem něco špatně! Mezi Brtníky a Mikulášovicemi jsou pruhy přerušované, a to téměř po celé trase. I v nepřehledných zatáčkách! Celý článek

Z tramvajových kolejí šlehaly plameny! Kubánské náměstí v Praze!

Z tramvajových kolejí šlehaly plameny! Kubánské náměstí v Praze!
Play

V neděli 12. července se v Praze stalo něco nevídaného! Hořel tramvajový pás! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.