Natočvideo

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

07.01.2015 – Petra Vostatková

Každý den se něco děje, každý den je originál. I taková jsou vaše videa, úžasná, originální prostě svá. Každá z vás do svého příspěvku vloží kus sebe, a proto nemůžeme akceptovat příspěvky, které byly odcizeny.

Denně nám posíláte desítky perfektních příspěvků ať už z domácího prostředí, tak i zpravodajská. Vytváříte tak obsah Diváckých zpráv, na které se dívají denně stovky tisíc lidí z celé České republiky. 

Bohužel najdou se i tací, kteří ukradené video, považují za vlastní, aniž by vzali do ruky kameru a natáčeli. Taková situace se bohužel odehrála minulý týden v souvislosti s požárem v Jablonci nad Nisou. Video jsme vybrali jako jedno ze čtyř nejlepších a video získalo prémii 3000 Kč. Uživatel cukr cukr využil situace a předstíral, že video je jeho vlastní.

Celou situaci se podařilo vysvětlit až po vyhlášení vítězných videí, kdy se na naši redakci obrátil skutečný autor videa Pavel Procházka. On je ten, který byl na místě a natáčel. Proto si zaslouží svou odměnu v hodnotě 3000 korun.

Děkujeme vám za vaši přízeň, za vaše bláznivé nápady, za vaši zvídavost i za vaše pohotové chování, když se něco důležitého děje. Děkujeme, že posíláte jen a jen vaše autorská díla, kterými plníte zprávy FTV Prima. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Praha hostí tradiční výstavu HRY A HLAVOLAMY.Můžete hrát až 40 hodin v kuse

Praha hostí tradiční výstavu HRY A HLAVOLAMY.Můžete hrát až 40 hodin v kuse
Play

Pokud ještě nemáte plán pro celou rodinu na víkend, je tady akce v Praze při které se rozhodně nudit nebudete. 21 ročník výstavy Hry a hlavolamy se koná v Novoměstské radnici do neděle 13. září. Celý článek

V Plzni vykolejil osobní vlak. Místo bylo zajištěno techniky!

V Plzni vykolejil osobní vlak. Místo bylo zajištěno techniky!
Play

Podívejte se na záběry vykolejeného vlaku v Plzni. Místo bylo zajištěno technickými pracovníky. Celý článek

TADY SE PŘEPSALY DĚJINY ČESKA! Reportér navštívil zimní stadion v Naganu!

TADY SE PŘEPSALY DĚJINY ČESKA! Reportér navštívil zimní stadion v Naganu!
Play

Psal se rok 1998, brzké nedělní ráno..desetitisíce fanoušků u televizních obrazovek..nervy na dranc! Taková byla atmosféra tehdejšího Česka při sledování rozhodujícího zápasu o zlatou medaili na zimních olympijských hrách v zimním hokeji..Rusy jsme porazili 1:0! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.