Natočvideo

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

07.01.2015 – Petra Vostatková

Každý den se něco děje, každý den je originál. I taková jsou vaše videa, úžasná, originální prostě svá. Každá z vás do svého příspěvku vloží kus sebe, a proto nemůžeme akceptovat příspěvky, které byly odcizeny.

Denně nám posíláte desítky perfektních příspěvků ať už z domácího prostředí, tak i zpravodajská. Vytváříte tak obsah Diváckých zpráv, na které se dívají denně stovky tisíc lidí z celé České republiky. 

Bohužel najdou se i tací, kteří ukradené video, považují za vlastní, aniž by vzali do ruky kameru a natáčeli. Taková situace se bohužel odehrála minulý týden v souvislosti s požárem v Jablonci nad Nisou. Video jsme vybrali jako jedno ze čtyř nejlepších a video získalo prémii 3000 Kč. Uživatel cukr cukr využil situace a předstíral, že video je jeho vlastní.

Celou situaci se podařilo vysvětlit až po vyhlášení vítězných videí, kdy se na naši redakci obrátil skutečný autor videa Pavel Procházka. On je ten, který byl na místě a natáčel. Proto si zaslouží svou odměnu v hodnotě 3000 korun.

Děkujeme vám za vaši přízeň, za vaše bláznivé nápady, za vaši zvídavost i za vaše pohotové chování, když se něco důležitého děje. Děkujeme, že posíláte jen a jen vaše autorská díla, kterými plníte zprávy FTV Prima. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Pondělní počasí přineslo silný vichr,kroupy a sníh. Čeká nás chladný týden!

Pondělní počasí přineslo silný vichr,kroupy a sníh. Čeká nás chladný týden!
Play

Týden před Velikonoce a jaro jako by šlo do ústupu. Nastoupil Apríl a přinesl proměnlivé počasí na mnohých místech republiky. Celý článek

V ŘÍJNU ROSTOU JAHODY! Důkaz na zahradě u Frydrychů!

V ŘÍJNU ROSTOU JAHODY! Důkaz na zahradě u Frydrychů!
Play

Zdálo by se, že v Česku momentálně panuje standardní podzimní počasí, ale asi je něco špatně! V Jičíně nejenže kvetou, ale i červenají jahody. Celý článek

VIDEO DNE: Zemědělec, který si poradí sám! Natočila Nikola Kovačíková

VIDEO DNE: Zemědělec, který si poradí sám! Natočila Nikola Kovačíková
Play

Stránky NatočVideo.cz poslední dny plní videa s ledem, mrazem, sněhem, kolabující dopravou. Proto jsme rádi, že ne každý uvízne ve vlaku či tramvaji a najde si čas poslat nám zajímavé video s jinou tématikou. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.