Natočvideo

VAŠE VIDEA ODVYSÍLALA ČESKÁ TELEVIZE V UDÁLOSTECH!

VAŠE VIDEA ODVYSÍLALA ČESKÁ TELEVIZE V UDÁLOSTECH!

22.11.2015 – Tereza Kušová

Události 21. listopadu odvysílaly reportáž Richarda Samka "Umírá více chodců". A právě v této reportáži se objevily záběry našich reportérů!

Reportáž v Událostech poukazuje na to, že výrazně stoupá počet mrtvých chodců. Za deset měsíců jich na silnicích zahynulo 98! Jak reportáž dokazuje, příčiny jsou stále stejné, a to nepozornost a agresivita, ale jak řidičů, tak i chodců. Navzájem se nerespektují, a pak dochází k nejhoršímu.

Posílejte i Vy videa z Vašich on board kamer. Videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. My pak videa nabídneme České televizi.

Nejvíce videí v reportáži se objevily od našeho reportéra Pavla Neuderta. Řidiče z povolání, jehož nákladní automobil je obsypán kamerami. Dalo by se už říct, že je to jeho koníček - pozorování dění na silnici, chodce řidiče i přestupky. Zachytil hned několikrát neopatrné chodce. Jednou přebíhali nebezpečnou křižovatku těsně před jeho vozem, a podruhé natočil chodce čekajícího uprostřed silnice, což podle dopravního policisty z reportáže Richarda Samka, je nebezpečné. "Je nebezpečné především to, že řidič ani nepředpokládá, že by se tam ten chodec mohl nacházet," uvedl v reportáži Michal Hodboď z Ředitelství služby dopravní policie.

Velmi často ale chybují i řidiči. Nejvíce nehod na přechodech pro chodce způsobí nepozornost řidiče, kdy jeden řidič chodci dá přednost, druhý si ale chodce nevšimne a projede těsně kolem chodce. Což je i případ na videu od Václava Černého. Přechod natočil v Praze v Ječné ulici. Celou reportáž Richarda Samka, kterou odvysílaly Události 21. listopadu na ČT1 a ČT24 můžete zhlédnout zde.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ZIMA JE NEÚPROSNÁ K LIDEM BEZ DOMOVA! Kde se ve vašem městě shromažďují?

ZIMA JE NEÚPROSNÁ K LIDEM BEZ DOMOVA! Kde se ve vašem městě shromažďují?
Play

Ačkoliv Česko právě žije Babím létem, zima se velmi rychle blíží! A situace pro lidi bez domova bude více než složitější. Jak to vypadá ve vašem okolí? Máte v blízkosti vašeho bydliště nějaké kuriózní příbytky? Celý článek

10 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ROKU 2014

10 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ROKU 2014
Play

V poslední den roku Vám přinášíme TOP 10 nejúspěšnějších videí roku 2014. Děkujeme, že jste byli s námi a do nového roku 2015 přejeme mnoho zajímavých videoúlovků. Vaše videa denně sleduje na TV Prima více než 500 000 diváků. Za rok 2014 se nám sešlo už na 20 tisíc videí a tisíce přispěvatelů. Celý článek

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! POZOR NA "ŠKODOLIBCE"!

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! POZOR NA
Play

V Diváckých zprávách bylo veselo! Načapali jsme několik škodolibých reportérů, co dokáží zpříjemnit život druhým a také jsme v Beskydech zastihli dinosaura na procházce! Sledujte divošky každý den v 19:40 na Primě! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.