Natočvideo

VE DVOU LETECH BIKEREM! Podívejte se na mrňouse, co se s kolem narodil!

VE DVOU LETECH BIKEREM! Podívejte se na mrňouse, co se s kolem narodil!

21.06.2015 – Tereza Kušová

Vítr ve vlasech, na těle modřiny od pádů, tvrdý trénink a jasný cíl. Zdolat kopce a jezdit nahoru a dolů, nahoru a dolů. To je život dvouletého Pavlíka.

Ač to může znít neuvěřitelně, biker Pavel Hrubec nedávno oslavil teprve druhé narozeniny. Přitom v bikerovém parku drandí, jak opravdový zkušený jezdec. Sice nemá běžné kolo, ale odstrkovadlo, přesto se kopců nebojí a zdolává malé i velké. Hrdá matka Lucie Hofmanová ho podporuje a nejen že mu dovoluje jezdit prudké kopce, ale dokonce ho i natáčí a videa posílá na NatočVideo.cz.

A co umí vaše děti? Natočte je a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

"O kolo začal jevit zájem už v šesti měsících. Začal lézt a zkoumal tátovo kolo. K tomuto sportu ho přivedl jeho tatínek, který je downhillovým bikerem a už  pár let se účastní i závodů. Jezdíme s ním po bikerových parcích, kde se malému líbí," vysvětluje Lucie, jak se se Pavlík dostal k bikingu a pokračuje: "V deseti měsících už se vozil s tátou a držel řídítka. Měl z toho radost, když to skákalo."

K prvním narozeninám Pavlík už dostal své první "kolo" - plastovou motorku. Na té jezdil, dokud z ní nevyrostl a nezačal vyžadovat něco většího a lepšího a hlavně něco, na čem může i skákat. "Letos v dubnu dostal dětské odrážedlo, na kterém rovnou odjel z krámu, ani jsme mu nemuseli pomáhat. Odrazil se, dal nožky nahoru a jel," popisuje hrdá maminka, jak Pavlíka baví jezdit.

Teď už musí mít odrážedlo všude s sebou, bez něj nedá Pavlík ani ránu, dokonce s ním i spí. Jestli se ho tato vášeň bude držet i v dospělosti, ukáže až čas. Předpoklady k tomu ale určitě má a dokonce i podporu rodiny. Co víc si přát!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

HALUCINACE? Pod kapotou místo koní LASIČKA, za čelním sklem kocour!?

HALUCINACE? Pod kapotou místo koní LASIČKA, za čelním sklem kocour!?
Play

Něco jakoby běhalo pod kapotou..sem tam to vykoukne a nakonec se ukáže v celé svojí kráse - lasička. Za to kocour, ten se s tím nemazal..za čelním sklem si udělal pelech a s projížďkou neměl žádný problém. Celý článek

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!
Play

Havárie vodovodního potrubí v pražských Vinohradech zapříčinila doslova potopu. Nuselskými schody se kolem druhé hodiny ranní valila voda. Přinášíme záběry přímo z místa. Celý článek

PARNA VÁS SVÁDÍ K VODĚ!Sledujte nejlepší videa od bazénů posledních dní!

PARNA VÁS SVÁDÍ K VODĚ!Sledujte nejlepší videa od bazénů posledních dní!
Play

Prázdniny a nádherné léto v plném proudu...co víc si přát? Posíláte videa od bazénů a máme pro vás ty nejlepší úlovky za posledních několik dní! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.