Natočvideo

VE DVOU LETECH BIKEREM! Podívejte se na mrňouse, co se s kolem narodil!

VE DVOU LETECH BIKEREM! Podívejte se na mrňouse, co se s kolem narodil!

21.06.2015 – Tereza Kušová

Vítr ve vlasech, na těle modřiny od pádů, tvrdý trénink a jasný cíl. Zdolat kopce a jezdit nahoru a dolů, nahoru a dolů. To je život dvouletého Pavlíka.

Ač to může znít neuvěřitelně, biker Pavel Hrubec nedávno oslavil teprve druhé narozeniny. Přitom v bikerovém parku drandí, jak opravdový zkušený jezdec. Sice nemá běžné kolo, ale odstrkovadlo, přesto se kopců nebojí a zdolává malé i velké. Hrdá matka Lucie Hofmanová ho podporuje a nejen že mu dovoluje jezdit prudké kopce, ale dokonce ho i natáčí a videa posílá na NatočVideo.cz.

A co umí vaše děti? Natočte je a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

"O kolo začal jevit zájem už v šesti měsících. Začal lézt a zkoumal tátovo kolo. K tomuto sportu ho přivedl jeho tatínek, který je downhillovým bikerem a už  pár let se účastní i závodů. Jezdíme s ním po bikerových parcích, kde se malému líbí," vysvětluje Lucie, jak se se Pavlík dostal k bikingu a pokračuje: "V deseti měsících už se vozil s tátou a držel řídítka. Měl z toho radost, když to skákalo."

K prvním narozeninám Pavlík už dostal své první "kolo" - plastovou motorku. Na té jezdil, dokud z ní nevyrostl a nezačal vyžadovat něco většího a lepšího a hlavně něco, na čem může i skákat. "Letos v dubnu dostal dětské odrážedlo, na kterém rovnou odjel z krámu, ani jsme mu nemuseli pomáhat. Odrazil se, dal nožky nahoru a jel," popisuje hrdá maminka, jak Pavlíka baví jezdit.

Teď už musí mít odrážedlo všude s sebou, bez něj nedá Pavlík ani ránu, dokonce s ním i spí. Jestli se ho tato vášeň bude držet i v dospělosti, ukáže až čas. Předpoklady k tomu ale určitě má a dokonce i podporu rodiny. Co víc si přát!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V PRAZE SHOŘEL DALŠÍ AUTOBUS! Ve stejné ulici jako ve středu!

V PRAZE SHOŘEL DALŠÍ AUTOBUS! Ve stejné ulici jako ve středu!
Play

Opět požár autobusu a opět linka 195! Za poslední dva dny shořely v pražských Letňanech dva městské autobusy. Scénář je v obou případech stejný. Máme pro vás záběry přímo z místa události! Celý článek

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!
Play

Začalo to v pondělí silným vichrem, který vyvracel stromy a v úterý to pokračuje sněhovou pokrývkou na mnoha místech České republiky. Začátek dubna bude chladný. Celý článek

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!
Play

Každý den se něco děje, každý den je originál. I taková jsou vaše videa, úžasná, originální prostě svá. Každá z vás do svého příspěvku vloží kus sebe, a proto nemůžeme akceptovat příspěvky, které byly odcizeny. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.