Natočvideo

VEJCE JAKÁ JSTE V ŽIVOTĚ NEVIDĚLI! Slepice umí zázraky

VEJCE JAKÁ JSTE V ŽIVOTĚ NEVIDĚLI! Slepice umí zázraky

15.09.2014 – Petra Vostatková

Matka příroda umí být někdy opravdu nepředvídatelná..tentokrát nás zaujal kur a jeho výtvory. Už jste někdy tohle viděli?

V Bílovci u Nového Jičína nesou slípky vajíčka veliká doslova jako malíček. Video nám zaslal reportér Radim Bušik. "Vajíčko jsme našli v kurníku od naší slepice, které je nyní pět let. Bylo pouze jedno takové." sdělila nám Radimova maminka. 

Ovšem ve Dvoře Králové dokáží být slepice štědřejší. Jaroslav Špringer s rodinou si pochutnal na dvoužloutkových vajíčkách. 

A jak jste na tom vy? Už jste viděli někdy něco takového? Posílejte nám vaše videa přes stránky www.natocvideo.cz nebo přes aplikaci Prima Reportér.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony
Play

Spřežení vyrobené z trabantu, usměvavý pejsek nebo sloni procházející křižovatkou. Taková videa se odvysílala v Diváckých zprávách na TV Prima. Celý článek

VIDEO DNE: Taky se už nemůžete dočkat jara?

VIDEO DNE: Taky se už nemůžete dočkat jara?
Play

Zazimovaná motorka, kolečkové brusle i kolo. Za chvilku už tohle všechno vytáhnete ze sklepů a vyrazíte na silnici. Jak se zdá, někdo to ale nemůže vydržet. Celý článek

VIDEO DNE: Línější kočku svět neviděl!

VIDEO DNE: Línější kočku svět neviděl!
Play

Kočka na vodítku. Už jen tato slova ve mně jako pejskařovi vyvolává úsměv na tváři. Když už ji ale vezmete na vodítko, tak jí alespoň ukažte, jak má vypadat radost, když spatří vodítko. Protože radost psa z pohledu na venčící nástroj v nich vyvolává euforii. To tady nehrozí. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.