Natočvideo

VELIKONOCE 2015! Natočte své jedinečné svátky, zimy bylo dost!

VELIKONOCE 2015! Natočte své jedinečné svátky, zimy bylo dost!

03.04.2015 – Petra Vostatková

Jiný kraj, jiný mrav! Velikonoce jsou tady a nás zajímá jak vypadají právě u vás. Máte nazdobená okna? Vypulírovaný byt, nabarvená vajíčka a vyhlížíte už jen koledníky? Čekáme na vaše jedinečná "barevná videa".

Barvíte vajíčka zajímavým způsobem? Vaše velikonoční výzdoba je jedinečná? Pomlázku nikdo lépe neuplete a lepší mašlí neopentlí? Právě na vaše video čekáme! Natočte zkrátka vaše tradiční Velikonoce u "VÁS" a pošlete nám vaše jedinečné video! Nemůžeme se dočkat! Zimy už bylo prostě až až!

Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

V Kostelecké Lhotě prostě umí nejdokonalejší perníčky! Podívejte se na video Jana Barvínka, který natočil dívčí koledu. A jaké pečete perníčky vy?

Jaromír Rédl natočil velikonoční jarmark v Libicích nad Doubravou. A jak se na Velikonoce připravilo vaše město? 

Velikonoce v karavanu prožila divácká reportérka Vedula Hornová, která natočila i mladé koledníky. Jo, Velikonoce v Doksech jsou Velikonoce v Doksech.

Na Slovensku to je nejen s výslužkou, ale i se zdravotní koupačkou! Zpomalené detailní záběry poslal divácký reportér Tomáš Ostrý

Velikonoční beránek...i to k Velikonocům patří a maličkatý kudrnáček Rostislava Lankaše rozohodně na talíř nepatří. I takové mohou být jarní sváteční dny..

Milan Mrnuštík vzal Velikonoce trošku z jiného soudku, ale osobitý styl rozhodně má. Podívejte se na tu bezva domácí úrodu "háďátek".

 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ZÁKAZ VJEZDU V ŽIŽELICÍCH ŘIDIČI NERESPEKTUJÍ, NEBEZPEČÍ ČÍHÁ NA PŘEJEZDU!

ZÁKAZ VJEZDU V ŽIŽELICÍCH ŘIDIČI NERESPEKTUJÍ, NEBEZPEČÍ ČÍHÁ NA PŘEJEZDU!
Play

Značka zákaz vjezdu zdá se řidiče už vůbec neodradí. Máme pro vás reportáž ze Žiželic na Lounsku, kde uvidíte Celý článek

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!
Play

Zvířata stejně jako děti se umí zabavit sama, když se jim nikdo nevěnuje. Stejně je tomu i u následujících domácích mazlíčků, kteří si za všech okolností poradí. Celý článek

CHODÍTE KRMIT KAČENY a místo toho dlabou nutrie? Na vaše záběry čekáme!

CHODÍTE KRMIT KAČENY a místo toho dlabou nutrie? Na vaše záběry čekáme!
Play

Nutrie, holubi a nyní dokonce i kuny nejsou ve městech vítáni. Jak to vypadá u vás v okolí? Obtěžují vás tato zvířata, nebo jim v přírodě naopak pomáháte přežít? Na vaše video čekáme, bude odvysíláno v České televizi! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.