Natočvideo

VELIKONOCE 2015! Natočte své jedinečné svátky, zimy bylo dost!

VELIKONOCE 2015! Natočte své jedinečné svátky, zimy bylo dost!

03.04.2015 – Petra Vostatková

Jiný kraj, jiný mrav! Velikonoce jsou tady a nás zajímá jak vypadají právě u vás. Máte nazdobená okna? Vypulírovaný byt, nabarvená vajíčka a vyhlížíte už jen koledníky? Čekáme na vaše jedinečná "barevná videa".

Barvíte vajíčka zajímavým způsobem? Vaše velikonoční výzdoba je jedinečná? Pomlázku nikdo lépe neuplete a lepší mašlí neopentlí? Právě na vaše video čekáme! Natočte zkrátka vaše tradiční Velikonoce u "VÁS" a pošlete nám vaše jedinečné video! Nemůžeme se dočkat! Zimy už bylo prostě až až!

Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

V Kostelecké Lhotě prostě umí nejdokonalejší perníčky! Podívejte se na video Jana Barvínka, který natočil dívčí koledu. A jaké pečete perníčky vy?

Jaromír Rédl natočil velikonoční jarmark v Libicích nad Doubravou. A jak se na Velikonoce připravilo vaše město? 

Velikonoce v karavanu prožila divácká reportérka Vedula Hornová, která natočila i mladé koledníky. Jo, Velikonoce v Doksech jsou Velikonoce v Doksech.

Na Slovensku to je nejen s výslužkou, ale i se zdravotní koupačkou! Zpomalené detailní záběry poslal divácký reportér Tomáš Ostrý

Velikonoční beránek...i to k Velikonocům patří a maličkatý kudrnáček Rostislava Lankaše rozohodně na talíř nepatří. I takové mohou být jarní sváteční dny..

Milan Mrnuštík vzal Velikonoce trošku z jiného soudku, ale osobitý styl rozhodně má. Podívejte se na tu bezva domácí úrodu "háďátek".

 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!
Play

Divácké zprávy se při pondělku pěkně rozdivočely! A to jen díky vám, diváckým reportérům. Máme pro vás video ze školy, které dokazuje, že učivo jde občas stranou. Také vám ukážeme tagliatele budoucnosti. Sledujte divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VÝMĚNA KOLEJÍ VE VRATISLAVICÍCH ZTĚŽUJE život místním! Musí zdolat příkop!

VÝMĚNA KOLEJÍ VE VRATISLAVICÍCH ZTĚŽUJE život místním! Musí zdolat příkop!
Play

Vratislavice nad Nisou, část města Liberce, se v posledních měsících dostala do obtíží kvůli výměně kolejí, která v místě probíhá od dubna. Podívejte se, co musí obyvatelé činžovních domů překonat cestou domů. Celý článek

LESBOS OČIMA REPORTÉRA:Z uprchlíků je cítit únava, potkal jsem jich stovky

LESBOS OČIMA REPORTÉRA:Z uprchlíků je cítit únava, potkal jsem jich stovky
Play

Řecko, jako jedna z přímořských evropských zemí čelí velkému přílivu uprchlíků, kteří se právě po moři snaží dostat do Evropy. Reportér serveru NatočVideo.cz Jiří Starý byl na řeckém ostrově Lesbos a natočil exkluzivní záběry. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.