Natočvideo

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

20.03.2015 – Petra Vostatková

Technická závada na elektroinstalaci byla příčinou požáru neobydlené chalupy v Silůvkách na Brněnsku. Na místě zasahovalo 8 jednotek hasičů.

Jste zrovna u nějaké aktuální zpravodajské situace! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácký reportér Petr Řeřucha natočil a poslal aktuální video přímo z místa pořáru a zásahu hasičů. "Byl jsem v té vesnici montovat plastová okna a zrovna jsem si fotil zatmění slunce. Všiml jsem si požáru, který byl o několik ulic dál. Tak jsem požár natočil. Vím jen, že se jednalo o chalupu, nikdo tam nebydlel. A byla plná různého harampádí." vysvětlil reportér Petr.

V pátek krátce před polednem byl ohlášen požár rodinného domu v Silůvkách. Na místo vyjeho 8 hasičských jednotek. Plameny zachvátily půdní prostory, ale zasáhly i hospodářskou část obydlí. Hasiči naštěstí zabránily rozšíření pořáru na okolní domy. 

Na místě nebyl nikdo zraněn a škoda byla zatím vyčíslena na půl milionu korun. Velitel zásahu oznámil ukončení kráce před druhou hodinou odpoledne. Hasiči před tím, ještě rozebrali střechu a zlikvidovali lokální ohniska požárů.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Když se dva perou

VIDEO DNE: Když se dva perou
Play

Příroda je krásná. I v Česku stále kroutíme hlavou nad jejími úžasy. Jistě už jste při svých procházkách lesem potkali zajíce, laň, divočáka a mnoho dalších zvířat. A co takhle jelena nebo daňka? Nebo rovnou dva? Celý článek

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!
Play

Staňte se diváckým reportérem a můžete vyhrát zajímavý peněžitý obnos. Nezáleží na tom, co natočíte. Točte cokoliv, co Vás napadne. Nápad se cení a nikdy nevíte, třeba právě Vaše video bude odvysílané v Diváckých zprávách, které můžete vidět denně na Primě od 19:40. Celý článek

ČESKO - TURECKO již v sobotu! Ukaž jak fandíš a vyhraj kameru!

Českou republiku čeká v sobotu kvalifikační zápas na Euro 2016! Našimi soupeři budou Turci a vy máte jedinečnou šanci získat skvělé dárky od České televize! Stačí, když se předvedeš jako zapálený fanoušek a ukážeš celému Česku, jak se má správně FANDIT! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.