Natočvideo

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

20.03.2015 – Petra Vostatková

Technická závada na elektroinstalaci byla příčinou požáru neobydlené chalupy v Silůvkách na Brněnsku. Na místě zasahovalo 8 jednotek hasičů.

Jste zrovna u nějaké aktuální zpravodajské situace! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácký reportér Petr Řeřucha natočil a poslal aktuální video přímo z místa pořáru a zásahu hasičů. "Byl jsem v té vesnici montovat plastová okna a zrovna jsem si fotil zatmění slunce. Všiml jsem si požáru, který byl o několik ulic dál. Tak jsem požár natočil. Vím jen, že se jednalo o chalupu, nikdo tam nebydlel. A byla plná různého harampádí." vysvětlil reportér Petr.

V pátek krátce před polednem byl ohlášen požár rodinného domu v Silůvkách. Na místo vyjeho 8 hasičských jednotek. Plameny zachvátily půdní prostory, ale zasáhly i hospodářskou část obydlí. Hasiči naštěstí zabránily rozšíření pořáru na okolní domy. 

Na místě nebyl nikdo zraněn a škoda byla zatím vyčíslena na půl milionu korun. Velitel zásahu oznámil ukončení kráce před druhou hodinou odpoledne. Hasiči před tím, ještě rozebrali střechu a zlikvidovali lokální ohniska požárů.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

AMERICKÝ KONVOJ OČIMA DIVÁCKÝCH REPORTÉRŮ! Tisíce lidí zdvihly vlajky!

AMERICKÝ KONVOJ OČIMA DIVÁCKÝCH REPORTÉRŮ! Tisíce lidí zdvihly vlajky!
Play

Téměř 120 vozidel a 520 amerických vojáků právě projíždí přes české území. A vy, diváčtí reportéři jste při tom! Podívejte se na nejzajímavější zachycení vojenské akce, která hýbě Českou republikou. Celý článek

VIDEO DNE: Představujeme ŠKRABODRBA! Na takové to domácí drbání...

VIDEO DNE: Představujeme ŠKRABODRBA! Na takové to domácí drbání...
Play

Do redakce nám dorazilo video nového českého vynálezu! Také milujete škrábání zad? Tady je návod! Celý článek

VIDEO DNE: Těhotná mandarinka dobyla Pardubice!

VIDEO DNE: Těhotná mandarinka dobyla Pardubice!
Play

Matka příroda dokáže věci! Sledujte, jaké překvapení v sobě ukrývala obyčejná mandarinka! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.