Natočvideo

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

20.03.2015 – Petra Vostatková

Technická závada na elektroinstalaci byla příčinou požáru neobydlené chalupy v Silůvkách na Brněnsku. Na místě zasahovalo 8 jednotek hasičů.

Jste zrovna u nějaké aktuální zpravodajské situace! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácký reportér Petr Řeřucha natočil a poslal aktuální video přímo z místa pořáru a zásahu hasičů. "Byl jsem v té vesnici montovat plastová okna a zrovna jsem si fotil zatmění slunce. Všiml jsem si požáru, který byl o několik ulic dál. Tak jsem požár natočil. Vím jen, že se jednalo o chalupu, nikdo tam nebydlel. A byla plná různého harampádí." vysvětlil reportér Petr.

V pátek krátce před polednem byl ohlášen požár rodinného domu v Silůvkách. Na místo vyjeho 8 hasičských jednotek. Plameny zachvátily půdní prostory, ale zasáhly i hospodářskou část obydlí. Hasiči naštěstí zabránily rozšíření pořáru na okolní domy. 

Na místě nebyl nikdo zraněn a škoda byla zatím vyčíslena na půl milionu korun. Velitel zásahu oznámil ukončení kráce před druhou hodinou odpoledne. Hasiči před tím, ještě rozebrali střechu a zlikvidovali lokální ohniska požárů.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur
Play

Rubrika Video dne už je pomalu naplňována, přibývají zajímavá videa. Dnes jsme se zaměřili na blížící se čas Vánoc. Proto i Vy posílejte videa s vánoční tématikou. Celý článek

VIDEO DNE: Lyžovat nemusíte jen na svahu, ale třeba doma u televize!

VIDEO DNE: Lyžovat nemusíte jen na svahu, ale třeba doma u televize!
Play

Zimní sezóna je v plném proudu a na hory míří každý! Nebo ne? Celý článek

Ceny benzínu se místy liší i o 4 koruny! Jak je to u vás?

Ceny benzínu se místy liší i o 4 koruny! Jak je to u vás?
Play

Že se ceny benzínu a nafty momentálně drží na nižžích hodnotách, není pro motoristy žádné tajemství. Ale i přesto, se ceny liší místy i několik korun. Jaká situace je u vás? Natočte vaše poznatky a vaše příspěvky odvysílá Česká televize! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.