Natočvideo

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur

21.11.2014 – Tereza Kušová

Rubrika Video dne už je pomalu naplňována, přibývají zajímavá videa. Dnes jsme se zaměřili na blížící se čas Vánoc. Proto i Vy posílejte videa s vánoční tématikou.

Laky Bascur nám poslal video, jak se kácí a přesouvá velký vánoční strom. Video jsme vybrali jako nejlepší pro den 20. listopad, protože se blíží Vánoce a jsme zvědaví na to, jaké stromy letos uvidíme ve městech na náměstích. A díky tomuto videu i víme, jak to občas bývá složité ho přesunout. Již 30. 11. bude první adventní neděle, a to znamená rozsvěcení vánočních stromů a otevírání vánočních trhů.

Někdy je práce organizátorů takových akcí a hlavně hledačů vhodných stromů velice složitá. Do velkých měst stromy může přihlásit každý. Někde za to dokonce majitel stromu dostane finanční obnos, ale většinou je spíše rád, že ho někde zadarmo a bez zbytečného bordelu někdo jehličnanu zbaví. Především se strom vybírá podle několika kritérií jako výška, zda je rovný, zdravý a podle toho, jaký je k smrku či jedli přístup.

V tomto případě to bylo trošku složitější. Budoucí vánoční strom je sice u silnice, ale hlavní překážkou bylo elektrické vedení. Organizátoři a hlavně řidič jeřábu to nejspíš předem přesně vyměřili, když si tento strom vybrali a jak je na videu vidět, jsou to opravdoví odborníci. Všechna čest jeřábníkovi.

Natáčejte a posílejte nám zajímavá videa. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Mladí DeaMan v akci!

VIDEO DNE: Mladí DeaMan v akci!
Play

Rubriku Video dne denně zaplňují Vaše nejlepší videa. Každý den vždy vybere jediné video, které nás něčím zaujalo a nezáleží na tom, jestli natočíte sebe, rodinu, kamaráda nebo přírodu. Celý článek

JE PRO TEBE FOTBAL VŠECHNO A PRO SVŮJ TÝM DOSLOVA DÝCHÁŠ? Ukaž se a vyhraj!

Na světě je nový web Fandím.cz pro fotbalové fanoušky! Byl stvořen přesně pro ty, kteří milují fotbal a svůj tým! Stačí, když vezmeš do ruky foťák, kameru nebo mobil a předvedeš, jak dokážeš podpořit svůj milovaný klub. Nápadům se meze nekladou. Každý měsíc soutěžíme o kameru Lamax Action X7 Mira a hlavní cenou je VIP den s oblíbeným týmem! Celý článek

VIDEO DNE: Tomu říkám jízda!

VIDEO DNE: Tomu říkám jízda!
Play

Do rubriky VIDEO DNE zavítalo konečně také video se zimním sportem! Trošku adrenalin, ale bobují alespoň bezpečně. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.