Natočvideo

VIDEO: POŽÁR PILY VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ!

VIDEO: POŽÁR PILY VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ!

19.11.2014 – Tereza Kušová

Ve Valašském Meziříčí hořela místní pily. Závod na zpracování dřeva zachvátil oheň v noci v úterý 18. 11., leží nedaleko obchodního domu a sídliště. Oheň uhasili hasiči chvilku před půlnocí, kropit žhavé uhlíky ještě ale museli celý den tři hasičské jednotky.

Rozsáhlý požár areálu dostali hasiči v noci pod kontrolu. Vyšetřovatelé vyloučili úmyslný čin i technickou závadu. "Vyšetřovatelé prověřují, jestli požár vznikl v souvislosti s prováděnými pracemi na osobním vozidle," řekl mluvčí hasičů ve Zlínském kraji Libor Netopil.

 "Výše škody zatím není známá, bude se však pohybovat v řádu milionů korun," řekl dále Netopil. Na místě v noci zasahovalo 20 jednotek hasičů. "Během noci se hasiči postupně střídali. Profesionální hasiče vyměnili dobrovolníci ze Zubří a Vizovic," doplnil Netopil. Hasiči dostali požár pod kontrolu po půl jedenácté večer, vynesli z objektu i několik tlakových lahví.

Za aktuální záběry z Valašského Meziříčí děkujeme diváckému reportérovi Davidu Kořínkovi a Jakubovi Křenkovi. Staňte se diváckým reportérem a posílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se mlže líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!
Play

To co se děje na českých silnicích , bere až dech. Bohužel ve špatném smyslu slova. Tyto záběry vás šokují. Přinášíme záznam přímo z on board kamery nabouraného vozu! Příspěvek patří do rubriky VIDEO DNE pro datum 21. ledna. Celý článek

STODOLA LEHLA POPELEM! Máme záběry ještě před příjezdem hasičů!

STODOLA LEHLA POPELEM! Máme záběry ještě před příjezdem hasičů!
Play

Lhotka u Ostravy zažila ve středu doslova pozdvižení! Požár stodoly a ohromný kouř se nesly na metry vysoko. Hasiči zasahovali nejméně dvě hodiny. Celý článek

PODEZŘELÝ BALÍČEK UZAVŘEL PARKOVIŠTĚ NA ČERNÉM MOSTĚ! Na místě pyrotechnik!

PODEZŘELÝ BALÍČEK UZAVŘEL PARKOVIŠTĚ NA ČERNÉM MOSTĚ! Na místě pyrotechnik!
Play

Modrý balíček s čínskými nápisy přivolal v pondělí v podvečer policisty a pyrotechnika na parkoviště hobbymarketu Hornbach na Černém mostě. Pyrotechnik výbušninu neodhalil. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.