Natočvideo

VIDEO: SRÁŽKA KAMIONŮ NA D11 ZPŮSOBILA NĚKOLIKAHODINOVOU UZAVÍRKU!

VIDEO: SRÁŽKA KAMIONŮ NA D11 ZPŮSOBILA NĚKOLIKAHODINOVOU UZAVÍRKU!

02.04.2015 – Petra Vostatková

Komplikovaná dopravní nehoda kamionů a osobního vozu znepříjemnila cestu řidičům z Prahy do Hradce Králové. Na 9 kilometru se srazily dva kamiony a osobní auto.

Jste právě u nějaké aktuální zpravodajské situace? Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

V koloně vozidel stála i naše divácká reportérka Dana Michaličková. Podívejte se na záběry, které natočila ve čtvrtek dopoledne. Kolony aut se tvořily v obou směrech dálnice. Na místě zasahoval i vrtulník. "V koloně jsem stála třičtvrtě hodiny. Potřebovala jsem totiž vyjet výjezdem 42, ale v těchto místech se zorvna stala ta nehoda." vysvětlila reportérka Dana.

Podle dostupných informací se nehoda neobešla bez zranění. Na místě zasahovali i hasiči, kteří museli jednoho z řidičů z auta vystřihnout. Ten je těžce zraněn. Podle serveru iDNES na místě vyteklo 250 litrů nafty, kterou hasiči přečerpali. 

V koloně aut,  na začátku dálnice ještě pak srazili dva kamiony a tři osobní vozy s dodávkou. Odstraňování škod trvalo až do odpoledních hodin. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Krutý pád ze skály přímo na hlavu!

VIDEO DNE: Krutý pád ze skály přímo na hlavu!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

ČÍSLO 5 ŽIJE! Vynálezce Ján Rejta vrátil malému robotovi život

ČÍSLO 5 ŽIJE! Vynálezce Ján Rejta vrátil malému robotovi život
Play

Pohltil ho steampunk, inspiraci hledá všude kolem sebe. Ve škole, kde pracuje, mu přezdívají "Ferda mravenec práce všeho druhu". Divácký reportér Ján Rejta umí z kusu kovu a dřeva vyrobit věci nevídané. Celý článek

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr
Play

Jak rychle proběhnete bludištěm? Obzvlášť když nevidíte přes okraje, ztratit se je snadné. Jak takové bludiště jde křečkům, zkoušela divácká reportérka. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.