Natočvideo

VIDEO! VÝBUCH muničního skladu na Zlínsku!

VIDEO! VÝBUCH muničního skladu na Zlínsku!

16.10.2014 – Petra Vostatková

Ve Vlachovicích Vrběticích došlo ve čtvrtek k rozsáhlé explozi muničního skladu. Nejprve proběhlo několik malým výbuchům, pak přišla veliká exploze i s rozsáhlou tlakovou vlnou. Přinášíme aktuální video z Vlachovy Lhotky, která je vzdálená od místa výbuchu pouhých 3,5 km.

Jste svědky aktuální zpravodajské situace? Video nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácká reportérka Romana Kovaříková poslala aktuální záběry výbuchu muničního skladu. Tak popsala čtvrteční situaci "Od brzkého dopoledne se začali ozývat silnější i slabší rány od Vlachovic, které nabíraly na intenzitě. Pak přišla velká ohlušující exploze velkého množství munice a tlaková vlna. Točila jsem to z Vlachovy lhotky,vzdušnou čarou 3,5 km".

Jak můžete vidět na záběrech, i přes vzdálenost 3,5 kilometru, intenzita výbuchu byla opravdu silná. "Začala jsem natáčet, když náhle přišla ta tlaková vlna. Vzdáleností ztratila na intenzitě, ale cítila jsem jak mě ovál vzduch." Odpověděla paní Romana a dodává:"Nejprve jsem nevěděla, že se jedná o výbuch v muničním skladu. Věděli jsme že místo někde poblíž existuje. Manžel viděl projíždět množství hasičských aut, poté nám to bylo jasné."

Tlaková vlna údajně zasáhla i Slavičín, který je od místa výbuchu vzdálený osm kilometrů. Stovky osob byly z areálu evakuovány, hasičům pomohlo asi pět desítek policistů. V skladu se v době  požáru bylo pět osob. Třem se podařilo utéct, dva muže však stále hasiči hledají.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TAK TO VYPADÁ KAŽDÝ DEN POD JEJICH OKNY! Tah na Polsko žádá pevné nervy

TAK TO VYPADÁ KAŽDÝ DEN POD JEJICH OKNY! Tah na Polsko žádá pevné nervy
Play

Jestliže se chystáte například před Vánoci do Polska, zvažte zda to vzít přes hraniční přechod v Náchodě! Až uvidíte tyto záběry, možná výlet přehodnotíte. Celý článek

VIDEO DNE: Hop hop a letím!

VIDEO DNE: Hop hop a letím!
Play

Zamrazit celé kuře není jen tak. A když se Vám ještě podaří ho zmrazit ve vtipné póze, máte pak o zábavu postaráno. Celý článek

VIDEO DNE: Jarní úklid způsobil přehřátí hlavy! Kouř se valil z obou uší!

VIDEO DNE: Jarní úklid způsobil přehřátí hlavy! Kouř se valil z obou uší!
Play

Konkurence Margity Stehlíkové je tady! Děda Pepa se pustil do jarního úklidu a podívejte se, co mu to udělalo s hlavou! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.