Natočvideo

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

15.03.2015 – Tereza Kušová

V neděli 15. 3. uzavřela nehoda dvou aut dálnici D1 směrem na Brno. Nehoda se stala na 11. kilometru, průjezdný byl pouze levý jízdní pruh. Provoz byl plně obnoven v 10:45.

"V 8:45 na dálnici D1 dvaačtyřicetileté žena odstavila svůj vůz Hyundai v prostředním pruhu. Za své vozidlo šla umístit výstražný trojúhelník," popisuje nehodu mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. "Za ní jedoucí žena ve vozidle Toyota však nestihla zareagovat a zezadu do vozidla narazila. Tato řidička byla s lehkými zraněními převezena do pražské nemocnice," upřesnila Zatloukalová. Dálnice byla uzavřena na dvě hodiny, vytvořila se dvoukilometrová kolona. Uvolněn byl levý jízdní pruh do obnovení plného provozu dálnice.

Mluvčí středočeské policie také upozorňuje: "V případě odstavení vozidla, dbejte bezpečnostních pravidel. Apelujeme na řidiče, aby vozidlo odstavili do odstavného pravého pruhu dálnice a vždy měli na sobě reflexní vestu. A následně opustili prostor dálnice."

Videa nám zaslala divácká reportérka Magda Matoušková. Nehodu natočila ještě před příjezdem policie a hasičů.

I Vy natáčejte aktuální zpravodajská videa! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

HAZARD SE ŽIVOTEM! Muž se vozí mezi vagony pražského metra!

HAZARD SE ŽIVOTEM! Muž se vozí mezi vagony pražského metra!
Play

Někdo to bere jako adrenalinový sport, někoho možná mrzí, že je naživu. Podívejte se na záběry z pražského metra..muž jezdí mezi vagony. Celý článek

VE KBELÍCH SE STŘÍLELO! Na místě je zásahovka, obyvatelé nesměli z domů!

VE KBELÍCH SE STŘÍLELO! Na místě je zásahovka, obyvatelé nesměli z domů!
Play

V jindy tak poklidné pražské čtvrti dnes zazněla střelba! Policie na místě zasahuje, uzavřela několik ulic! Celý článek

VIDEO DNE: BUDOUCÍ ZÁCHRANÁŘSKÝ TÝM se pohybuje výhradně na motorkách!

VIDEO DNE: BUDOUCÍ ZÁCHRANÁŘSKÝ TÝM se pohybuje výhradně na motorkách!
Play

Jsou to ještě malí kluci, ale jak provést masáž srdce už vědí! Podívejte se na nezastavitelný tým, který přijede ihned na zavolání! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.