Natočvideo

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

15.03.2015 – Tereza Kušová

V neděli 15. 3. uzavřela nehoda dvou aut dálnici D1 směrem na Brno. Nehoda se stala na 11. kilometru, průjezdný byl pouze levý jízdní pruh. Provoz byl plně obnoven v 10:45.

"V 8:45 na dálnici D1 dvaačtyřicetileté žena odstavila svůj vůz Hyundai v prostředním pruhu. Za své vozidlo šla umístit výstražný trojúhelník," popisuje nehodu mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. "Za ní jedoucí žena ve vozidle Toyota však nestihla zareagovat a zezadu do vozidla narazila. Tato řidička byla s lehkými zraněními převezena do pražské nemocnice," upřesnila Zatloukalová. Dálnice byla uzavřena na dvě hodiny, vytvořila se dvoukilometrová kolona. Uvolněn byl levý jízdní pruh do obnovení plného provozu dálnice.

Mluvčí středočeské policie také upozorňuje: "V případě odstavení vozidla, dbejte bezpečnostních pravidel. Apelujeme na řidiče, aby vozidlo odstavili do odstavného pravého pruhu dálnice a vždy měli na sobě reflexní vestu. A následně opustili prostor dálnice."

Videa nám zaslala divácká reportérka Magda Matoušková. Nehodu natočila ještě před příjezdem policie a hasičů.

I Vy natáčejte aktuální zpravodajská videa! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Kocour si jde pro sváču. Po žebříku!

VIDEO DNE: Kocour si jde pro sváču. Po žebříku!
Play

Tak to už je moc! Zvířata napodobují lidi neustále, jsou nám v ledasčem podobní. Viděli jsme psa za volantem, kočku mluvit, ale aby náš domácí mazlíček lezl po žebříku? A ještě tak elegantně? Celý článek

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!
Play

Prémie tohoto týdne jsou rozdány a 20.000 korun si mezi sebe rozdělí čtyři nejlepší videa tohoto týdne. Na vrchol se dostal doslova dechberoucí příspěvek - záchrana srnečka zamotaného do elektrického ohradníku. Celý článek

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!
Play

Havárie vodovodního potrubí v pražských Vinohradech zapříčinila doslova potopu. Nuselskými schody se kolem druhé hodiny ranní valila voda. Přinášíme záběry přímo z místa. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.