Natočvideo

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

15.03.2015 – Tereza Kušová

V neděli 15. 3. uzavřela nehoda dvou aut dálnici D1 směrem na Brno. Nehoda se stala na 11. kilometru, průjezdný byl pouze levý jízdní pruh. Provoz byl plně obnoven v 10:45.

"V 8:45 na dálnici D1 dvaačtyřicetileté žena odstavila svůj vůz Hyundai v prostředním pruhu. Za své vozidlo šla umístit výstražný trojúhelník," popisuje nehodu mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. "Za ní jedoucí žena ve vozidle Toyota však nestihla zareagovat a zezadu do vozidla narazila. Tato řidička byla s lehkými zraněními převezena do pražské nemocnice," upřesnila Zatloukalová. Dálnice byla uzavřena na dvě hodiny, vytvořila se dvoukilometrová kolona. Uvolněn byl levý jízdní pruh do obnovení plného provozu dálnice.

Mluvčí středočeské policie také upozorňuje: "V případě odstavení vozidla, dbejte bezpečnostních pravidel. Apelujeme na řidiče, aby vozidlo odstavili do odstavného pravého pruhu dálnice a vždy měli na sobě reflexní vestu. A následně opustili prostor dálnice."

Videa nám zaslala divácká reportérka Magda Matoušková. Nehodu natočila ještě před příjezdem policie a hasičů.

I Vy natáčejte aktuální zpravodajská videa! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ZIMA JE NEÚPROSNÁ K LIDEM BEZ DOMOVA! Kde se ve vašem městě shromažďují?

ZIMA JE NEÚPROSNÁ K LIDEM BEZ DOMOVA! Kde se ve vašem městě shromažďují?
Play

Ačkoliv Česko právě žije Babím létem, zima se velmi rychle blíží! A situace pro lidi bez domova bude více než složitější. Jak to vypadá ve vašem okolí? Máte v blízkosti vašeho bydliště nějaké kuriózní příbytky? Celý článek

PÁNOVÉ, UŽ MÁTE UPLETENÉ "TATARY"? Velikonoční výzdoba je připravena!

PÁNOVÉ, UŽ MÁTE UPLETENÉ
Play

Napečeno, řádná výzdoba za okny, na zahradách a balkonech také připravena a co pomlázky, pánové? Máte již upleteno? Pochlubte se se svými výtvory na stránkách NatočVideo.cz. Celý článek

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 5.DÍL Technická kvalita vs unikátnost informace

Práce s mobilním telefonem má v mediálním kontextu v podstatě dvě hlavní výhody - nízké pořizovací náklady a rychlost zpracování aktuálního dění. Zatímco první argument by z hlediska technické kvality reportáže neobstál, ten druhý je naprosto pádný a nachází své uplatnění napříč mediálním spektrem. Už jen proto, že profesionální vybavení u sebe zpravidla nenosíme, zatímco mobilní telefon má v kapse každý a nějaké připojení se vždy najde - datový přenos přes operátora, veřejná wifi apod. Velké množství událostí je tak zachytitelné pouze díky pohotovosti náhodných kolemjdoucích, jako jsi ty. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.