Natočvideo

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

15.03.2015 – Tereza Kušová

V neděli 15. 3. uzavřela nehoda dvou aut dálnici D1 směrem na Brno. Nehoda se stala na 11. kilometru, průjezdný byl pouze levý jízdní pruh. Provoz byl plně obnoven v 10:45.

"V 8:45 na dálnici D1 dvaačtyřicetileté žena odstavila svůj vůz Hyundai v prostředním pruhu. Za své vozidlo šla umístit výstražný trojúhelník," popisuje nehodu mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. "Za ní jedoucí žena ve vozidle Toyota však nestihla zareagovat a zezadu do vozidla narazila. Tato řidička byla s lehkými zraněními převezena do pražské nemocnice," upřesnila Zatloukalová. Dálnice byla uzavřena na dvě hodiny, vytvořila se dvoukilometrová kolona. Uvolněn byl levý jízdní pruh do obnovení plného provozu dálnice.

Mluvčí středočeské policie také upozorňuje: "V případě odstavení vozidla, dbejte bezpečnostních pravidel. Apelujeme na řidiče, aby vozidlo odstavili do odstavného pravého pruhu dálnice a vždy měli na sobě reflexní vestu. A následně opustili prostor dálnice."

Videa nám zaslala divácká reportérka Magda Matoušková. Nehodu natočila ještě před příjezdem policie a hasičů.

I Vy natáčejte aktuální zpravodajská videa! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH a prémie je VAŠE!

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH  a prémie je VAŠE!
Play

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč. Celý článek

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům
Play

Divácké zprávy vysílané každý den od 19:40 v televizi Prima vysílá Vaše videa. Tentokrát jeden z diváckých reportérů přišel s dárkem, který rozhodně dětem pod stromeček nekupovat. Celý článek

VIDEO DNE: Kachna si myslí, že je čáp

VIDEO DNE: Kachna si myslí, že je čáp
Play

Už jsme viděli spoustu videí, na kterých si zvíře myslí, že je člověk, kočka, že je pes, nebo že pes je pták. Ale aby si kachna myslela, že je čáp? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.