Natočvideo

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

01.02.2015 – Tereza Kušová

Aqualand Moravia, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz pro vás připravily soutěž o víkendový pobyt v Aqualandu Moravia pro celou rodinu! Nejlepší plavecký styl byl vybrán!

Zájemců o víkendový pobyt byly desítky. Poslali jste nám zajímavá videa, jak plavete Vy, Vaše rodina či domácí mazlíčci. Všechna videa, která byla zařazena do soutěže, najdete ZDE. Vítěz je ale jen jeden a tím je Robert Pipa a jeho osobitý styl plavání ve sněhu.

Milujete vodu a tobogány? Vyhrát může každý! Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Nebojte se! Máme pro Vás ještě jeden víkend v Aqualandu Moravia. Sledujte naše webové stránky a stránky Aqualandu Moravia. Podrobnosti o další soutěži najdete ZDE.

Robert si užije divokou řekou, tobogánem pro třímístný člun a také tobogán s nádechem vesmíru.  31. ledna navíc Aqualand Moravia otevřel zcela nový Geotermální bazén RIVIÉRA.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!
Play

Vycvičit psa, to je jednoduchý. Vycvičit kočku, by mohlo jít. Ale vycvičit krkavce? To umí jen divácký reportér. Celý článek

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony
Play

Spřežení vyrobené z trabantu, usměvavý pejsek nebo sloni procházející křižovatkou. Taková videa se odvysílala v Diváckých zprávách na TV Prima. Celý článek

VIDEO DNE: Když teplo, tak pořádný!

VIDEO DNE: Když teplo, tak pořádný!
Play

Není teplo jako teplo... Když ho chcete mít, je to otázka času, než se místnost zahřeje do teploty, kterou byste chtěli. Ale nemusí se to přehánět. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.