Natočvideo

Víkendový pobyt v aquaparku nebo zájezd Vám může vyhrát VESELÉ DÍTĚ!

Víkendový pobyt v aquaparku nebo zájezd Vám může vyhrát VESELÉ DÍTĚ!

09.05.2015 – Tereza Kušová

Soutěž ve spolupráci NatočVideo.cz a Veselým-dítětem.cz bude trvat ještě pár měsíců, proto jsme se rozhodli každý měsíc jednoho vítěze odměnit.

Za měsíc duben tak už máme svého vítěze. Je jím malý Damiánek a tedy rodina Monsportova, která tak vyhrává víkendový pobyt v Aquapalace Praha i s ubytováním. Jedenáctiměsíčního Damiána rozesmívá téměř vše a hlavně desetiletá teta Nikolka, které říká "Koka". "Moje dítě je zázračné! Už od narození se jenom směje a vůbec nebrečí. Je to naše štěstíčko," říká o svém pokladu Žaneta. Video přitom vzniklo náhodou, když si doma uprostřed chladného ledna hráli s pejskem. To Damiánka rozesmálo, a tak Žaneta nečekala, popadla mobil a začala hned natáčet.

Natočit VESELÉ DÍTĚ, jak si hraje, co ho baví, jak je šikovné, zkrátka při všem, co mu vykouzlí úsměv na tváři, můžete i Vy. A vyhrajte úžasné zájezdy pro svou rodinu. Každý měsíc vyhrajte zájezd do aquaparku a k Vánocům si nadělte opravdu velkou rodinnou dovolenou u moře.
 

 

Jak na to?

Abyste mohli soutěžit, musíte si do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci Veselé dítě. Pro android zde a pro iphone zde. Pokud nevlastníte smartphone, použijte na nahrání videa tyto stránky.

Soutěžní videa najdete na stránkách vesele-dite.cz, kde můžete hlasovat a své video sdílet na facebook, tak zvýšíte své šance na výhru. Ceny rozdáváme každý měsíc. Každý měsíc tak máte šanci vyhrát vstup do Aquapalace Praha pro celou rodinu. Soutěžní video však může být do celé soutěže zařazeno pouze jednou. Další měsíc, pokud chcete opět zkusit štěstí, musíte natočit video nové. Hlavní cena je však mnohem lákavější a tou je velká rodinná dovolená u moře v Bulharsku all inclusive v hodnotě 50 000 Kč.


Cena pro vítěze měsíce

Rodinný víkendový pobyt v Aquapalace Praha s ubytováním. Po celý víkend si budete moci užívat ve vodním a saunovém světě. Ze soboty na neděli se vyspíte do růžova v luxusním hotelu přímo vedle aquaparku.

Hlavní cena

Vítěz soutěže pojede do Hotelu & Apartmens Hermes Alexandria Club**** v bulharském městě Cerev. Luxusní hotel poskytuje komfortní ubytování, skvělý servis a příjemné prostředí slunného Bulharska jen pár metrů od písečné pláže. Program ultra all inclusive a bohaté české animační programy pro děti i dospělé činí z hotelu ideální místo pro rodinnou dovolenou. Hermes je zkrátka místem, odkud se Vám nebude chtít domů.

Co je Veselé dítě?

Krédem Veselého dítěte je očkování s úsměvem. "Aby byly naše děti veselé, musí být zdravé..." Proto byste měli své dítě očkovat provoakcinem plus, což je komplex účinných látek zmírňující případné nežádoucí účinky očkování. Potravina pro zvláštní lékařské účely ve formě sirupu. Více o provoakcinu plus najdete zde.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!
Play

Kromě osobních a nákladních automobilů, můžeme na silnici potkat samozřejmě také autobusy, motorky, cyklisty i chodce. Často se ale stává, že potkáme spřežení nebo nějaké zvířecí rodinky. Dávejte tedy pozor na českých silnicích a jezděte obezřetně. Celý článek

VIDEO DNE: V pěti letech umí plynně číst, co přijde v deseti?

VIDEO DNE: V pěti letech umí plynně číst, co přijde v deseti?
Play

Do rubriky VIDEO DNE patří další zajímavá bytost. Pětiletá holčička, která umí plynně číst? Nebo se pleteme? Celý článek

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!
Play

Co jste schopni udělat pro svého motorového mazlíka? Máme pro vás video, kde se hodně lidí nadřelo, aby si motorka přez zimu odpočinula pěkně v teploučku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.