Natočvideo

VLAKY NA BENEŠOVSKU MĚLY HODINOVÁ ZPOŽDĚNÍ KVŮLI VYKOLEJENÍ

VLAKY NA BENEŠOVSKU MĚLY HODINOVÁ ZPOŽDĚNÍ KVŮLI VYKOLEJENÍ

20.06.2015 – Tereza Kušová

V Praze - Vršovicích v pátek 19. června vykolejli vlak po přehození výhybky. Nikomu se nic nestalo, vlaky ale nabíraly hodinová zpoždění.

Část spojů mezi Vršovicemi a hlavním nádražím byla zrušená, ostatní vlaky jezdily odklonem přes Malešice a Libeň. Vykolejený vlak byl bez cestujících. Na místě natáčel reportér David Buňata.

Aktuální videa z místa události natáčejte i Vy! Buďte rychlí a pohotoví a videa pak pošlete okamžitě přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Video pak bude v televizi!

"Škoda na trati byla odhadnuta na 150 tisíc a na vlaku na 250 tisíc korun. Příčiny vykolejení jsou dále v šetření," uvedl Martin Drápal, mluvčí Drážní inspekce.

Docházelo ke zpožděním vlaků ve směru Kolín - Pardubice, Hradec Králové, Děčín, Ústí nad Labem, Cheb.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 11. DÍL: Druhy zvuku a práce s nimi

Zvukem jsme se již zabývali několikrát. Rozebírali jsme technické obtíže při nabírání zvuku na mobilní telefon, věnovali jsme se zvuku při natáčení rozhovoru a řešili jsme technickou kvalitu v konfrontaci s jedinečností informace. V této kapitole se podíváme na kvalifikaci zvuku z hlediska zapojení do reportáže. Celý článek

VIDEO DNE: Jak snadno a rychle složit tričko!

VIDEO DNE: Jak snadno a rychle složit tričko!
Play

Dalším videem v rubrice Video dne je zajímavý návod především pro ty, co neradi skládají trička tak jako já. Celý článek

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!
Play

Rekordní teploty a hlavně sucho, které Česko nepamatuje posledních 12 let jsou příčinou častých požárů. Výstrahu vydal i Český hydrometeorologický ústav. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.