Natočvideo

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

23.12.2014 – Petra Vostatková

Do sousedovic večerní zahrady nás pozvala paní Valešková.Nebojte se, tam se rozhodně neztratíte! Obklopí vás hra světel, laděná do vánočního. Tak tady jsou na Ježíška připraveni ve velkém stylu!

Máte ve svém okolí podobně vyzdobený strom? Video nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácká reportérka Martina Valešková nám se svým synem představila něco naprosto úžasného! Zahradu ze sousedství v Uhříněvsi, která je "velmi" dobře připravená na příchod Ježíška. Tento důmrozhodně neminete, ten totiž musí svítit na míle daleko, ba možná na měsíc. 

"Bydlím v Uhříněvsi 33 let a výzdoba se na tomto domě objevuje již leta. Je to něco úžasného. Lidé z okolí se sjíždějí, aby se podívali na tu nádheru."uvedla divácká reportérka Martina. "Na zahradě najdete mnoho osvětlených zvířat, jako jsou sobi, těch je tam nejvíce, tuleni, tučňáci, lední medvědi a mnoho dalšího." doplnila.

 

Zajímalo nás samozřejmě, zda divácká reportérka také zachytila, jako dlouho sousedé výzdobu připravovali. "Nevím to zcela přesně, ale zhruba před třemi týdny jsem viděa pána, jak to tam připravoval."

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová
Play

V nové rubrice Video dne můžete vidět zajímavá videa, mohou být vtipná, poučná, nebo něčím zvláštním. Někdy i nostalgická... Celý článek

ŠÍLENSTVÍ NA PŘEJEZDECH POKRAČUJE! Tyto řidiče červená nezastavila!

ŠÍLENSTVÍ NA PŘEJEZDECH POKRAČUJE! Tyto řidiče červená nezastavila!
Play

Člověk si říká, jak vlastně můžou na přejezdech s výstrahou vůbec umírat lidé? Stojí za vším netrpělivost? Během víkendu dorazila tato videa, na kterých jsou řidiči ohrožující nejen svůj život! Celý článek

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!
Play

Americký herec CUBA GOODING Jr. zpíval na večírku v Cannes, my přinášíme unikátní záběry přímo od piana! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.