Natočvideo

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

23.12.2014 – Petra Vostatková

Do sousedovic večerní zahrady nás pozvala paní Valešková.Nebojte se, tam se rozhodně neztratíte! Obklopí vás hra světel, laděná do vánočního. Tak tady jsou na Ježíška připraveni ve velkém stylu!

Máte ve svém okolí podobně vyzdobený strom? Video nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácká reportérka Martina Valešková nám se svým synem představila něco naprosto úžasného! Zahradu ze sousedství v Uhříněvsi, která je "velmi" dobře připravená na příchod Ježíška. Tento důmrozhodně neminete, ten totiž musí svítit na míle daleko, ba možná na měsíc. 

"Bydlím v Uhříněvsi 33 let a výzdoba se na tomto domě objevuje již leta. Je to něco úžasného. Lidé z okolí se sjíždějí, aby se podívali na tu nádheru."uvedla divácká reportérka Martina. "Na zahradě najdete mnoho osvětlených zvířat, jako jsou sobi, těch je tam nejvíce, tuleni, tučňáci, lední medvědi a mnoho dalšího." doplnila.

 

Zajímalo nás samozřejmě, zda divácká reportérka také zachytila, jako dlouho sousedé výzdobu připravovali. "Nevím to zcela přesně, ale zhruba před třemi týdny jsem viděa pána, jak to tam připravoval."

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Snadno a rychle přijít k penězům můžete i Vy! INSPIRUJTE SE JAK

Snadno a rychle přijít k penězům můžete i Vy! INSPIRUJTE SE JAK
Play

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč. Celý článek

Dopravní nehoda v Hladkých Životicích! Vrtulník odvezl těžce zraněného!

Dopravní nehoda v Hladkých Životicích! Vrtulník odvezl těžce zraněného!
Play

Pondělní dopravní nehoda dvou osobních aut na Novojičínsku přivolala všechny složky záchranného systému včetně záchranářského vrtulníku. Celý článek

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr
Play

Jak rychle proběhnete bludištěm? Obzvlášť když nevidíte přes okraje, ztratit se je snadné. Jak takové bludiště jde křečkům, zkoušela divácká reportérka. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.