Natočvideo

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

23.12.2014 – Petra Vostatková

Do sousedovic večerní zahrady nás pozvala paní Valešková.Nebojte se, tam se rozhodně neztratíte! Obklopí vás hra světel, laděná do vánočního. Tak tady jsou na Ježíška připraveni ve velkém stylu!

Máte ve svém okolí podobně vyzdobený strom? Video nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácká reportérka Martina Valešková nám se svým synem představila něco naprosto úžasného! Zahradu ze sousedství v Uhříněvsi, která je "velmi" dobře připravená na příchod Ježíška. Tento důmrozhodně neminete, ten totiž musí svítit na míle daleko, ba možná na měsíc. 

"Bydlím v Uhříněvsi 33 let a výzdoba se na tomto domě objevuje již leta. Je to něco úžasného. Lidé z okolí se sjíždějí, aby se podívali na tu nádheru."uvedla divácká reportérka Martina. "Na zahradě najdete mnoho osvětlených zvířat, jako jsou sobi, těch je tam nejvíce, tuleni, tučňáci, lední medvědi a mnoho dalšího." doplnila.

 

Zajímalo nás samozřejmě, zda divácká reportérka také zachytila, jako dlouho sousedé výzdobu připravovali. "Nevím to zcela přesně, ale zhruba před třemi týdny jsem viděa pána, jak to tam připravoval."

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě
Play

Neuvěříte, dokud neuvidíte! V Česku běhá lev na svobodě a ohrožuje lidi. Divácký reportér dokonce natočil přímý útok na člověka! Celý článek

JAKUB PĚKNÝ - NOVÝ MISTR SVĚTA NA 100 METRŮ V POŽÁRNÍM SPORTU!

JAKUB PĚKNÝ - NOVÝ MISTR SVĚTA NA 100 METRŮ V POŽÁRNÍM SPORTU!
Play

I když se o tom málo mluví, Česká republika a její reprezentanti v požárním sportu patří mezi světovou špičku! Důkazem je nová zlatá medaile z Petrohradu! Celý článek

OD ZÁPADU DO ČESKA PŘIŠLA BOUŘKA se silným větrem! Vaše videa odvysíláme!

OD ZÁPADU DO ČESKA PŘIŠLA BOUŘKA se silným větrem! Vaše videa odvysíláme!
Play

Tropické teploty vystřídala ve středu večer bouřka postupující na naše území od západu. Zapněte kamery, telefony a foťáky a natáčejte! Vaše videa odvysíláme v televizi! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.