Natočvideo

VZÁCNOU MUŠLI KYJOVKU VYLOVIL I NÁŠ REPORTÉR

VZÁCNOU MUŠLI KYJOVKU VYLOVIL I NÁŠ REPORTÉR

01.09.2015 – Tereza Kušová

Taky se u moře rádi potápíte a obdivujete krásu podmořského dna? Obdivovat můžete, ale pozor na to, co si chcete s sebou domů odvézt.

Milujete šnorchlování a rádi si občas něco z mořského dna vylovíte na souš? Vráťa Míšek si tak vylovil kyjovku šupinatou. Na to není nic špatného, ale nezapomeňte mořský poklad zase vrátit do moře. Na chorvatských hranicích by Vás mohla čekat pěkně mastná pokuta.

Natočte i vy své zážitky z dovolené a posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Kyjovka šupinatá je mušle známá také jako vějíř mušlí. Jedná se o velký druh středomořské škeble, dorůstá rozměrů až 120 centimetrů, většinou ale narazíte na mušli velkou 30 až 50 centimetrů. Její tvar závisí na regionu, kde se nachází, většinou bývá na mořském dně v hloubce od půl metru až po 60 metrů.

V posledních letech hrozí druhu kyjovky vyhynutí. Z části i kvůli rybolovu, ale většinou kvůli rybářským sítím kotvám, které ji zachytí a zničí. Kyjovka šupinatá tak byla označena jako ohrožený druh. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

AMERICKÝ KONVOJ OČIMA DIVÁCKÝCH REPORTÉRŮ! Tisíce lidí zdvihly vlajky!

AMERICKÝ KONVOJ OČIMA DIVÁCKÝCH REPORTÉRŮ! Tisíce lidí zdvihly vlajky!
Play

Téměř 120 vozidel a 520 amerických vojáků právě projíždí přes české území. A vy, diváčtí reportéři jste při tom! Podívejte se na nejzajímavější zachycení vojenské akce, která hýbě Českou republikou. Celý článek

MARGITA ROZBÍJÍ VAJÍČKA PO SVÉM! Pozor na otřes mozku!

MARGITA ROZBÍJÍ VAJÍČKA PO SVÉM! Pozor na otřes mozku!
Play

Divácká reportérka zdá se nezkazí žádnou srandu a je to doslova studnice nápadů. Na vajíčka jde po svém a neváhá použít jednotlivé části těla. Není tohle ale o zdraví??? Celý článek

VIDEO DNE: Bojují spolu proti nemoci s kytarou v ruce a úsměvem na rtech!

VIDEO DNE: Bojují spolu proti nemoci s kytarou v ruce a úsměvem na rtech!
Play

Na Hematoonkologickém oddělení leží šestiletý Jindříšek od února. Dostal kytaru, a tak to dopadlo. Pro svou spolubojovnici Aničku složil písničku. Tady je! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.