Natočvideo

VZÁCNOU MUŠLI KYJOVKU VYLOVIL I NÁŠ REPORTÉR

VZÁCNOU MUŠLI KYJOVKU VYLOVIL I NÁŠ REPORTÉR

01.09.2015 – Tereza Kušová

Taky se u moře rádi potápíte a obdivujete krásu podmořského dna? Obdivovat můžete, ale pozor na to, co si chcete s sebou domů odvézt.

Milujete šnorchlování a rádi si občas něco z mořského dna vylovíte na souš? Vráťa Míšek si tak vylovil kyjovku šupinatou. Na to není nic špatného, ale nezapomeňte mořský poklad zase vrátit do moře. Na chorvatských hranicích by Vás mohla čekat pěkně mastná pokuta.

Natočte i vy své zážitky z dovolené a posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Kyjovka šupinatá je mušle známá také jako vějíř mušlí. Jedná se o velký druh středomořské škeble, dorůstá rozměrů až 120 centimetrů, většinou ale narazíte na mušli velkou 30 až 50 centimetrů. Její tvar závisí na regionu, kde se nachází, většinou bývá na mořském dně v hloubce od půl metru až po 60 metrů.

V posledních letech hrozí druhu kyjovky vyhynutí. Z části i kvůli rybolovu, ale většinou kvůli rybářským sítím kotvám, které ji zachytí a zničí. Kyjovka šupinatá tak byla označena jako ohrožený druh. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Závodník lapen policistou! PŘÍMO PŘI SOUTĚŽI!

VIDEO DNE: Závodník lapen policistou! PŘÍMO PŘI SOUTĚŽI!
Play

"Policie" zasahovala přímo při jezdecké soutěži v jednom ze skladů. Policista nenechal závodníka dojet, a zastavil ho přímo při závodu! I takové jsou vaše příspěvky! Celý článek

BLESKOVÁ POVODEŇ se prohnala Západními Čechy, zde je výsledek!

BLESKOVÁ POVODEŇ se prohnala Západními Čechy, zde je výsledek!
Play

Začalo to bouřkou a zmoklým prádlem a po čtvrt hodině se voda vylila do ulic...takový byl dnešní Tachov! Celý článek

Víte, kdo vytváří čáry na silnici? Nebo jak vypadá topící se andulka?

Víte, kdo vytváří čáry na silnici? Nebo jak vypadá topící se andulka?
Play

Pořádná divočina, to jsou zkrátka divošky. Někdy to umí pěkně rozjet a Vy můžete být u toho. Sledujte Divošky každý den v 19:40 na TV PRIMA. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.