Natočvideo

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!

05.04.2015 – Petra Vostatková

Prémie tohoto týdne jsou rozdány a 20.000 korun si mezi sebe rozdělí čtyři nejlepší videa tohoto týdne. Na vrchol se dostal doslova dechberoucí příspěvek - záchrana srnečka zamotaného do elektrického ohradníku.

Vaše video může být nejlepší klidně další neděli! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

Video, které vás nenechá v klidu sedět! Dramatický zážitek má za sebou reportér Tomáš Fojtík, jeho přítelkyně a budoucí tchán. Všichni se společně podíleli na záchraně srnečka, který se svým parožím zamotal do elektrického ohradníku. Vše dobře dopadlo!

2. místo, prémie 5000 korun

Pojď mi hop! Veverku na zadku natočila divácká reportérka Michaela Chramostová - zkrátka síla okamžiku vysloužila pětitisícovou prémii. 

3. místo, prémie 3000 korun

Záznamy z vašich onboard kamer často zaznamenávají přestupky typu nebezpečné předjíždění apod., tenhle byl však v něčem úplně jiný a zasloužil si třítisícovou prémii! Divácký reportér Miroslav Hledík jen tak tak zastavil, když se mu před autem prohnal pes táhnoucí člověka na vodítku za sebou! Nemělo by to být spíš obráceně?

4. místo, prémie 2000 korun

Získává reportér Jiří Rajnoha, který zaznamenal vichřici v uplynulém týdnu a jeho video bylo odvysíláno v hlavních zprávách FTV Prima.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!
Play

Technická závada na elektroinstalaci byla příčinou požáru neobydlené chalupy v Silůvkách na Brněnsku. Na místě zasahovalo 8 jednotek hasičů. Celý článek

JE PRO TEBE FOTBAL VŠECHNO A PRO SVŮJ TÝM DOSLOVA DÝCHÁŠ? Ukaž se a vyhraj!

Na světě je nový web Fandím.cz pro fotbalové fanoušky! Byl stvořen přesně pro ty, kteří milují fotbal a svůj tým! Stačí, když vezmeš do ruky foťák, kameru nebo mobil a předvedeš, jak dokážeš podpořit svůj milovaný klub. Nápadům se meze nekladou. Každý měsíc soutěžíme o kameru Lamax Action X7 Mira a hlavní cenou je VIP den s oblíbeným týmem! Celý článek

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
Play

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.