Natočvideo

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!

05.04.2015 – Petra Vostatková

Prémie tohoto týdne jsou rozdány a 20.000 korun si mezi sebe rozdělí čtyři nejlepší videa tohoto týdne. Na vrchol se dostal doslova dechberoucí příspěvek - záchrana srnečka zamotaného do elektrického ohradníku.

Vaše video může být nejlepší klidně další neděli! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

Video, které vás nenechá v klidu sedět! Dramatický zážitek má za sebou reportér Tomáš Fojtík, jeho přítelkyně a budoucí tchán. Všichni se společně podíleli na záchraně srnečka, který se svým parožím zamotal do elektrického ohradníku. Vše dobře dopadlo!

2. místo, prémie 5000 korun

Pojď mi hop! Veverku na zadku natočila divácká reportérka Michaela Chramostová - zkrátka síla okamžiku vysloužila pětitisícovou prémii. 

3. místo, prémie 3000 korun

Záznamy z vašich onboard kamer často zaznamenávají přestupky typu nebezpečné předjíždění apod., tenhle byl však v něčem úplně jiný a zasloužil si třítisícovou prémii! Divácký reportér Miroslav Hledík jen tak tak zastavil, když se mu před autem prohnal pes táhnoucí člověka na vodítku za sebou! Nemělo by to být spíš obráceně?

4. místo, prémie 2000 korun

Získává reportér Jiří Rajnoha, který zaznamenal vichřici v uplynulém týdnu a jeho video bylo odvysíláno v hlavních zprávách FTV Prima.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka
Play

Posíláte nám videa vašich mazlíčku téměř z každého úhlu. Tentokrát se zaměříme na stravu. A je to velmi roztomilé. Celý článek

ČESKO ZASÁHLY SILNÉ BOUŘKY A KROUPY! Jinde padaly teplotní rekordy!

ČESKO ZASÁHLY SILNÉ BOUŘKY A KROUPY! Jinde padaly teplotní rekordy!
Play

Silné bouřky z velmi teplého počasí proběhly Českem a zanechaly za sebou déšť, místy kroupy. Celý článek

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!
Play

Konvoj amerických vojáků, vracejících se přes naši republiku ze cvičení v Pobaltí, vás přiměl natočit tato exkluzivní reportážní videa. Prohlídněte si pět nejlepších příspěvků, které si získávají odměnu od Vojenského historického ústavu v Praze. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.