Natočvideo

Zachytil Nuselské schody pod vodou a vyhrál prémii 10.000 korun!

Zachytil Nuselské schody pod vodou a vyhrál prémii 10.000 korun!

22.03.2015 – Petra Vostatková

Prémie tohoto týdne jsou rozdány, tentokrát zvítězila ve většině případů aktuální zpravodajská videa. I vy máte šanci vyhrát! Pošlete video a budete na Primě! Každý den v 19:40.

Prémie může být vaše, a to hned příští neděli! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1.místo, prémie 10.000 korun

Získává Jiří Winkelbauer za své noční záběry Nuselských schodů pod vodou. Jeho video bylo odvysíláno v hlavní zpravodajské relaci televize Prima a díky němu vznikla reportáž.

2. místo, prémi 5.000 korun

Požár chalupy v Silůvkách nedaleko Brna zachytil divácký reportér Petr Řeřucha. Neváhal a okamžitě poslal video na náš server NatočVideo.cz. Video bylo odvysíláno v Krimi zprávách.

3.místo, prémie 3000 korun

Originální ztvárnění zatmění slunce "má na svědomí" Andreas Samec. Super nápad, super zpracování, zkrátka do Diváckých zpráv jako dělané. 

4. místo, prémie 2000 korun

Felix Uzoatu poslal inspirativní video pro kutili. Pokud si budete chtít opatřit originální kryt na telefon, Felix poradí. Akorát ty fotky pak budete mít trochu jednobarevné :)

Výhercům gratulujeme a připomínáme, že je před námi další týden a další čtyři videa si příští neděli rozdělí 20.000 korun! 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Trefit se přímo do brány, se dnes už nenosí

VIDEO DNE: Trefit se přímo do brány, se dnes už nenosí
Play

Penalty, které vidí v evropských ligách, už jsem pro brankáře předvídatelné, musí se přijít s něčím novým, neokoukaným.... Celý článek

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!
Play

Každý týden jiné teploty, rozdíly jsou i o desítky stupňů Celsia. Nevíme, zda je zima nebo jaro. Tentokrát ale nadělilo na některá místa v Česku sníh. Celý článek

NEBEZPEČÍ NEBO ZÁBAVA?Češi objevili nový druh houpačky!Zavěšeni na jeřábu!

NEBEZPEČÍ NEBO ZÁBAVA?Češi objevili nový druh houpačky!Zavěšeni na jeřábu!
Play

Už jsme viděli v redakci ledacos...kolotoč vyrobený z míchačky byl oproti tomuto videu slabý odvar! Je tohle bláznovství z vedra, nebo zkrátka obyčejný rozmar? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.