Natočvideo

ZÁSAH HASIČŮ ZBLÍZKA! Exkluzivní záběry přímo ze zásahu u požáru kůlny!

ZÁSAH HASIČŮ ZBLÍZKA! Exkluzivní záběry přímo ze zásahu u požáru kůlny!

20.02.2015 – Petra Vostatková

Je členem hasičského sboru, tentokrát vzal místo hadice do ruky kameru a točil. Podívejte se na video reportéra Tomáše Hradečného přímo ze zásahu u hořící kůlny v Berunicích.

Záběry u zásahu kůlny v Berunicích, které nám poslal divácký reportér Tomáš Hradečný, se od ostatních videí maličko liší. Všimněte si, že zásah je zdokumentován od začátku do konce. 

"Sbor hasičů z Městce Králové je poloprofesionální a já jsem jeho členem. Hašení požáru trvalo určitě hodinu. Jak je vidět, plameny prostupovaly až do vedlejší budovy domku. Tentokrát jsem nepomáhal se zásahem, ale celou situaci jsem dokumentoval." vysvětlil reportér Tomáš.

Několikametrové plameny a žár srovnaly kůlnu se zemí. Jak je vidět z videa, práce hasičů u požáru neznamená jen uhasit oheň, ale také se musí postarat o to, aby se místo znovu nevznítilo. Z útrob tak musejí vytahat ještě ohořelé věci. 

 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Milenci se milujou? KRAJTA KRÁLOVSKÁ řádí se psem!

Milenci se milujou? KRAJTA KRÁLOVSKÁ řádí se psem!
Play

Nebezpečná hra, nebo domácí pohoda? Podívejte se na video zvířecích hrátek, ze kterých by laik měl trošku obavy. Důvod se bát prý není absolutně na místě! Celý článek

VIDEO DNE: Podáváme palačinky na svíčkách

VIDEO DNE: Podáváme palačinky na svíčkách
Play

Když vás zastihne výpadek proudu právě při vaření..nevěšte hlavu! Podáváme "svíčkové" palačinky. Celý článek

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!
Play

Ač nám chodí velké množství videí s Vaším domácím plaveckým stylem do soutěže o vstupenky do Aqualandu Moravia, nezapomínáte i na další videa. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.