Natočvideo

ZASEKNUTÍ V BAŽINĚ! Tak vypadal extrémní závod cross country

ZASEKNUTÍ V BAŽINĚ! Tak vypadal extrémní závod cross country

03.11.2014 – Tereza Kušová

Již tradičně se v sobotu 1. 11. 2014 konal už 16. ročník extrémního maratonu dvojic v Brankách na Moravě Memorial Libora Podmola.

I ve Vašem okolí se koná zajímavá sportovní událost? Natočte ji a pošlete nám video přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Sezónu motorkářských závodů pravidelně ukončuje Memorial Libora Podmola v Brankách Na Moravě. Letos se zúčastnilo na 240 závodníků tříhodinového maratonu dvojic v enduru, jehož část natočil i divácký reportér Mario Hložek. !Tento závod jsem již také několikrát absolvoval, ale letos jsem se rozhodl zúčastnit se jen jako divák," vypráví Mario z Enduro klubu Fren Oil.

A že byl závod opravdu náročný, dokazuje video právě od Maria, kde se závodníci zasekli v jedné z bažin na trase. "Tato bažina byla jedna z nejtěžších, někteří se tam zasekli i na delší dobu, což samozřejmě míchalo hodně pořadím. Někteří, kdyby je ochotní diváci nevytáhli, by tam byli do teď. Někteří to v potoce vzdali a některým selhala technika," popisuje svízelnou část trasy závodu Mario. Sám si na pomoc kamarádům a kolegům z Enduro klubu Fren Oil vyrobil hák na vytahování motorek.

Trasa v předchozím ročníku byla stejná, avšak jela se v opačném směru. Přesto letošní ročník Memorialu Libora Podmola našel své vítěze. V kategorii juniorů do jednadvaceti let vyhráli Tomáš Špaček a Lukáš Kulhánek, v kategorii  hobby Jiří Malovec a Tomáš Krečmar a v kategorii veteránů zvítězili Radim Drlík a Květoš Kovář. Absolutními vítězi se stali v kategorii profi Štěfan Svitko a Jaroslav Šrbek.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TO BYSTE POTKAT NECHTĚLI! Jirkovem proletěl roj včel a utvořil vír!

TO BYSTE POTKAT NECHTĚLI! Jirkovem proletěl roj včel a utvořil  vír!
Play

Bojíte se hmyzu, obzvlášť když má u zadečku žihadlo? V Jirkově na Chomutovsku zbloudil roj a tisíce včelek se rozptýlily na náměstí. Vytvořily třímetrový vír! Celý článek

VIDEO DNE: Práci pro jednoho dělají hned tři!

VIDEO DNE: Práci pro jednoho dělají hned tři!
Play

Znáte ten vtip o policistech a výměně žárovky? Tak tohle je podobné, akorát tam není ani policajt, ani žárovka. Celý článek

ZASE JSME JE POLIDŠTILI! Psi, co zastanou člověka i na nákupech!

ZASE JSME JE POLIDŠTILI! Psi, co zastanou člověka i na nákupech!
Play

Každý den nám dokazujete, jak jsou pro vás domácí mazlíčci důležití a jak vám nahrazují lidské kamarády. Dnes jsme pro vás vybrali dva důkazní materiály, že psi jsou nástupci lidí! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.