Natočvideo

ZASEKNUTÍ V BAŽINĚ! Tak vypadal extrémní závod cross country

ZASEKNUTÍ V BAŽINĚ! Tak vypadal extrémní závod cross country

03.11.2014 – Tereza Kušová

Již tradičně se v sobotu 1. 11. 2014 konal už 16. ročník extrémního maratonu dvojic v Brankách na Moravě Memorial Libora Podmola.

I ve Vašem okolí se koná zajímavá sportovní událost? Natočte ji a pošlete nám video přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Sezónu motorkářských závodů pravidelně ukončuje Memorial Libora Podmola v Brankách Na Moravě. Letos se zúčastnilo na 240 závodníků tříhodinového maratonu dvojic v enduru, jehož část natočil i divácký reportér Mario Hložek. !Tento závod jsem již také několikrát absolvoval, ale letos jsem se rozhodl zúčastnit se jen jako divák," vypráví Mario z Enduro klubu Fren Oil.

A že byl závod opravdu náročný, dokazuje video právě od Maria, kde se závodníci zasekli v jedné z bažin na trase. "Tato bažina byla jedna z nejtěžších, někteří se tam zasekli i na delší dobu, což samozřejmě míchalo hodně pořadím. Někteří, kdyby je ochotní diváci nevytáhli, by tam byli do teď. Někteří to v potoce vzdali a některým selhala technika," popisuje svízelnou část trasy závodu Mario. Sám si na pomoc kamarádům a kolegům z Enduro klubu Fren Oil vyrobil hák na vytahování motorek.

Trasa v předchozím ročníku byla stejná, avšak jela se v opačném směru. Přesto letošní ročník Memorialu Libora Podmola našel své vítěze. V kategorii juniorů do jednadvaceti let vyhráli Tomáš Špaček a Lukáš Kulhánek, v kategorii  hobby Jiří Malovec a Tomáš Krečmar a v kategorii veteránů zvítězili Radim Drlík a Květoš Kovář. Absolutními vítězi se stali v kategorii profi Štěfan Svitko a Jaroslav Šrbek.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!
Play

Není nad svíčkovou a knedlo, zelo vepřo. Nebo byste snad upraženým pavoukům a škorpionům neodolali? Celý článek

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!
Play

Začalo to v pondělí silným vichrem, který vyvracel stromy a v úterý to pokračuje sněhovou pokrývkou na mnoha místech České republiky. Začátek dubna bude chladný. Celý článek

Nejveselejší děťátko si pohrálo s bulíkem a získává 10.000 korun!

Nejveselejší děťátko si pohrálo s bulíkem a získává 10.000 korun!
Play

Soutěž s Provakcínem a serverem NatočVideo.cz má svého vítěze! Jedinečné video dokazující psí lásku a radost miminka poslala divácká reportérka Petra Roušalová! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.