Natočvideo

ZASEKNUTÍ V BAŽINĚ! Tak vypadal extrémní závod cross country

ZASEKNUTÍ V BAŽINĚ! Tak vypadal extrémní závod cross country

03.11.2014 – Tereza Kušová

Již tradičně se v sobotu 1. 11. 2014 konal už 16. ročník extrémního maratonu dvojic v Brankách na Moravě Memorial Libora Podmola.

I ve Vašem okolí se koná zajímavá sportovní událost? Natočte ji a pošlete nám video přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Sezónu motorkářských závodů pravidelně ukončuje Memorial Libora Podmola v Brankách Na Moravě. Letos se zúčastnilo na 240 závodníků tříhodinového maratonu dvojic v enduru, jehož část natočil i divácký reportér Mario Hložek. !Tento závod jsem již také několikrát absolvoval, ale letos jsem se rozhodl zúčastnit se jen jako divák," vypráví Mario z Enduro klubu Fren Oil.

A že byl závod opravdu náročný, dokazuje video právě od Maria, kde se závodníci zasekli v jedné z bažin na trase. "Tato bažina byla jedna z nejtěžších, někteří se tam zasekli i na delší dobu, což samozřejmě míchalo hodně pořadím. Někteří, kdyby je ochotní diváci nevytáhli, by tam byli do teď. Někteří to v potoce vzdali a některým selhala technika," popisuje svízelnou část trasy závodu Mario. Sám si na pomoc kamarádům a kolegům z Enduro klubu Fren Oil vyrobil hák na vytahování motorek.

Trasa v předchozím ročníku byla stejná, avšak jela se v opačném směru. Přesto letošní ročník Memorialu Libora Podmola našel své vítěze. V kategorii juniorů do jednadvaceti let vyhráli Tomáš Špaček a Lukáš Kulhánek, v kategorii  hobby Jiří Malovec a Tomáš Krečmar a v kategorii veteránů zvítězili Radim Drlík a Květoš Kovář. Absolutními vítězi se stali v kategorii profi Štěfan Svitko a Jaroslav Šrbek.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Na Třebíčsku hořelo pole s obilím! Kouř stoupal metry vysoko!

Na Třebíčsku hořelo pole s obilím! Kouř stoupal metry vysoko!
Play

Parné léto a hlavně sucho, to jsou důvody častých požárů po celé republice. Jeden takový zaznamenal reportér Petr Suchý ve Výčapech na Třebíčsku. Celý článek

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!
Play

Léto v Česku bývá časem nejen pro vodní radovánky, ale také pro opravy a rekonstrukce vozovek, chodníků, ale například i kanalizace. Je vaše město, městečko či ulice samý zátaras? Právě na vaše video čekáme! Celý článek

VIDEO DNE: Nevíte, jak utahat malé dítě? TAK SE PODÍVEJTE!

VIDEO DNE: Nevíte, jak utahat malé dítě? TAK SE PODÍVEJTE!
Play

Máte doma malé dítě, které ne a ne usnout. Ne a ne přestat otravovat: "Pojď si se mnou hrát?!" Máme pro Vás radu k nezaplacení! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.