Natočvideo

ZÁVIST! Život zvířecích miláčků je k popukání

ZÁVIST! Život zvířecích miláčků je k popukání

16.11.2014 – Tereza Kušová

Jako prasata v žitě! Přesně takový život je našich domácích mazlíčků. Staráme se o ně, krmíme je, hrajeme si s nimi, necháme je ležet na gauči, spát v posteli. Zkrátka život podle našich přestav.

Alexandr Melichar má svého pejska Bredyho pěkně vycvičeného. Tady očividně udělá psí miláček cokoliv pro svého páníčka. Třeba se i nechá zahrabat do hromady listí a nehne při tom brvou.

Taky máte doma dokonalé domácí mazlíčky? Rádi je rozmazlujete, uděláte, co jim na očích vidíte a oni pro Vás? Natočte svého nejlepšího přítele a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Špatně se u svých páníčků nemají ani kočky. Divácká reportérka Šarlota natočila, jak si její kočka užívá slasti škrábání a hlazení na hlavě. Masáž je to asi hodně luxusní, když si z toho kočička i trochu uslintla.

Nejčastěji svým mazlíčkům ovšem dovolujeme se válet na gauči, v křesle nebo i v posteli. A když je potřeba si dát poobědovou siestičku, kocour Davida Vyklického neváhá a zalehne do peřin. Jo, pořádně se schoulit v postýlce, to je taky umění.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!
Play

Pro laika neobvyklá záchranná akce, pro místní jev, který dobře znají. Horolezci často podceňují pískovcová skaliska na Děčínsku. Celý článek

VIDEO DNE: Pohybuje s plechovkou silou vůle! Podle vás trik?

VIDEO DNE: Pohybuje s plechovkou silou vůle! Podle vás trik?
Play

Video z daleké Indie dorazilo ve středu do redakce NatočVideo a hned jsme ho zařadili do rubriky VIDEO DNE! To přece nemůže být iluze! Celý článek

VIDEO DNE: Jejda! POZOR NÍZKÝ MOST!

VIDEO DNE: Jejda! POZOR NÍZKÝ MOST!
Play

Cesty jsou někdy zrádné. Ostrá zatáčka, prudký kopec, překážka na silnici, nečekané mosty. Ano, i mosty mohou být někdy zrádné! Nevěříte? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.