Natočvideo

ZÁVIST! Život zvířecích miláčků je k popukání

ZÁVIST! Život zvířecích miláčků je k popukání

16.11.2014 – Tereza Kušová

Jako prasata v žitě! Přesně takový život je našich domácích mazlíčků. Staráme se o ně, krmíme je, hrajeme si s nimi, necháme je ležet na gauči, spát v posteli. Zkrátka život podle našich přestav.

Alexandr Melichar má svého pejska Bredyho pěkně vycvičeného. Tady očividně udělá psí miláček cokoliv pro svého páníčka. Třeba se i nechá zahrabat do hromady listí a nehne při tom brvou.

Taky máte doma dokonalé domácí mazlíčky? Rádi je rozmazlujete, uděláte, co jim na očích vidíte a oni pro Vás? Natočte svého nejlepšího přítele a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Špatně se u svých páníčků nemají ani kočky. Divácká reportérka Šarlota natočila, jak si její kočka užívá slasti škrábání a hlazení na hlavě. Masáž je to asi hodně luxusní, když si z toho kočička i trochu uslintla.

Nejčastěji svým mazlíčkům ovšem dovolujeme se válet na gauči, v křesle nebo i v posteli. A když je potřeba si dát poobědovou siestičku, kocour Davida Vyklického neváhá a zalehne do peřin. Jo, pořádně se schoulit v postýlce, to je taky umění.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Místo rukou packy a přesto umí zatáhnout žaluzie! Kocour Filip!

VIDEO DNE: Místo rukou packy a přesto umí zatáhnout žaluzie! Kocour Filip!
Play

Naše milovaná domácí zvířátka nám svým chováním stále dokazují jak moc jsou pro náš život nepostradatelní. Jak je vidět, nejen díky jejich lásce, někdy to může být i praktická záležitost. Celý článek

VIDEO DNE: Simulování je už snad v každém sportu...

VIDEO DNE: Simulování je už snad v každém sportu...
Play

Futsal, vlastně takový malý fotbal v hale. V pár pravidlech se to liší, ale jedna věc zůstává stejná. Simulování! Celý článek

POŘÁDNÁ VÁNICE, MÍSTY BÍLÁ TMA! Takové počasí zastihlo v neděli Česko!

POŘÁDNÁ VÁNICE, MÍSTY BÍLÁ TMA! Takové počasí zastihlo v neděli Česko!
Play

Počasí se mění jako na houpačce a tentokrát náhlé sněžení překvapilo obyvatele Prahy, ale především Jihomoravského kraje. Z Brna jste poslali mnoho záběrů vánice a místy i bílé tmy. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.