Natočvideo

ZÁVIST! Život zvířecích miláčků je k popukání

ZÁVIST! Život zvířecích miláčků je k popukání

16.11.2014 – Tereza Kušová

Jako prasata v žitě! Přesně takový život je našich domácích mazlíčků. Staráme se o ně, krmíme je, hrajeme si s nimi, necháme je ležet na gauči, spát v posteli. Zkrátka život podle našich přestav.

Alexandr Melichar má svého pejska Bredyho pěkně vycvičeného. Tady očividně udělá psí miláček cokoliv pro svého páníčka. Třeba se i nechá zahrabat do hromady listí a nehne při tom brvou.

Taky máte doma dokonalé domácí mazlíčky? Rádi je rozmazlujete, uděláte, co jim na očích vidíte a oni pro Vás? Natočte svého nejlepšího přítele a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Špatně se u svých páníčků nemají ani kočky. Divácká reportérka Šarlota natočila, jak si její kočka užívá slasti škrábání a hlazení na hlavě. Masáž je to asi hodně luxusní, když si z toho kočička i trochu uslintla.

Nejčastěji svým mazlíčkům ovšem dovolujeme se válet na gauči, v křesle nebo i v posteli. A když je potřeba si dát poobědovou siestičku, kocour Davida Vyklického neváhá a zalehne do peřin. Jo, pořádně se schoulit v postýlce, to je taky umění.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY: Želvička se klube na svět

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY: Želvička se klube na svět
Play

Jen málokdo se může pochlubit, že viděl na vlastní oči líhnutí želvy..my vám přinášíme tyto unikátní záběry. Je to nádherné jako příchod jakéhokoliv života na svět. Celý článek

DALŠÍ FÓR Z KOCOURKOVA! Tyhle dveře ani kliku nepotřebují!

DALŠÍ FÓR Z KOCOURKOVA! Tyhle dveře ani kliku nepotřebují!
Play

Na server NatočVideo.cz nám někdy od vás, diváckých reportérů, přijdou opravdové kuriozity..Tuto jsme si nemohli nechat pro sebe a rádi se s vámi o ni podělíme. V hlavní roli obyčejné dveře. Celý článek

VIDEO DNE: Těhotná mandarinka dobyla Pardubice!

VIDEO DNE: Těhotná mandarinka dobyla Pardubice!
Play

Matka příroda dokáže věci! Sledujte, jaké překvapení v sobě ukrývala obyčejná mandarinka! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.