Natočvideo

BĚHAJÍ S TĚMI, KTEŘÍ NEMOHOU! 1/2 maraton Praha je pro RWTTC výzva!

BĚHAJÍ S TĚMI, KTEŘÍ NEMOHOU! 1/2 maraton Praha je pro RWTTC výzva!

28.03.2015 – Petra Vostatková

Sobota 28. března dnem "D"! A to nejen pro vrcholové běžce, ale i pro handicapované děti, kteří se zúčastnili prestižního běžeckého závodu Sportisimo 1/2maraton Praha!

Running With Those That Can't..je charitativní občanské sdružení, které bylo založeno studenty 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze v roce 2009. Nyní tvoří tým směsice nadšenců, kteří pomáhají hadicapovaným dětem protnout cílovou pásku mezinárodních běžeckých závodů. K tomu jim pomáhají speciální sportovní vozíčky.

Sportisimo 1/2maraton je pro tým RWTTC výzva, a proto na běžeckém závodě roku prostě chybět nemohou. Za tým RWTTC se zúčastnilo 20 vozíčků a 100 doprovodných běžců. 

Účast v závodě společně s tisíci dalších zdravých běžců, od světových šampiónů až po běžecké začátečníky, přináší dětem pocity radosti a skutečného zapojení do života běžných lidí.

V loňském roce se organizaci podařilo zabezpečit 11 takových vozíků, finance pro koupi této sportovní pomůcky získávají od jednotlivců.Ti mohou jen tak poslat dárcovský příspěvek nebo si mohou zakoupit i náramek RWTTC. Větší společnosti mohou přímo zakoupit sportovní vozíček pro rodinu s handicapovaným dítětem. 

Můžete tým RWTTC podpořit i tak, že si do svého chytrého telefonu stáhnete aplikaci Fandíme maratoncům na AppStore nebo na Google Play. Poté nahrajte své pětivteřinové fandící video. Před odesláním vyplníte jméno běžce, kterému fandíte a počkejte na potvrzující email. Váš favorit uvidí video od vás na 14. a 17. kilometru na velkoplošné obrazovce!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!
Play

Tak to je záděr! Plnou parou v před přímo do díry s bahnem! Sledujte hlavně muže v zadní části vozu! Sedí tam ještě? Celý článek

VIDEO DNE: Místo rukou packy a přesto umí zatáhnout žaluzie! Kocour Filip!

VIDEO DNE: Místo rukou packy a přesto umí zatáhnout žaluzie! Kocour Filip!
Play

Naše milovaná domácí zvířátka nám svým chováním stále dokazují jak moc jsou pro náš život nepostradatelní. Jak je vidět, nejen díky jejich lásce, někdy to může být i praktická záležitost. Celý článek

VIDEO DNE: Čtyři hodiny trvala výroba minihousliček, přinášíme časosběr

VIDEO DNE: Čtyři hodiny trvala výroba minihousliček, přinášíme časosběr
Play

Rubrika VIDEO DNE se rozrůstá o další příspěvek, a to o video, založené na trpělivosti a šikovných ručkách. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.