Natočvideo

CESTUJEME ZADARMO aneb nezvaní pasažéři

CESTUJEME ZADARMO aneb nezvaní pasažéři

27.09.2014 – Tereza Kušová

Určitě už jste měli nezvané hosty v autě, ať už pavouka, mouchu, komára nebo jiný otravný hmyz. Už jste ale někdy vezli na kapotě auta ptáka?

Že se holubi nebojí lidí, to už není žádná novinka. Někteří holubi jsou ale tak vyčůraní, že když jsou líní letět, tak se k Vám přidají a sednou Vám na auto. Se Soňou Jirkovou takhle holub procestoval kus Nymburku a zvládal i ostré zatáčky.

Posílejte nám i Vy videa ze svých cest, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 
Popovézt po vsi se nechala i straka Káča, zahradní mazlíček Aleny Valešové. Když se Alena rozhodla jet na návštěvu ke kamarádce, která bydlí na druhé straně obce, sedla do auta. Kdo se ale k ní nepřidal! Straka Káča! V šoku z toho byla celá ves.
 

Kdo ale zaručeně potřebuje občas trošku popovézt, jsou šneci. Jak ale tenhle silák vyšplhal až na boční zrcátko, to je záhada, nad kterou přemýšlela i Naďa Wosková.

S Terezou Palovskou jel ale frajer šnek. Hlemýžď chtěl mít hezký výhled, tak se uvelebil na přední kapotě a hrdě si to po ní štrádoval sem a tam.

Ne každý ale musí nutně jezdit načerno. Některá zvířata jsou slušně vychována a řádně si koupí jízdenku a hrdě sedí na svém zaplaceném místečku. Jan Telvak takhle s Maxíkem jezdí mezi Kladnem a Prahou. A když chce se sedět u okénka, tak mu nesmí nikdo bránit.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr
Play

Jak rychle proběhnete bludištěm? Obzvlášť když nevidíte přes okraje, ztratit se je snadné. Jak takové bludiště jde křečkům, zkoušela divácká reportérka. Celý článek

KÁMOŠKY DO NEPOHODY! Tak (ne)podržely třetí do party, když skočila mezi ně!

KÁMOŠKY DO NEPOHODY! Tak (ne)podržely třetí do party, když skočila mezi ně!
Play

Divácké zprávy se ve čtvrtek zaměřily na opravdové přátelství, parkovací experty v Česku a taky na zázračný elixír, který vám pomůže s "pekáčem buchet". Ta nejlepší videa od vás, diváckých reportérů, můžete vidět každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!
Play

Už jste byli na Travesty show? Zábavu obstarávají muži. Někdy ji však mohou zajistit i ženy. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.