Natočvideo

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

15.10.2014 – Petra Vostatková

Americký herec CUBA GOODING Jr. zpíval na večírku v Cannes, my přinášíme unikátní záběry přímo od piana!

Ve francouzském Cannes právě probíhá televizní festival MIPCOM, který hostí televizní společnosti z celého svšta včetně hereckých hvězd. Letos pozvání přijala Elizabeth Taylor a herci Donald Sutherland a právě zmiňovaný Cuba Gooding Jr. 

Server NatočVideo.cz má na festivalu také své zastoupení a náš kolega Jakub Liška zažil věc vskutku nevídanou! Zazpíval si s hercem Cubou Goodingem Jr.! "Cubu jsem potkal poprvé večer na baru jedné z restaurací na promenádě. Došlo k tomu celkem vtipně, protože jsem šel omylem zaplatit do jiné restaurace." popisuje Jakub.

Podruhé ho potkal ješte ten večer v Grand Hotelu. "Hrál tam na klavír jeden kluk a my jsme se k němu přidali a zpívali tam s ním. Poté se v baru Grand Hotelu objevil i Cuba Gooding Jr.. Pozvali jsme ho k pianu a on neváhal a šel." Klavírista začal hrát a vyzval Cubu ke zpěvu. 

"Nikdo z přítomných včetně mě nečekal takový výkon.  To co předvedl bylo neskutečné. Hlavně ta atmosféra, bylo nás tam dohromady jen osm. Je to pro mne nezapomenutelný zážitek a bylo to prostě super." uvedl Jakub.

Oscarový herec Cuba Gooding Jr. si zahrál v desítkách filmů. Mezi nejznámější patří snímek Cesta do Ameriky, kde si zahrál po boku Eddieho Murphyho.  Dále také ve filmu Chlapci ze sousedství a ve filmu Komorník.  Oscara získal za vedlejší roli ve filmu Jerry Maguire. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

DO ČESKA SE OD ZÁPADU BLÍŽÍ SILNÉ BOUŘKY! Vaše videa odvysíláme v televizi!

DO ČESKA SE OD ZÁPADU BLÍŽÍ SILNÉ BOUŘKY! Vaše videa odvysíláme v televizi!
Play

Tropická vedra vystřídají v noci z úterý na středu silné bouřky s krupobitím. Připravte si natáčecí zařízení a pošlete nám vaše skvělá videa. Nejlepší příspěvky budou odvysílané v televizi! Celý článek

ČEŠI SI PORADÍ ZA KAŽDÉ SITUACE! Fošnu na moped a jedeem!

ČEŠI SI PORADÍ ZA KAŽDÉ SITUACE! Fošnu na moped a jedeem!
Play

Opět jste nás překvapili svými nápady..A my si je nemůžeme nechat jen pro sebe! Podívejte se na vychytávky, které přišli v posledních dnech k nám do redakce. Celý článek

Hitparáda překlepů! KAKAVÉ PLODY vás dostanou do kolen!

Hitparáda překlepů! KAKAVÉ PLODY vás dostanou do kolen!
Play

Videa od vás se často týkají překlepů v letácích, dokonce úplných nesmyslů ne etiketách výrobků. Také často posíláte návody umístěné u produktu, které s ním nemají vůbec nic společného. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší perly. A je to vskutku zážitek! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.