Natočvideo

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! POZOR NA "ŠKODOLIBCE"!

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! POZOR NA "ŠKODOLIBCE"!

17.03.2015 – Petra Vostatková

V Diváckých zprávách bylo veselo! Načapali jsme několik škodolibých reportérů, co dokáží zpříjemnit život druhým a také jsme v Beskydech zastihli dinosaura na procházce! Sledujte divošky každý den v 19:40 na Primě!

I vaše video může být součástí Diváckých zpráv! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zastrčte ty zadnice, nebo přijde reportérka Tereza Mrózková a pomstí se vám! Podívejte se, co předvedla v letní sezoně! 

Silvie Gorroňová to vzala rovnou z gruntu! Kam se hrabe pivo z předešlého videa. Silvie vzala do ruky vejce a rozklepla ho sestře o hlavu! Není slovo sestra moc silné slovo? :)

Těžko říct, zda je tato dřina za trest, či dobrovolná, každopádně je patrné, že za kamerou jakoby se někdo pousmál! A byl to divácký reportér Jiří Řehořek, který zněl trošku škodolibě :)

Perfektní scénku z posilovny poslali Divočáci Sedlčany. Dali si prostě na bench "dvacet". 

Diváckého reportéra Petera Viciana překvapili zaparkovaní koně před panelákem. Pravda, není to vůbec obvyklé...

Ale dinosaur v Beskydech, tak to už je prostě moc. A co se to z něj sype? Jediný, kdo by to mohl vysvětlit, je divácký reportér Jiří Strouhal.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Z fleku bych mu dala řidičák!

VIDEO DNE: Z fleku bych mu dala řidičák!
Play

Neustále nám chodí videa, jak řidiči nedodržují silniční předpisy. Neumí blikat, odbočovat, předjíždět, jezdí rychle, neznají dopravní značky... V tom je nejlepší tříletý Vašík. Celý článek

JEJDA! Horkovzdušné balony na zemi! Asi se někde stala chyba!

JEJDA! Horkovzdušné balony na zemi! Asi se někde stala chyba!
Play

Nad Hradcem Králové se snášely balony, ale ne jen tak ledajaké - horkovzdušné. Bohužel pro ně, snášely se až moc blízko země. Celý článek

AMERICKÝ KONVOJ OČIMA DIVÁCKÝCH REPORTÉRŮ! Tisíce lidí zdvihly vlajky!

AMERICKÝ KONVOJ OČIMA DIVÁCKÝCH REPORTÉRŮ! Tisíce lidí zdvihly vlajky!
Play

Téměř 120 vozidel a 520 amerických vojáků právě projíždí přes české území. A vy, diváčtí reportéři jste při tom! Podívejte se na nejzajímavější zachycení vojenské akce, která hýbě Českou republikou. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.