Natočvideo

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům

07.12.2014 – Tereza Kušová

Smůla jiných přinesla štěstí Miroslavu Ličkovi a Jiřímu Krupovi, kteří jako první zareagovali na ledovku na Moravě a jejich aktuální videa byla odvysílána hned v pondělí 1. 12. v hlavních Zprávách. Rozdělili si mezi sebou krásných 15 000 Kč.

1. místo a 7 500 Kč vyhrává Jiří Krupa za zaslání série videí z Frýdku-Místku, kde nevyjela ani zaparkovaná auta, jak to klouzalo.

I vaše video může být to nejlepší! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo a 7 500 Kč získává Miroslav Lička za monitorování kalamitní ledovkové situace v Brně. Tady téměř dva dny nevyjely do ulic tramvaje a trolejbusy. Led na trolejích to nedovolil.

3. místo a 3 000 Kč obdrží Zdeněk Šlechta. Natočil a sestříhal Rugby Cup v obci Políkně. Tam se tento zajímavý sport hraje již třetím rokem, a to vždy na konci října po vypuštění místního rybníku.

4. místo a 2 000 Kč vyhrává Dalibor Kuňák za natočení maledivského pádlování. Abyste se tady dostali z ostrova na ostrov, potřebujete k tomu ponton a bagr.

 

Dalších 20 000 Kč budeme v Diváckých zprávách, vysílaných denně na televizi Prima v 19:40, rozdávat zase další neděli. Proto neváhejte a posílejte nám své úlovky jako třeba Luboš Nekola a David Zelmanovič, kteří poslali video s hnědou vodou, jíž jim vytéká z kohoutku.

Malé děti zkouší různé věci. Dvouletá dcerka Adélka Jiřího Pohla si na příklad na hlavu navléká vše možné. Rozbité koleno, odřený loket či naražený nos jí starosti nedělá.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

STODOLA LEHLA POPELEM! Máme záběry ještě před příjezdem hasičů!

STODOLA LEHLA POPELEM! Máme záběry ještě před příjezdem hasičů!
Play

Lhotka u Ostravy zažila ve středu doslova pozdvižení! Požár stodoly a ohromný kouř se nesly na metry vysoko. Hasiči zasahovali nejméně dvě hodiny. Celý článek

Natoč video a staň se hvězdou televize a internetu!

Natoč video a staň se hvězdou televize a internetu!
Play

Každý týden rozdáváme čtyřem nejlepším reportérům celkem 20.000 korun. Celý článek

VIDEO DNE: Na co všechno může upozornit značka

VIDEO DNE: Na co všechno může upozornit značka
Play

Co všechno lidi nenapadne. Značka upozorňující na nebezpečí smyku se může lehce proměnit i na něco zcela jiného. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.