Natočvideo

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

16.03.2015 – Petra Vostatková

Divácké zprávy se při pondělku pěkně rozdivočely! A to jen díky vám, diváckým reportérům. Máme pro vás video ze školy, které dokazuje, že učivo jde občas stranou. Také vám ukážeme tagliatele budoucnosti. Sledujte divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě.

I vaše může být součástí Diváckých zpráv! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Sledujte tu rychlost a přesnost! Tohle se ta děvčata o jedné přestávce prostě naučit nemohla! Podívejte se, co dělá divácká reportérka Sára Zámečníková ve škole místo biflování matiky! Každopádně to je pecka, že?

Na dalším videu uvidíte "papat Báru". Je to chameleonka a vy máte nyní jedinečnou možnost, podívat se, jak to chodí v terárku u Vavrvary Žukové

Pavel Neudert opět poslal pořádnou perlu! Z kabiny kamionu zachytil důchodkyni, jak si to štráduje přes přejezd s červeně zářícími výstražnými světly. Jak je vidět v záznamu, počkala si ještě až se sklopí i závory :). 

Tagliatele budoucnosti! Takový poklad v obchodě objevil divácký reportér Marek Minařík. Byli vyrobeny mnohem později, než jim končila expirace. Vypadá to na pořádný amarouny!

Divácká reportérka Vendula Šilhárová má doma vysavač pravděpodobně v neustálé pohotovosti. Kocour Čert totiž rád okusuje krabičky. A je to prý jeho každodenní zábava.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: RANNÍ KOUPEL - není nic lepšího

VIDEO DNE: RANNÍ KOUPEL - není nic lepšího
Play

Hlavně musí být dobrovolná, to si hned studenou sprchu užijete ještě víc. Vezměte si příklad ze zvířat, ta to neřeší. Celý článek

VÁNOČKA ZE ŠESTI...úkol, co zamotal nejednomu hlavu!

VÁNOČKA ZE ŠESTI...úkol, co zamotal nejednomu hlavu!
Play

Taková vánočka by se měla o "svátcích klidu" objevit na každém svátečním stole..ale troufnete si ji doma upéct sami? Do redakce dorazilo několik videí s povedenými ne nepovedenými výrobky..tady jsou. Celý článek

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka
Play

Posíláte nám videa vašich mazlíčku téměř z každého úhlu. Tentokrát se zaměříme na stravu. A je to velmi roztomilé. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.