Natočvideo

NÁDHERA! Závody regat na francouzské riviéře

NÁDHERA! Závody regat na francouzské riviéře

28.09.2014 – Tereza Kušová

Jedny z nejkrásnějších jachtařských závodů světa se konají již každoročně v krásném francouzském městě Cannes, a to Cannes Royal Regatta.

Prestižní závody Cannes Royal Regatta se konají každý rok v září v Cannes. Regatta je nedílnou součástí světově proslulé Panerai Classic Yachts Challenge již od roku 2005. Proto by si každý správný mořeplavec neměl nechat ujít tuto soutěž, která se koná na slavné francouzské riviéře. Jan Johan Hirnšnal si to ujít nenechal a jako správný divácký reportér vše pečlivě natočil.

Závody Royal Regatta sahají až do roku 1929, kdy se francouzští boháči bavili na krásném francouzském pobřeží. V dnešní době závody přitahují spíše odborníky na plachtění a jejich nadšence. Royal Regatta představuje jednu z nejprestižnějších soutěží na mezinárodní úrovni a je určena především pro klasické a vintage jachty.

Ať už jste nebo nejste fanoušci plachtění, už jenom z toho důvodu, že se závody konají na zlatavém pobřeží Cannes, neměli byste si to nechat ujít.

Posílejte nám i Vy videa lodí, jacht nebo regat, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POŽÁR NÁKLADNÍHO VOZU zastavil v noci dopravu na D1!

POŽÁR NÁKLADNÍHO VOZU zastavil v noci dopravu na D1!
Play

Na 121. kilometru půl hodiny před půlnocí kompletně zastavilo dopravu hořící nákladní vozidlo, které převáželo toaletní papír. Celý článek

Hromadná bouračka zastavila dopravu u Plzně!

Hromadná bouračka zastavila dopravu u Plzně!
Play

Bouračka dodávky s vlekem, kamionu a osobního vozu zablokovala dopravu mezi Horními Lukavicemi a Přešticemi.Na místě divácký reportér Luboš Kuneš. Celý článek

VELKOLEPÁ AKCE NA JIHU MORAVY! Mikulov hostil Pálavské vinobraní!

VELKOLEPÁ AKCE NA JIHU MORAVY! Mikulov hostil Pálavské vinobraní!
Play

Jih Moravy zažil o víkendu 11. - 13. září rekordní návštěvnost. Vinobraní přilákalo desetitisíce návštěvníků. Máme závěry z Mikulova! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.