Natočvideo

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

05.04.2015 – Petra Vostatková

Konvoj amerických vojáků, vracejících se přes naši republiku ze cvičení v Pobaltí, vás přiměl natočit tato exkluzivní reportážní videa. Prohlídněte si pět nejlepších příspěvků, které si získávají odměnu od Vojenského historického ústavu v Praze.

Vojenský historický ústav v Praze věnoval do soutěže pět knih, které si rozdělí následují diváčtí reportéři. Zdokumentovali nejlepším způsobem průjezd amerických vojsk přes naši zem.

1. místo, publikace Ivan Procházka - Dunkerque

Získává divácký reportér Ladislav Vaďura, který monitoroval příjez Dragounů do Vyškova. Ze záběrů je patrné, že americká armáda zde byla srdečně přijata, průjezd vojáků sledovaly stovky lidí.

2. místo, publikace Československé legie 1914 - 1920

Si zasloužil za práci reportéra Pavel Olmr, který natáčel Dragouny v Pardubicích a poslal přímo sérii příspěvků. 

3.místo, publikace Válečné záznamy Rudolfa Krzáka 

Václav Sarkisov srovnal dvě generace americké armády. V Praze natáčel nejen nynější americké vojáky, ale také Old Dragoon Ride, tedy konvoj historických vojenských vozidel. 

4. místo, publikace Francie a Československo 1914 - 1945

V La Fabrica pokračoval koncert pro americké vojáky, kteří to na parketě náležitě rozbalili. Zdokumentovala Alžběta Rybová

5. místo, publikace Za Háchu i za Beneše

Získává divácký reportér Peter Holly, který natočil exkluzivní záběry u plzeňského pomníku, při příjezdu zástupců amerických vojáků. Posádku čekaly stovky příznivců. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

BLACKOUT v Hradci Králové! Čtvrtina obyvatel hodinu bez proudu, kvůli kuně!

BLACKOUT v Hradci Králové! Čtvrtina obyvatel hodinu bez proudu, kvůli kuně!
Play

Rozsáhlý výpadek proudu zaznamenali obyvatelé Hradce Králové v úterý ve večerních hodinách. Porucha nesouvisela s probíhající vichřicí, ale v rozvodně způsobila výpadek kuna. Celý článek

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!
Play

Hra nebo psí opatrnost? Podívejte se, co nastane, když se chce na kole projet divácká reportérka Marie Smítalová. Celý článek

MARGITA TOMU NASADILA KORUNU! Pase sněhového albína na trávě!

MARGITA TOMU NASADILA KORUNU! Pase sněhového albína na trávě!
Play

Studnice nápadů, reportérka Margita Stehlíková nás opět dostala do kolen. Její vtipy se neopakují a nemají konkurenci! Tentokrát prohnala po pastvě sněhového králíka! No chápete to? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.