Natočvideo

Poslední zápas pana Švancary zažil nápor fanoušků!Stadion praskal ve švech!

Poslední zápas pana Švancary zažil nápor fanoušků!Stadion praskal ve švech!

27.06.2015 – Petra Vostatková

Stadion za Lužánkami v Brně v sobotu zažil policejní manévry. Proč? Konal se Rozlučkový zápas fotbalisty Švancary, na který dorazilo o několik tisíc fanoušků víc, než se předpokládalo.

Jste právě u policejního zásahu, požáru či dopravní nehody? Příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Tisíce fotbalových fanoušků se přišlo rozloučit se sedmatřcetiletým útočníkem Petrem Švancarou. Bohužel na mnohé se nedostalo a nepoužívaný stadion Za Lužánkamy doslova prakal ve švech. Fotbaluchtiví fanoušci si cestu na stadion razili přes zchátralé tribuny, dokonce i na střechu jedné tenisové haly. Pořadatelé museli lidi z těchto míst odvádět osobně.

I tak nakonec z části převzala kontrolu policie. Na místě bylo 120 policistů, mezi nimi i těžkooděnci. Na mstě létaly také dýmovnice. Stadion byl připraven pro 25000 příznivců, na místo jich přišlo ještě o několik tisíc více. Ani zakoupená vstupenka však nebyla jistotou přístupu na stadion. Reportér Jan Fazor serveru NatočVideo.cz řekl: "Prodalo se více lístků než byla kapacita brněnského stadionu. A na nás co jsme na videu už se bohužel nedostalo ačkoli jsme měli lístky :-). Lidi byli naštvaní a zase z toho bude akorát ostuda jako Brno!"

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!
Play

Co jste schopni udělat pro svého motorového mazlíka? Máme pro vás video, kde se hodně lidí nadřelo, aby si motorka přez zimu odpočinula pěkně v teploučku. Celý článek

To je prostě dokonalé! MALÉ SOVIČKY ZACHYCENY U CESTY!

To je prostě dokonalé! MALÉ SOVIČKY ZACHYCENY U CESTY!
Play

Do rubriky VIDEO DNE patří další příspěvek ze zvířecí říše. Tentokrát byly středem zájmu dvě opeřené mladé sovičky mrkající přímo u cesty. Celý článek

TAK TO JE ÚLET! Motolská nemocnice má vlastní D1!

TAK TO JE ÚLET! Motolská nemocnice má vlastní D1!
Play

Opravdový provoz jako na dálnici, pouze místo aut se prohánějí roboti! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.