Natočvideo

Poslední zápas pana Švancary zažil nápor fanoušků!Stadion praskal ve švech!

Poslední zápas pana Švancary zažil nápor fanoušků!Stadion praskal ve švech!

27.06.2015 – Petra Vostatková

Stadion za Lužánkami v Brně v sobotu zažil policejní manévry. Proč? Konal se Rozlučkový zápas fotbalisty Švancary, na který dorazilo o několik tisíc fanoušků víc, než se předpokládalo.

Jste právě u policejního zásahu, požáru či dopravní nehody? Příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Tisíce fotbalových fanoušků se přišlo rozloučit se sedmatřcetiletým útočníkem Petrem Švancarou. Bohužel na mnohé se nedostalo a nepoužívaný stadion Za Lužánkamy doslova prakal ve švech. Fotbaluchtiví fanoušci si cestu na stadion razili přes zchátralé tribuny, dokonce i na střechu jedné tenisové haly. Pořadatelé museli lidi z těchto míst odvádět osobně.

I tak nakonec z části převzala kontrolu policie. Na místě bylo 120 policistů, mezi nimi i těžkooděnci. Na mstě létaly také dýmovnice. Stadion byl připraven pro 25000 příznivců, na místo jich přišlo ještě o několik tisíc více. Ani zakoupená vstupenka však nebyla jistotou přístupu na stadion. Reportér Jan Fazor serveru NatočVideo.cz řekl: "Prodalo se více lístků než byla kapacita brněnského stadionu. A na nás co jsme na videu už se bohužel nedostalo ačkoli jsme měli lístky :-). Lidi byli naštvaní a zase z toho bude akorát ostuda jako Brno!"

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Ceny benzínu se místy liší i o 4 koruny! Jak je to u vás?

Ceny benzínu se místy liší i o 4 koruny! Jak je to u vás?
Play

Že se ceny benzínu a nafty momentálně drží na nižžích hodnotách, není pro motoristy žádné tajemství. Ale i přesto, se ceny liší místy i několik korun. Jaká situace je u vás? Natočte vaše poznatky a vaše příspěvky odvysílá Česká televize! Celý článek

VIDEO DNE: Auto z budoucnosti bylo viděno ve Varech!

VIDEO DNE: Auto z budoucnosti bylo viděno ve Varech!
Play

James Bond, Ironman nebo snad někdo z budoucnosti zaparkoval svým vozem v Karlových Varech! Celý článek

SNÍH ZASYPAL ČESKO, kalamita příčinou dopravních nehod!

SNÍH ZASYPAL ČESKO, kalamita příčinou dopravních nehod!
Play

Přinášíme aktuální záběry počasí z několika míst České republiky. Sníh se sype na Pardubicku, ve Valašském Meziříčí a na Svitavsku se kvůli sněhu bouralo. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.