Natočvideo

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

02.01.2015 – Tereza Kušová

Vycvičit psa, to je jednoduchý. Vycvičit kočku, by mohlo jít. Ale vycvičit krkavce? To umí jen divácký reportér.

Rozdávat povely krkavci může Miroslav Toman. Černého opeřence pojmenoval Hugo a vítá ho každý den, když se vrací z práce. Děkuje za dobroty a večer přiletí k oknu dát dobrou noc.

Zajímavá videa nám můžete poslat i Vy! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Abychom ale neurazili inteligenci psů, podívejte se, jak vycvičila Michaela Kittnerová svou Jessie trpělivosti nebo bang.

Myslíte ale, že byste naučili svého psa stejně jako Katarína jezdit v zimě na lopatě?

Když už je to ale naučíte, tak dejte pozor, aby už nechtěli v zimě provozovat jen to. To by se Vám mohlo stát jako Gabriele Kovářové, že budou chtít boby jen a jen pro sebe.

Stihli jste jako Vráťa Míšek postavit sněhuláka, než sníh roztál? No, ale určitě nebyl vysoký pře tři metry.

I když je zima a máme schované nohy ve sněhulích, nezapomínejte na hygienu a zajděte si na pedikúru, abyste měli paty jako Marek Zajac.

Teď už jen stačí chytit tu správnou vlnu a svézt s Diváckými zprávami zase příště. Jen dejte pozor, abyste nedopadli jako na videu Veroniky Pacnerové.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PRAHA MÁ ZA SEBOU KULTURNÍ TÝDEN..Cyklojízdu a hudební vystoupení v metru

PRAHA MÁ ZA SEBOU KULTURNÍ TÝDEN..Cyklojízdu a hudební vystoupení v metru
Play

Hlavní město se tento týden doslova nadechlo. Milovníci cyklistiky vyjeli ve středu do ulic a ve čtvrtek cestujícím zvedla náladu živá hudba v několika vestibulech metra. Celý článek

NESKUTEČNÉ ZÁBĚRY! U TEPLÉ PŘEBĚHLY STOVKY SRNCŮ PŘES CESTU!

NESKUTEČNÉ ZÁBĚRY! U TEPLÉ PŘEBĚHLY STOVKY SRNCŮ PŘES CESTU!
Play

Příroda nás dokáže stále šokovat a přesvědčovat o své kráse. Podívejte se na ohromné stádo divoké zvěře, které si přeběhlo jen tak přes cestu u města Teplá. Celý článek

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!
Play

Ač nám chodí velké množství videí s Vaším domácím plaveckým stylem do soutěže o vstupenky do Aqualandu Moravia, nezapomínáte i na další videa. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.