Natočvideo

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

02.01.2015 – Tereza Kušová

Vycvičit psa, to je jednoduchý. Vycvičit kočku, by mohlo jít. Ale vycvičit krkavce? To umí jen divácký reportér.

Rozdávat povely krkavci může Miroslav Toman. Černého opeřence pojmenoval Hugo a vítá ho každý den, když se vrací z práce. Děkuje za dobroty a večer přiletí k oknu dát dobrou noc.

Zajímavá videa nám můžete poslat i Vy! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Abychom ale neurazili inteligenci psů, podívejte se, jak vycvičila Michaela Kittnerová svou Jessie trpělivosti nebo bang.

Myslíte ale, že byste naučili svého psa stejně jako Katarína jezdit v zimě na lopatě?

Když už je to ale naučíte, tak dejte pozor, aby už nechtěli v zimě provozovat jen to. To by se Vám mohlo stát jako Gabriele Kovářové, že budou chtít boby jen a jen pro sebe.

Stihli jste jako Vráťa Míšek postavit sněhuláka, než sníh roztál? No, ale určitě nebyl vysoký pře tři metry.

I když je zima a máme schované nohy ve sněhulích, nezapomínejte na hygienu a zajděte si na pedikúru, abyste měli paty jako Marek Zajac.

Teď už jen stačí chytit tu správnou vlnu a svézt s Diváckými zprávami zase příště. Jen dejte pozor, abyste nedopadli jako na videu Veroniky Pacnerové.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NA KLÍNOVEC SI NA TÝDEN pojede užívat Radim Stibůrek!

NA KLÍNOVEC SI NA TÝDEN pojede užívat Radim Stibůrek!
Play

O skvělý týdenní pobyt s polopenzí v lázních Jáchymov a k tomu týdenní skipass ve Skiareálu Klínovec jste soutěžili v týdnu od 9. do 15. 2. Videí se zábavnou tématikou ze svahů přišlo nepřeberné množství. Zvítězit však mohl jen jeden z Vás! Celý článek

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!
Play

Havárie vodovodního potrubí v pražských Vinohradech zapříčinila doslova potopu. Nuselskými schody se kolem druhé hodiny ranní valila voda. Přinášíme záběry přímo z místa. Celý článek

KDO ZAVÁHÁ NEŽERE! Slepice obrala kočku o myš v DIVÁCKÝCH ZPRÁVÁCH

KDO ZAVÁHÁ NEŽERE! Slepice obrala kočku o myš v DIVÁCKÝCH ZPRÁVÁCH
Play

Divácké zprávy nabídly tentokrát myší speciál, a to díky vám, diváckým reportérům. Vaše videa můžete vidět každý den v 19:40 v televizi Prima. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.