Natočvideo

Praha zažila COLOR RUN A "VZKAZY Z MÍSY"! Náročná sobota v hlavním městě!

Praha zažila COLOR RUN A "VZKAZY Z MÍSY"! Náročná sobota v hlavním městě!

31.05.2015 – Petra Vostatková

Barevné šílenství ve Stromovce, ale také upozornění na změny klimatu přímo ze záchodové mísy, taková byla sobota 30. května v Praze.

Jste právě u aktuální zpravodajské situace? Natočte video a pošlete ho přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Až 12 000 lidí se zapojilo do barevného mejdanu, který se konal od 15:00 v pražské Stromovce. Běh pro zdraví, lásku a oslavu života se letos v Česku konal poprvé. Minulý týden jej zažila také Ostrava. Divácký reportér Šimon Ježek natočil závěrečné šílenství v cíli tohoto barevného závodu a uvedl:" 1. Color Run pořádány v Česku. Vice jak 12000 lidí na startu! Něco neuvěřitelného. Zážitek na celý život." Na pětikilometrové trase se neměřil čas, proto absolvovat tento color festival měli šanci i nesportovci. 

Palacké náměstí zažilo v sobotu 30. května akci zcela jiného formátu. Zástupci ekologických organizací obsadili záchodové mísy s transparenty "Give a shit about climate change!” („Nese.te na změny klimatu!”). Chtěli tak přispět ke Globálnímu dni na ochranu klimatu, který připadá právě na 30. května a konal se ve 30 zemích světa.  Má přimět světové politiky k opatření ke snížení emisí skleníkových plynů, uvedla zástupkyně ekologocké organizace Greenpeace Jana Pravdová. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Liška Bystrouška se přátelila v Tatrách..viděno v Diváckých zprávách

Liška Bystrouška se přátelila v Tatrách..viděno v Diváckých zprávách
Play

Divácké zprávy byly tentokrát polodivoké...jinak řečeno jindy divoká zvěř byla naopak přítulná, že by hlad? Viděli jste v Diváckých zprávách na Primě a vidět toho můžete mnohem víc každá den v 19:40. Celý článek

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!
Play

Léto v Česku bývá časem nejen pro vodní radovánky, ale také pro opravy a rekonstrukce vozovek, chodníků, ale například i kanalizace. Je vaše město, městečko či ulice samý zátaras? Právě na vaše video čekáme! Celý článek

VRACÍTE SE Z VÍKENDU A VŠUDE SAMÉ UZAVÍRKY? Natočte je!

VRACÍTE SE Z VÍKENDU A VŠUDE SAMÉ UZAVÍRKY? Natočte je!
Play

Také si říkáte, že některé uzavírky jsou prostě nekonečné? A že tohle fakt už nemáte zapotřebí? Natočte dopravní situaci a vaše video odvysílá Česká televize! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.