Natočvideo

Praha zažila COLOR RUN A "VZKAZY Z MÍSY"! Náročná sobota v hlavním městě!

Praha zažila COLOR RUN A "VZKAZY Z MÍSY"! Náročná sobota v hlavním městě!

31.05.2015 – Petra Vostatková

Barevné šílenství ve Stromovce, ale také upozornění na změny klimatu přímo ze záchodové mísy, taková byla sobota 30. května v Praze.

Jste právě u aktuální zpravodajské situace? Natočte video a pošlete ho přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Až 12 000 lidí se zapojilo do barevného mejdanu, který se konal od 15:00 v pražské Stromovce. Běh pro zdraví, lásku a oslavu života se letos v Česku konal poprvé. Minulý týden jej zažila také Ostrava. Divácký reportér Šimon Ježek natočil závěrečné šílenství v cíli tohoto barevného závodu a uvedl:" 1. Color Run pořádány v Česku. Vice jak 12000 lidí na startu! Něco neuvěřitelného. Zážitek na celý život." Na pětikilometrové trase se neměřil čas, proto absolvovat tento color festival měli šanci i nesportovci. 

Palacké náměstí zažilo v sobotu 30. května akci zcela jiného formátu. Zástupci ekologických organizací obsadili záchodové mísy s transparenty "Give a shit about climate change!” („Nese.te na změny klimatu!”). Chtěli tak přispět ke Globálnímu dni na ochranu klimatu, který připadá právě na 30. května a konal se ve 30 zemích světa.  Má přimět světové politiky k opatření ke snížení emisí skleníkových plynů, uvedla zástupkyně ekologocké organizace Greenpeace Jana Pravdová. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Profesionální zdrhačka! Natočil ho Jaroslav Rajtr

VIDEO DNE: Profesionální zdrhačka! Natočil ho Jaroslav Rajtr
Play

Denně Vám přinášíme to nejlepší z nejlepších. V rubrice Video dne můžete vidět jakékoliv video, nikdy nevíme, co nás zrovna zaujme či pobaví. Celý článek

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!
Play

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč. Celý článek

STAVENÍ V PLAMENECH! Hasiči krotili plameny na Brandýsku!

STAVENÍ V PLAMENECH! Hasiči krotili plameny na Brandýsku!
Play

Na Brandýsku u Kladna vzplálo stavení. Hasiči zasahovali několik minut. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.