Natočvideo

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

23.11.2014 – Tereza Kušová

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne.

Staňte se diváckým reportérem a posílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se může líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. - 2. místo a tedy celkem 15 000 Kč si rozdělí autoři aktuálních záběrů z požáru pily ve Valašském Meziříčí z 18.11. Miroslav Diatka, David Kořínek a Jakub Křenek.

3. místo a 3 000 Kč vyhrává Ondřej Sára za natočení zelené vody v říčce Ostravice v Paskově. Na základě tohoto videa redakce zpravodajství TV Prima vyslala reportéra na místo, aby záhadě přišli na kloub. Ukázalo se, že místní čistička zkoušela filtrační zařízení potravinovým barvivem. Zelenkavá voda se dostala právě až k Ondrovi.

4. místo a 2 000 Kč dostane Pavel Valda za jeho sklizeň banánů po česku. Doma pěstuje banánovníky a letos si přišel na padesát kusů tohoto ovoce a další ho čekají již brzy.

 

Divácké zprávy také představily dalšího kandidáta na reportéra příštího týdne, a to Romanu Čížkovou. Na videu, která nám poslala, jsou totiž Pat a Mat s motorovou pilou. A jak jinak může dopadnout práce Pata a Mata? Špatně!

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!
Play

Kromě osobních a nákladních automobilů, můžeme na silnici potkat samozřejmě také autobusy, motorky, cyklisty i chodce. Často se ale stává, že potkáme spřežení nebo nějaké zvířecí rodinky. Dávejte tedy pozor na českých silnicích a jezděte obezřetně. Celý článek

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!
Play

Rekordní teploty a hlavně sucho, které Česko nepamatuje posledních 12 let jsou příčinou častých požárů. Výstrahu vydal i Český hydrometeorologický ústav. Celý článek

NESKUTEČNÉ ZÁBĚRY! U TEPLÉ PŘEBĚHLY STOVKY SRNCŮ PŘES CESTU!

NESKUTEČNÉ ZÁBĚRY! U TEPLÉ PŘEBĚHLY STOVKY SRNCŮ PŘES CESTU!
Play

Příroda nás dokáže stále šokovat a přesvědčovat o své kráse. Podívejte se na ohromné stádo divoké zvěře, které si přeběhlo jen tak přes cestu u města Teplá. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.