Natočvideo

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

23.11.2014 – Tereza Kušová

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne.

Staňte se diváckým reportérem a posílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se může líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. - 2. místo a tedy celkem 15 000 Kč si rozdělí autoři aktuálních záběrů z požáru pily ve Valašském Meziříčí z 18.11. Miroslav Diatka, David Kořínek a Jakub Křenek.

3. místo a 3 000 Kč vyhrává Ondřej Sára za natočení zelené vody v říčce Ostravice v Paskově. Na základě tohoto videa redakce zpravodajství TV Prima vyslala reportéra na místo, aby záhadě přišli na kloub. Ukázalo se, že místní čistička zkoušela filtrační zařízení potravinovým barvivem. Zelenkavá voda se dostala právě až k Ondrovi.

4. místo a 2 000 Kč dostane Pavel Valda za jeho sklizeň banánů po česku. Doma pěstuje banánovníky a letos si přišel na padesát kusů tohoto ovoce a další ho čekají již brzy.

 

Divácké zprávy také představily dalšího kandidáta na reportéra příštího týdne, a to Romanu Čížkovou. Na videu, která nám poslala, jsou totiž Pat a Mat s motorovou pilou. A jak jinak může dopadnout práce Pata a Mata? Špatně!

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Bojují spolu proti nemoci s kytarou v ruce a úsměvem na rtech!

VIDEO DNE: Bojují spolu proti nemoci s kytarou v ruce a úsměvem na rtech!
Play

Na Hematoonkologickém oddělení leží šestiletý Jindříšek od února. Dostal kytaru, a tak to dopadlo. Pro svou spolubojovnici Aničku složil písničku. Tady je! Celý článek

AUTORKOU VIDEA TÝDNE A MAJITELKOU 5 000 Kč JE VILEMÍNA RIEGERROVÁ

AUTORKOU VIDEA TÝDNE A MAJITELKOU 5 000 Kč JE VILEMÍNA RIEGERROVÁ
Play

Do Jihlavy se po dvou letech vrátilo Havířské veselí. Na místě byla i reportérka serveru NatočVideo Vilemína Rieggerová, která akci dokumentovala celý víkend a stává se tak reportérkou týdne. Celý článek

VIDEO DNE: Tohle vypadá na ptačí koťata! Máma kočka sedí na vejcích!

VIDEO DNE: Tohle vypadá na ptačí koťata! Máma kočka sedí na vejcích!
Play

Zvířátka dělají činnosti, které bychom od nich nikdy nečekali a dle vašich videí, nás překvapují každý den. Hrdinkou dne se stává kočičí máma, která čeká na svá ptáčátka! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.