Natočvideo

SERIÁL: Kouzla a čáry podle reportéra MARTINA ČERNOTY!

SERIÁL: Kouzla a čáry podle reportéra MARTINA ČERNOTY!

26.07.2015 – Petra Vostatková

Nejmilejší koníček, který by neměnil za nic na světě jsou pro reportéra Martina Černotu kouzla a magie. Máme pro vás další čáry, které vám zaručeně zamotají hlavu!

Reportér Martin Černota pochází ze Vsetína a svoje hobby si pěstuje odmalička "Vždy mě pálila na jazyku otázka, jak to ti kouzelníci dělají? Mizení, objevování, řezání osoby..Postupem času jsem se do těchto tajů zasvětil a pevnou pílí a srdcem pro magii se kouzlům věnoval dlouhá léta." objasňuje Martin své začátky s magií. 

"Ohromit publikum, okouzlit diváka, vrátit ho na okamžit jakoby do dětsví, kdy věřil na létající koberce či prsten Arabelin. Na chvíli zapomenout na starosti a vrátit ho prostě do pohádky, kde je vše možné." popisuje Martin.

Umíte také něco podobného? Natočte video a příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: 90 let starý řidičský průkaz! Natočila ho Markéta Nyplová

VIDEO DNE: 90 let starý řidičský průkaz! Natočila ho Markéta Nyplová
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová
Play

V nové rubrice Video dne můžete vidět zajímavá videa, mohou být vtipná, poučná, nebo něčím zvláštním. Někdy i nostalgická... Celý článek

VIDEO DNE: Znáte rozdíl mezi základní a střední školou?

VIDEO DNE: Znáte rozdíl mezi základní a střední školou?
Play

Mateřská škola, základní škola, střední škola, vysoká škola.... Co mají tyhle školy společného? V názvu mají školu. A co má společného základní a střední? No, přeci známkování! I v tom ale může být pro každého z nás rozdíl. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.