Natočvideo

SPECIÁL PAVLA NEUDERTA: Cyklisty počasí nezastaví, brázdí ulice v mrazech!

SPECIÁL PAVLA NEUDERTA: Cyklisty počasí nezastaví, brázdí ulice v mrazech!

08.01.2015 – Petra Vostatková

Meteorologové hlásí výstrahy.. sněhové, ledové, řidiči jsou obezřetní. Ale je tady ještě jedna skupinka silničního provozu! Cyklisté! Podívejte se jak jejich zimní sezónu zmapoval Pavel Neudert!

Divácký reportér Pavel Neudert nám do redakce posílá super videa ze svých cest. Tentokrát se zaměřil na cyklisty, kteří i přes nepřízeň počasí a velmi špatné podmínky na cestách, vyrážejí do ulic a na hlavní tahy!

Seriál se začal nenásilně rozvíjet v pondělí 5. ledna, kdy meteorologové vyhlásili kalamtní stav...ale pošťákům to očividně nevadí...

Další podobný příspěvek dorazil hned 6. ledna. "Ta zimní cyklistika se nějak rozmáhá :D. Nebo že by pošta dělala nábor na zimní rozvoz ? ;) Byli jen 3 stupně pod nulou tak snad měl ten cvok aspoň vyhřívané trensle :D" okomentoval příspěvek Pavel.

Sedmého ledna bylo na některých místech 5 - 10 stupňů pod nulou..ale ani to není pro milovníky kol problém. Pavel poslal rovnou sestřih. 

Tentýž den seriál vyvrcholil. Tohle video mluví za vše. Pěšky by se aktér videa pravděpodobně pohyboval mnohem rychleji, ale znáte to pravidlo: "Pořád je lepší hůř se vézt než dobře jít"

Všimli jste si ve svém okolí také něčeho neobvyklého? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Blíží se ADVENT, NA NÁMĚSTÍCH SE INSTALUJÍ VÁNOČNÍCH STROMY

Blíží se ADVENT, NA NÁMĚSTÍCH SE INSTALUJÍ VÁNOČNÍCH STROMY
Play

Blíží se první adventní neděle a s ní i výzdoba domácností a měst. Dominantou každého náměstí bývá pořádný Vánoční strom! Města v Česku v průběhu těchto dní instalují první stromy, natočte video vaší dominanty a pošlete na stránky www.natočvideo.cz. Vaše video točené na šířku odvysílá Česká televize! Celý článek

Hitparáda překlepů! KAKAVÉ PLODY vás dostanou do kolen!

Hitparáda překlepů! KAKAVÉ PLODY vás dostanou do kolen!
Play

Videa od vás se často týkají překlepů v letácích, dokonce úplných nesmyslů ne etiketách výrobků. Také často posíláte návody umístěné u produktu, které s ním nemají vůbec nic společného. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší perly. A je to vskutku zážitek! Celý článek

Do Prahy přijeli Tři Králové. Na Loretánském náměstí předali dary Ježíškovi

Do Prahy přijeli Tři Králové. Na Loretánském náměstí předali dary Ježíškovi
Play

Kašpar, Melichar a Baltazar přijeli do mnoha míst naší republiky, aby tradičně předali dary Ježížkovi. A to zlato, kadidlo a mirhu. V Praze se průvod konal na Hradčanech. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.