Natočvideo

SRÁŽKA VLAKU s osobním vozem ve Stochově! Na místě záchranné složky!

SRÁŽKA VLAKU s osobním vozem ve Stochově! Na místě záchranné složky!

17.09.2014 – Petra Vostatková

Osobní vlak srazil na přejezdu ve Stochově osobní vozidlo. Doprava na dvě hodiny zastavena. Na místě zasahovaly záchranné složky.

Aktuální videa ze svých cest nám můžete posílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácký reportér Martin Škopek pohotově natočil aktuální situaci na přejezdu ve Stochově, kde ve středu 17. září srazil vlak osobní vozidlo. " Nehoda se stala kolem půl šesté odpoledne. Pravděpodobně se jednalo o vlak do Rakovníka. Podle informací na místě nehody byl zraněný z místa nehody odvezen vrtulníkem."

iPodle policejního deníku byl řidič osobního vozidla v autě zaklíněn. Z vozu ho vyprostili hasiči a následně byl vrtulníkem převezen do jedné z pražských nemocnic. V osobním vlaku cestovalo 19 osob, nikdo nebyl zraněn.

Podle informací dostupných na stránkách Českých drah byl provoz na trati zastaven v 17:17 do 19:40 hodin. Nyní je provoz již obnoven.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POŘÁDNÁ BITKA MEZI DÍVKAMI! Místo rukou rovnou nohy!

POŘÁDNÁ BITKA MEZI DÍVKAMI! Místo rukou rovnou nohy!
Play

Hrabe i Vašemu psovi? Stačí mu ke štěstí stín? A někdy se snaží i výt? Zkrátka Divošky vládnou světu. Celý článek

VIDEO DNE: Mini Domino! Natočil Tomáš Klail

VIDEO DNE: Mini Domino! Natočil Tomáš Klail
Play

Rubrika Video dne už se pěkně zaplňuje. Třeba právě i Vaše video se objeví mezi těmi nejlepšími videi. Když nám video posíláte, můžete ho dokonce i označit jako Video dne. Celý článek

VIDEO DNE: Línější kočku svět neviděl!

VIDEO DNE: Línější kočku svět neviděl!
Play

Kočka na vodítku. Už jen tato slova ve mně jako pejskařovi vyvolává úsměv na tváři. Když už ji ale vezmete na vodítko, tak jí alespoň ukažte, jak má vypadat radost, když spatří vodítko. Protože radost psa z pohledu na venčící nástroj v nich vyvolává euforii. To tady nehrozí. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.