Natočvideo

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

14.09.2014 – Tereza Kušová

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě.

Zábavná, nevšední, zajímavá, netradiční videa nám můžete zasílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Lepší než kupovat alarm, pořiďte si ptáka imitujícího tento zvuk. A když se budete nudit, může vám zanotovat i houkačku záchranky nebo policie. Gudaro se s námi o tento nevšední zážitek podělil.

Jana Halamová natočila, jak se u nich v Jihlavě opravují chodníky. Zážitek obzvlášť pro staršího občana, vozíčkáře či matku s kočárkem. Chodník totiž končí jen pár metrů od zastávky MHD a třiceticentimetrový schod a trávník by například v deštivém počasí tu cestu dost ztížil.

Zaplavení svého domu náhlým přívalovým deštěm natočil Lukáš Chloupek z Dolních Věstonic. Voda na Břeclavsku způsobila i sesun půdy, která zasypala dva karavany.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KOHOUT PIJE MLÉKO! A mnohem víc v Diváckých zprávách

KOHOUT PIJE MLÉKO!  A mnohem víc v Diváckých zprávách
Play

Možné už je asi všechno, když i kohout si dojde k misce s mlékem, určené kočkám, a napije se. To ale není všechno, co jste mohli vidět v Diváckých zprávách, vysílaných každý den na Primě od 19:40. Celý článek

VIDEO DNE: Jak si usteleš, tak si lehneš! Natočil ho Ladislav Tomáš

VIDEO DNE: Jak si usteleš, tak si lehneš! Natočil ho Ladislav Tomáš
Play

Do rubriky Video dne vybíráme nejlepší videa z předchozího dne. Může jím být jakýkoli příspěvek, třeba ten od Vás. Jen to video musíte poslat. Celý článek

VIDEO DNE: Víme, proč Česká pošta zdražuje!

VIDEO DNE: Víme, proč Česká pošta zdražuje!
Play

Posílejte nám zajímavá videa. Ta nejlepší najdete mezi články VIDEO DNE. To jsou ty, nad kterými naše redakce padala smíchy, divila se, dojala se nebo nám přišla něčím jiným zajímavá. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.