Natočvideo

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

14.09.2014 – Tereza Kušová

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě.

Zábavná, nevšední, zajímavá, netradiční videa nám můžete zasílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Lepší než kupovat alarm, pořiďte si ptáka imitujícího tento zvuk. A když se budete nudit, může vám zanotovat i houkačku záchranky nebo policie. Gudaro se s námi o tento nevšední zážitek podělil.

Jana Halamová natočila, jak se u nich v Jihlavě opravují chodníky. Zážitek obzvlášť pro staršího občana, vozíčkáře či matku s kočárkem. Chodník totiž končí jen pár metrů od zastávky MHD a třiceticentimetrový schod a trávník by například v deštivém počasí tu cestu dost ztížil.

Zaplavení svého domu náhlým přívalovým deštěm natočil Lukáš Chloupek z Dolních Věstonic. Voda na Břeclavsku způsobila i sesun půdy, která zasypala dva karavany.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!
Play

A nejen opalovačku..teplé počasí probudilo motýly, sluníčko pohladilo jahody a teplota se na slunci v Českých Budějovicích vyšplhala ke dvaceti osmi stupňům! Podívejte se jaké Vánoce přinesl letošní rok. Celý článek

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!
Play

Souboj o nejlepší video v Diváckých zprávách někdy připomíná soutěže z televize jako Superstar nebo Československo má talent. Několik SUPERSTAR jste mohli vidět i v dnešních Divoškách! Celý článek

NA BARRANDOVĚ HOŘEL DŮM! VELITEL ZÁSAHU EXLUZIVNĚ PRO NATOČVIDEO.CZ

NA BARRANDOVĚ HOŘEL DŮM! VELITEL ZÁSAHU EXLUZIVNĚ PRO NATOČVIDEO.CZ
Play

Na pražském Barrandově v pondělí ve 21:30 hořel opuštěný dům. Reportér Jiří Starý natáčel ještě před příjezdem hasičů a poté i jejich zásah. Podívejte se na exkluzivní rozhovor přímo s velitelem zásahu! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.