Natočvideo

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

01.02.2015 – Tereza Kušová

Aqualand Moravia, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz pro vás připravily soutěž o víkendový pobyt v Aqualandu Moravia pro celou rodinu! Nejlepší plavecký styl byl vybrán!

Zájemců o víkendový pobyt byly desítky. Poslali jste nám zajímavá videa, jak plavete Vy, Vaše rodina či domácí mazlíčci. Všechna videa, která byla zařazena do soutěže, najdete ZDE. Vítěz je ale jen jeden a tím je Robert Pipa a jeho osobitý styl plavání ve sněhu.

Milujete vodu a tobogány? Vyhrát může každý! Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Nebojte se! Máme pro Vás ještě jeden víkend v Aqualandu Moravia. Sledujte naše webové stránky a stránky Aqualandu Moravia. Podrobnosti o další soutěži najdete ZDE.

Robert si užije divokou řekou, tobogánem pro třímístný člun a také tobogán s nádechem vesmíru.  31. ledna navíc Aqualand Moravia otevřel zcela nový Geotermální bazén RIVIÉRA.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Prémii 5000 korun získává reportér Jiří Starý!Natočil požár na Barrandově!

Prémii 5000 korun získává reportér Jiří Starý!Natočil požár na Barrandově!
Play

Každý týden rozdáváme prémii 5000 korun! Odměnu vždy získává nejlepší video týdne. Tentokrát hrál hlavní roli požár v Praze! Celý článek

VIDEO DNE: Když se dva perou

VIDEO DNE: Když se dva perou
Play

Příroda je krásná. I v Česku stále kroutíme hlavou nad jejími úžasy. Jistě už jste při svých procházkách lesem potkali zajíce, laň, divočáka a mnoho dalších zvířat. A co takhle jelena nebo daňka? Nebo rovnou dva? Celý článek

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....
Play

Nedávno v rádiu hlásili: "Už za 72 dní budou Vánoce!" Opravdu? Je nutné použít slovo už? Rok se s rokem sešel a my zase můžeme přemýšlet o vánočních dárcích, depresích a přejídání. Ale má to i světlé stránky, a to především vánoční stromky, světýlka a dárky. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.