Natočvideo

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě

20.11.2014 – Tereza Kušová

Neuvěříte, dokud neuvidíte! V Česku běhá lev na svobodě a ohrožuje lidi. Divácký reportér dokonce natočil přímý útok na člověka!

Ivana Gruberová byla svědkem útoku lva na člověka na našem území. Tím člověkem byl její přítel a naštěstí vyvázl bez škrábnutí. Jak je to možné? Štěstí? Ne! Lev je totiž domácí mazlíček, dokonce jejich pes, který si opožděně navlékl halloweenský kostým. Dokud ale nepřiběhne přímo ke kameře, splést si ho se lvem není vůbec těžké.

Staňte se diváckým reportérem a posílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se mlže líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

A co dál jste mohli vidět v posledních Diváckých zprávách vysílaných denně na Primě od 19:40? Třeba i jednoho ignoranta. Víte, jaké to je, když si chcete hrát, ale Váš kamarád nechce?! Ne? Husky Lenky Svobodové by mohl vyprávět. Chudák běhal, skákal, štěkal, kňučel, vrtěl ocasem, ale škoda práce. Psí kamarád se nehnul ani o centimetr, ani se nezvedl hlavu. Prostě dnes si hrát nebude.

Co dělat, když Vám uteče prase z chlívku? Už to, že Vám vůbec může vepř zdrhnout, je samo o sobě zajímavé, ale teď se věnujme tomu, jak ho dostat zpátky. Syn Dity Šenkové sedmiletý Tadeáš na to přišel a není to nijak složité a hlavně to funguje.

Zvířatům se hlavou prohání asi ledacos. Očividně i hodně dobře promyšlený plán útěku. Labradorka Josefa Rajtra nechce být doma sama, tak se rozhodla, že vždy, když její páníčkové někam odejdou, najde si cestu za nimi. Když Josefovi došla trpělivost, nastavil kamery, a pak se jen divil, jak si jeho pes umí poradit.

To je jízda! K čemu všemu se dá využít vysavač. Třeba i k nácviku budoucí rockové hvězdy. Syn Kláry Humeni se připravuje na velké věci a tak musí začít cvičit již brzy. A takové chytání větru do vlasů je velmi složitá a náročná disciplína.

Taky už jste letos sklízeli banány? No, jasně, že jo. Stejně jako Pavel Valda. Dočkal se krásné úrody. Poctivě vyčkával, udržoval teplotu mezi 21°C a 23°C a dočkal se slaďoučkých a dobroučkých padesáti banánů.

A na závěr jeden kutilský tip. Pokud máte doma rozbité dlaždice, nevyhazujte je! Tereza Langrová Vám poradí, jak z nich vytvořit krásnou dekoraci na zahradu.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Představujeme ŠKRABODRBA! Na takové to domácí drbání...

VIDEO DNE: Představujeme ŠKRABODRBA! Na takové to domácí drbání...
Play

Do redakce nám dorazilo video nového českého vynálezu! Také milujete škrábání zad? Tady je návod! Celý článek

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!
Play

Aqualand Moravia, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz pro vás připravily soutěž o víkendový pobyt v Aqualandu Moravia pro celou rodinu! Nejlepší plavecký styl byl vybrán! Celý článek

STAVENÍ V PLAMENECH! Hasiči krotili plameny na Brandýsku!

STAVENÍ V PLAMENECH! Hasiči krotili plameny na Brandýsku!
Play

Na Brandýsku u Kladna vzplálo stavení. Hasiči zasahovali několik minut. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.